Back to Question Center
0

بدون نگرانی! Semalt Expert می داند چطور فیلتر را در Google Analytics تنظیم کند

1 answers:

گوگل آنالیز مسئول جمع آوری اطلاعات و اطلاعات مربوط به تمام بازدیدکنندگان به سایت می باشد. برای درک روشنی از عملکرد وبسایت خود، ممکن است نیاز به نگاهی به داده های گزارش های تولید شده توسط Google Analytics داشته باشید. این کمک می کند تا تصمیمات را برای بهبود و یا تغییر برخی از عناصر برای بهینه سازی عملکرد ایجاد کنید.

یکی از راه هایی که صاحبان سایت می توانند داده ها را در مورد جنبه های فردی در مورد بازدید کنندگان خود مشاهده کنند، از طریق فیلتر است - como tomar fotos en movimiento de noche.

اولیور کینگ، یکی از متخصصین با تجربه از Semalt ، توضیح می دهد که چگونه از یک فیلتر Google Analytics برای حذف ترافیک داخلی از گزارش سایت استفاده می کند.

قبل از تصمیم گیری برای ایجاد فیلتر تحلیل گوگل برای حذف ترافیک شرکت از گزارش ها، مهم است که دلیل آن را بدانید. گوگل آنالیتیک هر گونه بازدید از سایت، حتی از داخل شرکت را ثبت می کند. در طی مبارزات بازاریابی برای یک وب سایت، بازاریابان ممکن است خودشان زمان زیادی را در سایت صرف کنند. آنها می توانند برای مقالات مربوطه برای به اشتراک گذاشتن با مشتریان خود یا مرور محتوای سایت جستجو کنند.

متاسفانه، این فعالیت های خوب با هدف ممکن است اثرات نامطلوب داشته باشد. هنگامی که گوگل آنالیتکتیک این بازدیدکنندگان را ثبت می کند، اطلاعاتی را که ما بر آن متکی می شویم تخریب می کنیم تا مشخص کنیم که مردم چگونه به سایت می رسند و چه زمانی آنها در آنجا بودند. ترافیک داخلی ممکن است اطلاعات نادرستی را نشان دهد که مانع تلاش برای درک رفتارهای "معمولی" بازدیدکنندگان می شود..نتیجه این است که با ارائه گزارش های متمایل به معیارهای سایت تغییر می کند. با این حال، با استفاده از فیلترهای گوگل آنالیت، راه حل این مشکل وجود دارد، زیرا فعالیت وب سایت ما را از گزارش ها پاک می کند.

  • Google Analytics را باز کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.
  • به بخش مدیریت بروید و یک نمای جدید ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که یکی از آنها را با داده های خام بدون تغییر تغییر دهید. این به عنوان پشتیبان عمل می کند. یک آدرس جدید برای آدرسهای فیلتر شده را ایجاد کنید. با نام توصیفی برای نمای جدید وارد شوید و اطمینان حاصل کنید که منطقه زمانی صحیح داشته باشید.
  • در نمای جدید، زبانه با "ایجاد یک فیلتر" را انتخاب کنید.
  • فیلتر اضافه کنید که می خواهید استفاده کنید. اگر دکمه در این مرحله ظاهر نشد، ممکن است مجوز بیشتری از وب مستر بگیرید.
  • به یک فیلتر جدید یک نام بدهید و نوع مورد نظر را انتخاب کنید. در این مورد، انتخاب کنید که ترافیک را از یک آدرس IP برابر کنید.
  • بعد، آدرس IP وب سایت خود را وارد کنید. ابزار «آدرس من چیست» یکی از ساده ترین راه هایی است که می توانید آدرس IP فعلی سایت را پیدا کنید.
  • هر کدام از آدرس های IP که ابزار برمی گرداند، آن را در فیلد فیلد گوگل آنالیز خود کپی و جای گذاری کنید.
  • فیلتر جدید را ذخیره کنید.

پس از اتمام، تمام ترافیک از آن آدرس IP خاص در گزارش Google Analytics نشان داده نخواهد شد. اگر از هر آدرس IP دیگری کار زیادی انجام دهید، محتاطانه است که فیلترهای جدیدی برای آنها ایجاد کنید. همین امر برای توسعه دهندگان شخص ثالث است که کار زیادی در سایت شما انجام می دهند.

November 29, 2017