Back to Question Center
0

حذف اسپم ارجاع توسط کارشناس Semalt توضیح داده شده است

1 answers:

بدون شک، هرزنامه ارجاع به یک مشکل بزرگ تبدیل شده است. اگر با این اصطلاح آشنا نباشید، بگذارید به شما بگویم که این یک نوع ترافیک از رباتهایی است که می تواند رتبه سایت شما را در نتایج جستجو آسیب برساند. این ترافیک جعلی طراحی شده است تا رتبه بندی وب سایت های هکرها را ارتقا دهد، در حالی که آنها در اینترنت شما را مشغول می کنند. میزان جست و جو همیشه با هرزنامه ارجاع بالا است و آمار سایت شما در Google Analytics هرگز به درستی نشان داده نمی شود زیرا هیچ انسانی از سایت شما بازدید نمی کند، بلکه ربات ها است.

جولیا واشنووا، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ، در مورد برخی از راه حل های عملی در این زمینه توضیح می دهد.

چرا اسپم ارجاع یک مشکل عمده است؟

اشتباه نخواهد گفت که هرزنامه ارجاع یک مشکل عمده است و تحلیل اطلاعات وب سایت شما را با اطلاعات بی معنی انجام می دهد - coupon sans depot casino cirrus. این یک اتلاف وقت واقعی است، و شما باید درباره سایتهایی که در اینترنت به اینترنت دسترسی دارند، شنیده باشید. این بسیار ناامید کننده است برای ایجاد یک سایت، انجام بهینه سازی موتور جستجوگر خود، و هنوز هم برای بدست آوردن موقعیت های بد در نتایج موتور جستجو

همیشه خلاص شدن از هرزنامه ارجاع همیشه مشکل است، اما تنها چیزی که می توانید در آن انجام دهید، ایجاد فیلتر در Google Analytics است..با ایجاد فیلترها در آنجا، می توانید آدرس های IP هرزنامه را اضافه کنید و از اسپم های ارجاع مانند دکمه ها برای وب سایت خلاص شوید. این همه در نهایت رتبه بندی سایت شما را بهبود خواهد بخشید. ایجاد فیلترهای بسیار زیادی برای ذخیره سایت خود را از خراب شدن در اینترنت ایجاد کنید. با کمک فیلترها، می توانید از هرزنامه ارجاعی را از آسیب رساندن به سایت خود در اینترنت جلوگیری کنید و آدرس های IP را که مشکل ساز هستند را مسدود کنید.

توقف اسپم ارجاع

اگر می خواهید اسپم ارجاع را متوقف کنید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که فیلتر ها را ایجاد کنید. اگر این برای شما کار نمی کند، شما می توانید کدهای خاصی را در فایل های .htaccess وارد کنید. این کدها در حساب Google Analytics شما ارائه می شوند و شما باید سایت خود را برای دسترسی به این نوع کدها ثبت کنید.

انحراف

تکنیک سوم انحراف است. یک انفجار، ترافیک را به منابع خود هدایت می کند و می توانید از ورود بازدیدکنندگان با کیفیت پایین جلوگیری کنید. کارشناسان ادعا می کنند که این روش قابل اعتماد است زیرا می تواند از ظهور ربات ها و ویروس ها در سایت شما جلوگیری کند. قبل از فعال کردن این گزینه در حسابتان، شما باید نقشه هایی ایجاد کنید.

پلاگین وردپرس

وردپرس کاربران خود را با تعداد زیادی افزونه فراهم می کند که می تواند از ورود اسپم و ترافیک جعلی به سایت شما جلوگیری کند. برای دکمه های وب سایت های مختلف وب سایت یکی از بدترین وب سایت ها است. این یک راه برای از بین بردن رتبه سایت خود در اینترنت است. اما پلاگین های مسدود کننده در حال حاضر به تقاضای بالا در سراسر جهان است. آنها در وردپرس در دسترس هستند و می توانند در عرض چند ثانیه نصب و فعال شوند. شما باید یک پلاگین مسدود کننده قابل اعتماد را انتخاب کنید و نصب آن را برای بهبود دید و اعتبار وب سایت خود در اینترنت انتخاب کنید

November 29, 2017