Back to Question Center
0

بهینه سازی ساده و آسان با Semalt

1 answers:

تصاویر نقش مهمی در ایجاد محتوای با کیفیت و جذاب بازی می کنند. شما فقط می توانید تصور کنید که چگونه آن را خسته کننده خواهد بود اگر شما یک صفحه وب را باز کردید تا با یک تکه بزرگ از متن ملاقات کنید. Infographics، عکس ها، تصاویر و همچنین تعدادی از فایل های تصویر دیگر، مطالب شما را جذاب به چشم است. علاوه بر این، آنها توانایی ترافیک بیشتر را دارند (بدیهی است که از طریق یک نتیجه جستجو تصویر).

با این حال لیزا میچل Semalt مدیر موفقیت مشتری، به شما یادآوری می کند که اگر عکس های وب سایت خود را برای گوگل و سایر موتورهای جستجو بهینه سازی کنید، این امکان وجود دارد - dekostoff erdbeeren.

انتخاب تصویر مناسب

گام اول: اطمینان حاصل کنید که این موضوع مربوط است - همه مدیران وب باید اطمینان حاصل کنند که وب سایت های آنها مرتبط و جذاب هستند. تجربه کاربری بد مطمئنا منجر به میزان بازده بالا خواهد شد، بنابراین انتخاب یک تصویر مربوطه، شما در مسیر درست هستید.

وبلاگ و تصاویر وب سایت خود را با استفاده از دستورالعمل زیر انتخاب کنید:

  • اطمینان حاصل کنید که تصاویر مربوط به طاقچه یا موضوعات شما هستند
  • تصاویری را انتخاب کنید که تاکید بر نقاطی که می خواهید رانندگی کنید.
  • تصاویر شما باید تجربه مشاهده / خواندن را بالا ببرند تا این کار را مختل نکنند.

علاوه بر این، مطمئن شوید که از تصاویر استفاده نشده استفاده نکنید. این باعث می شود صفحات وب شما عمومی، خسته کننده و در همه جا جذاب نیست. همانطور که ممکن است گران قیمت عکس های با کیفیت باشد، ممکن است یک ایده بد برای استخدام یک عکاس حرفه ای نباشد.

مرحله دوم: گرفتن تصاویر رایگان

به من اعتماد کن؛ شما هرگز نمیخواهید در دعوی حق تکثیر دخالت کنید. به همین ترتیب، همیشه یک ایده خوب است که شما از تصاویر خود استفاده می کنید. در اینجا برخی از ابزارهایی که می توانید برای سفارشی کردن تصاویر خود استفاده کنید.

Freepik - این ابزار شبیه به یک موتور جستجوی تصویر است. آن را از طریق صدها هزار عکس به خزیدن می دهد تا به شما یکی را که بهترین انتخاب شماست، به شما نشان دهد. Freepik یک منبع عالی برای PSD ها، تصاویر، آیکون ها، بردار ها و عکس هاست.

Google Images - این منبع کامل است، اما با تصاویر دارای حق نسخهبرداری دقیق است. برای این، نتایج جستجو را با انتخاب "برچسب برای استفاده مجدد" تغییر دهید

فلیکر - در این مورد از یک مجوز صفت، یک یا یک مشتق یا یک غیر تجاری برای جلوگیری از نقض کپی رایت استفاده کنید.

گرفتن نام فایل های تصویری

هنگامی که یک تصویر سفارشی ایجاد کرده اید، کار واقعی شروع می شود. بهینه سازی تصویر با انتخاب نام فایل مناسب شروع می شود. چرا؟ خوب، آنها رتبه بندی جستجوگرهای شما را افزایش می دهند. در اینجا بهترین روش نامگذاری فایل های تصویری است که باید استفاده کنید:

  • استفاده از یک نشانگر به عنوان یک جدا کننده کلمه - هرگز از زیر خط کش استفاده نکنید زیرا آنها توسط موتورهای جستجو شناخته شده نیستند. برای گوگل تفاوت بین 'image_file.jpg' و 'imagefile.jpg' وجود ندارد
  • مختصر و توصیفی باشد - به همان اندازه که می توانید جزئیات را قرار دهید.
  • همیشه از کلمات کلیدی به طور طبیعی استفاده کنید.

عنوان ها و خصیصه جایگزین

متن ALT و یا ALT برچسب به ویژگی هایی که به تگ تصویر می روند را نشان می دهد. از این برای ارائه جزئیات بیشتر در مورد تصاویر خود به خصوص کسانی که در نام فایل شامل نشده است.

اندازه تصویر

سرعت وب سایت خود را حداکثر با کاهش تصاویر خود را به کوچکترین اندازه ممکن است. Adobe Photoshop، ImageOptim، JPEGmini و PunyPNG ابزارهای جالبی هستند که می توانید برای این کار استفاده کنید. فراموش نکنید که برای به دست آوردن عکس هایی که سرعت بارگذاری صفحه شما را کاهش می دهد، به دنبال Insights صفحات Google بروید.

November 29, 2017