Back to Question Center
0

حمله بتنی. چگونه آنها را از سایت خود حذف کنید - ؛ تمرین Semalt

1 answers:

اگر از نرم افزارهای مخرب و یا ویروس های مشکوک رنج می برید، باید یک ربات باشد، و شما باید آن را در اسرع وقت خلاص کنید. رباتها نرم افزارهای مخرب هستند که به راحتی می توانند سیستم های کامپیوتری، ایستگاه های کاری و دستگاه های موبایل را تا حد زیادی آلوده کنند. آنها توسط هکرها برای تبلیغ اسپم، توزیع حملات سرویس و انجام انواع جنایات در اینترنت استفاده می شود - workforce management software retail. در حال حاضر، درست است که رباتها توجه کمتر نسبت به ویروس ها، روت کیت ها و بدافزارها را پرداخت کنند. گرایش ها در حال تغییر است و محققان گزارش می دهند که ربات ها همانند ویروس ها و نرم افزارهای مخرب کامپیوتر خطرناک هستند. آنها می توانند وب سایت شما را خراب کنند و به سیستم های شما دسترسی پیدا کنند و شهرت سایت شما را در اینترنت خراب کنند. در این راستا، جولیا واشنووا Semalt مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری، به شما نشان می دهد که چه کاری باید انجام دهد در صورتی که رباتها به سایت شما حمله کنند.

مراقب باشید از ویروس ها و ربات ها

مهم است که از ویروس ها و ربات ها مراقبت کنید. بعضی از آنها می توانند سیستم عامل های ویندوز مانند Robotics، Sabots، Agobots، Wootbots و Mobots را آلوده کنند. چندین ربات می تواند بر روی نرم افزار تروجان شما تأثیر بگذارد و به صورت خودکار در سیستم رایانه شما نصب شود. آنها مشکلات زیادی را ایجاد می کنند، راه هایی برای جنایتکاران برای هک کردن اطلاعات شما و سرقت اطلاعات شخصی شما هستند. اگر تعداد زیادی از رباتها را در دستگاه خود داشته باشید، مهاجمان احتمالا کنترل سیستم شما را بر عهده خواهند گرفت و ممکن است برای آنها کل آنها را متوقف کنید..

درست مانند اشکال مختلف ویروسها و بدافزارها، رباتها به راحتی تشخیص داده نمیشوند و میتوانند باعث ایجاد مشکلاتی برای دستگاه شما شوند. اگر می خواهید آنها را از سیستم کامپیوتری حذف کنید، ممکن است این چهار مرحله ساده را دنبال کنید:

با استفاده از مدیر وظیفه ویندوز

اگر به دنبال یک مجموعه خاص از برنامه ها هستید، باید از مدیر وظیفه ویندوز استفاده کنید. اگر منابع کافی برای پیدا کردن این برنامه ها ندارید، از شما درخواست می شود که آنها را از منابع ناشناخته دانلود نکنید زیرا هکرها ممکن است سیستم کامپیوتری شما را آلوده کنند .

اسکن سیستم شما

دومین و یکی از مهمترین مراحل اسکن سیستم رایانه شما است. شما باید این کار را انجام دهید تا مطمئن شوید که دستگاه شما از ویروس ها، بدافزارها و رباتها آزاد است. اجرای بسیاری از ابزارهای آنتی ویروس ضروری نیست. در عوض، شما باید فقط یک نرم افزار قدرتمند را استفاده کنید و کدها را با ابزارهای مناسب حذف کنید

اسکن برای باز کردن پورت ها

برای شناسایی آسیب پذیری ها و باز کردن پورت ها باید از بین استفاده کنید. برخی از ابزارهای قدرتمند اسکن Nessus و QualysGuard هستند که به شما کمک می کند پورت های باز و بسته را اسکن کنید. همچنین، شما باید سیستم خود را برای انواع ویروس ها اسکن کنید و یک اسکن امنیتی مستمر را به صورت منظم انجام دهید.

مرحله نهایی

گام آخر و نهایی آزمایش عفونت های ربات است. این را می توان با تماشای کیفیت ترافیک که در دستگاه شما مشاهده می شود انجام می شود. شما باید فقط یک نرم افزار مربوطه را نصب کنید و سعی کنید دسترسی به داشبورد Google Analytics خود را داشته باشید تا بررسی کنید که آیا شما شروع به دریافت بازدید های با کیفیت یا نه.

این ها بعضی از روش های در حال ظهور و شگفت انگیز هستند که می توانید از آنها برای خلاص شدن از شر ربات ها و عفونت های ویروسی استفاده کنید.

November 29, 2017