Back to Question Center
0

حفاظت از برنامه موبایل چرا برای کسب و کار شما اهمیت دارد؟ - ؛ سمیرت جواب را می داند

1 answers:

الکساندر Peresunko، Semalt مدیر موفقیت مشتری، به شما در یک مثال ساده زندگی واقعی نشان می دهد چرا مهم است که محافظت از برنامه های تلفن همراه خود را از حمله توسط ربات ها و scraper.

شرکت های مختلف ترجیح می دهند استراتژی کسب و کار موبایل را برای شخصی سازی تجربه مشتریان جهانی و محلی خود ترجیح دهند. Minttra بهترین هند و یکی از بزرگترین فروشگاه های مد آنلاین است. این اولین کسی بود که با استفاده از برنامه کاربردی تلفن همراه، که ادعا می کرد بهترین در مورد فروش و خدمات است، تغییر کرد. البته، شما همچنین می توانید این استراتژی تجاری را اتخاذ کنید، اما برخی از خطرات امنیتی همیشه درگیر هستند

برخی از سوء تفاهمات وجود دارد که برنامه های تلفن همراه امن تر از وب سایت ها از نظر پیشگیری از ربات ها، وب کم و حفاظت از محتوا هستند - how to become a farm equipment appraiser. اما وقتی جزئیات را بررسی می کنیم، می توانیم تصور کنیم که بسیاری از مشکلات همراه با وب سایت های شما و برنامه های تلفن همراه است. به این ترتیب، همه چیز از اسکرپین ها و ربات ها محافظت می کند. هر روز، در وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه که به توجه و کار سخت شما نیاز دارند، مشکلات زیادی به وجود می آید. اگر میخواهید کسب و کارتان را به سمت کسب و کارتان متمرکز کنید، بهترین گزینه این است که به خودتان فرصت بدهید و در اسرع وقت خلاص شوید.

برنامه های موبایل به کاربران اجازه می دهد اطلاعات و داده هایی را که از طریق سرویس های مختلف وب مورد استفاده قرار می گیرند، مصرف کنند..این خدمات وب و داده های آنها به خرابکاری آسیب پذیر است. با استفاده از برنامه های خودکار به نام رباتها، محتوای وب شما می تواند برای اهداف مختلف به سرقت رفته باشد. اگر می خواهید آنها را از بین ببرید، باید آدرس IP خود را مسدود کنید، زیرا ساده ترین و بهترین راه برای جلوگیری از ورود ربات ها است .

اشتباه نخواهد گفت که مشکل ربات ها یکی از بزرگترین مشکلات برای تلفن های همراه و وب سایت ها است. شرکت ها به دلیل این ربات ها اطلاعات زیادی از اطلاعات و اطلاعات حساس آنلاین را از دست می دهند. آنها از طریق برنامه های متعددی برای سرقت و یا تکرار داده های خود از طریق برنامه های متعدد خزیدن، منجر به اسپم شدن از برنامه هایی که به انواع مختلفی از کاربران واقعی و مشتریان تهیه می شود.

چگونه رباتها در کسب و کار شما تاثیر می گذارند

برنامه های مشهور مانند Tinder و Snapchat برای چندین ماه مبارزه می کنند. به نظر می رسد که آنها دید و اعتبار کسب و کار خود را مختل می کنند و موجب ناراحتی مشتریان و کاربران می شوند. اخيرا مناقشات بين ميترا و ديگر شرکت هاي نامعلوم گزارش شده است. دومی توانست برنامه ها و محتوا را در وب سایت ها و حوزه های مختلف Myntra پورت کند. این امر موجب شد تا شرکت بسیاری از خدمات خود را خاموش کند؛ زیرا مشتریان متوقف اعتماد به Minttra و محصولات خود را متوقف کردند. آنها آن را یک نسخه دسکتاپ غیر قانونی دانستند و شروع به حذف آن از سیستمهای خود کردند. خطرات در این زمینه مهم بودند و بسیاری از سوالات به ذهن ما رسید. یکی از این سوالات هر برنامه یا کسب و کار نیاز به حمایت از رباتها دارد یا نه؟

امنیت API تلفن همراه

برای کسب و کار مبتنی بر برنامه بسیار مهم است برای محافظت از برنامه های تلفن همراه و ویژگی های خود را از ربات ها. آنها مجبور به استفاده از راه حل های امنیتی عالی هستند که می توانند اطلاعات و خدمات وب خود را از بدافزار و ربات ها محافظت کنند. این یک کار آسان نیست و ممکن است زمان و تلاش زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. حتی نرم افزار آنتی ویروس و ابزارهای ضد تروجان برای هیچ چیز خوب نیست، زیرا آنها نتایج مورد نظر را تضمین نمی کنند.

November 29, 2017