Back to Question Center
0

بهبود SEO شما، درباره بهینه سازی اطلاعات درباره - ؛ کارشناس Semalt

1 answers:

جستجو در صفحه و بهینه سازی تصویر، دو مرحله اولیه یک مبارزات انتخاباتی موثر در جستجوگرها هستند. موتور جستجوی با زمان بیشتری هوشمندانه و دقیق تر بود و روش رتبه بندی جستجوی خوب بسیار پیچیده است. محتوای کافی نیست، زیرا شما باید به چیزهای زیادی توجه کنید. عوامل مختلفی را در رتبه بندی موتورهای جستجو نشان می دهند و مهم ترین عامل این است که تصاویر خود را برای جستجوگرها بهینه سازی کنید.

اگر صفحه جستجو درون صفحه ای ستون وب سایت شما باشد، بهینه سازی تصویر بلوک ساختمان است. جیسون آدلر Semalt مدیر موفقیت مشتری، بیان می کند که تصاویر جزء بصری قوی وب سایت شما هستند و بسیار بهتر از یک مقاله هزار کلمه هستند - stoff baby red cheeks. مهم است که تصاویر را به درستی استفاده کنید تا بتوانند پیام شما را در اولین نگاه اجمالی انتقال دهند.

تصویر مربوط به:

اطمینان حاصل کنید که تصاویری که انتخاب می کنید مربوط به محتوای وب شما هستند. بسیاری از تصاویر نامربوط به شما نمی دهد به عنوان نتایج جستجوگر موثر به عنوان یک تصویر با متن اصلی و توضیحات مرتبط

Alt برچسب ها:

برچسب های alt نقش مهمی در بهینه سازی تصویر شما بازی می کنند. آنها به تصاویر شما در نتایج جستجو کمک می کنند و زمان بارگذاری سایت شما را بهبود می بخشد. همه موتورهای جستجو به متن های تصاویر شما بستگی دارند زیرا می توانند مطالب شما را بخوانند، بنابراین متن های Alt و Alt به شما خواهند رسید که چگونه تصاویر شما در نتایج تصویر Google رتبه بندی می شود..یکی از بهترین شیوه ها برای برچسب های alt این است که برچسب ها را کوتاه، توصیفی و نقطه ای نگه داریم.

اندازه تصویر و میزبانی:

اندازه یک تصویر نقش مهمی در بهبود کلی تجربه کاربر دارد. اطمینان حاصل کنید که تصاویری که استفاده می کنید برای افزایش سرعت بارگذاری خود خیلی سنگین نیستند. استفاده از عکس های کوچک اما زیبا که به راحتی در نتایج موتور جستجو نشان داده می شوند. ما توصیه می کنیم از تصاویر در بایت استفاده کنید. ابزارهایی مانند یاهو اسمیشیت را می توان برای از بین بردن بایت های بیش از حد از تصاویر استفاده کرد، و آنها را سبک تر از قبل

میزبانی تصویر یکی دیگر از عوامل مهم در تولید ترافیک بیشتر از جستجوی تصویری گوگل است. گوگل و سایر موتورهای جستجو اهمیت بیشتری برای تصاویر میزبانی شده در همان دامنه نسبت به تصاویر میزبانی شده در چندین دامنه دارند. یک الگوریتم عمده برای جستجوی تصویر Google ترکیبی از تصاویر با متن وب سایت شما است.

نام فایل:

همانطور که یک کلمه کلیدی در URL شما مهم است، نام فایل ها برای عکس های شما ضروری است. نام فایل های نام خانوادگی به موتورهای جستجو کمک می کند که سایت شما را به نحوی بهتر ارزیابی کند. شما نباید از نام پرونده پیش فرض، مانند DSC0119.jpg استفاده کنید، زیرا اطلاعات کافی در مورد تصاویر شما ارائه نمی دهند. در عوض، باید از نام فایل ها و کلمات کلیدی توصیفی استفاده کنید که باید با استفاده از خط ها جدا شوند.

لینک تصویر و برچسب عنوان:

یک تصویر جذاب و جذاب است که سایت شما و محتوای آن را توصیف می کند. پیوند تصویر مناسب باید عمل SEO باشد. شما باید عکس های خود را مستقیما از هم جدا کنید. در عوض، شما باید تصاویر را جاسازی کنید و لینک ها را به وب سایت خود اضافه کنید. همچنین، شما باید از برچسب های عنوان مناسب استفاده کنید. یک برچسب عنوان اطلاعاتی را در مورد محتوای شما ارائه می دهد زمانی که کاربران اشاره گر خود را بر روی لینک ها قرار می دهند. مهم است که یک توصیف دوستانه جستجوگرها و کلمات کلیدی مرتبط را به برچسب های عنوان خود اضافه کنید.

November 29, 2017