Back to Question Center
0

متن به کد نسبت و SEO - Semalt

1 answers:

من سایت هایی را اجرا کردم که طی چندین سال از طریق جستجوگرهای مختلف آنلاین SEO توسعه داده شده و برخی از آنها برای متن من به نسبت HTML. من به یاد داشته باشید در مورد این نیز یک بار یا دو بار خواندن. من باید از شما بپرسم آیا، گوگل، گواهینامه قطعی برای مجازات های تبلیغاتی وجود دارد، زمانی که شما با توجه به ویژگی های alt / title، schema. ورد، فیس بوک Open Semalt، و غیره، و یا زمانی که شما مجبور به یکی از این "div در یک div در یک div" طرح که در آن شما با پایان دادن به بسیاری از کد؟

UPDATE من حدس می زنم که من به اندازه کافی در سوال من روشن نیست. من کاملا درک می کنم که صفحه شما باید برای کاربر نهایی و نه گوگل مفید و معنی دار باشد. هنگامی که کد خود را نشان داده اید به طوری که صفحه شما معنی معنایی گوگل دارد (همانطور که باید باشید)، نسبت کد شما فقط بزرگتر و بزرگتر می شود. سوال من این بود که آیا اثبات قطعی وجود دارد که گوگل صفحه شما را جریمه کند اگر کد با درصد معینی از محتوای آن بیشتر باشد Source . آیا این درست است یا نوعی از افسانه های شهرستانی SEO؟

February 8, 2018

فرض بر این است که صفحه HTML از اندازه معقول است (در سال 2006 500 کیلوبایت بود، در حال حاضر احتمالا خیلی بیشتر است)، گوگل نسبت به نسبت متن به کد خود صفحات شما اهمیتی ندارد. در عوض، ایجاد محتوای عالی را تمرکز کنید، در مورد نشانه گذاری خود از نقطه نظر SEO نگران نباشید.

از دیدگاه کاربر، داشتن یک صفحه سریع بارگذاری بسیار عالی است (بنابراین وقتی که آن را می بینید از ناحیه ناخوشایند مراقبت می کنید) و داشتن صفحه ای که در مرورگرها / دستگاه های مختلف به نظر می رسد (گاهی اوقات به آن کمک می کند) برای استفاده از HTML مناسب) نیز یک ایده خوب است. این کارها به طور مستقیم بر روی دیدگاه Google در صفحه شما تاثیر نمی گذارد، اما اگر شما از کاربران بیگانه هستید، احتمالا سایت شما را به دیگران توصیه نمی کنند.

نگاه کردن به نسبت متن به کد تنها مفید نیست. مقدار مطلق متن قابل استفاده باید در نظر گرفته شود. تا زمانی که حداقل یک متن وجود داشته باشد پس از سلب تمام نشانه ها، شما مجازات نخواهید شد.

از سوی دیگر: اگر تقریبا بدون نشانه گذاری معنی وجود دارد سخت است بگویید که چه صفحه ای در مورد است. این می تواند یک صفحه تقریبا خالی باشد فقط با یک پاورقی طولانی.

چند سال پیش، وقتی اولین خزنده برای یک شبکه را نوشتم، مشکلات زیادی برای شناسایی موضوع اصلی در برخی صفحات وجود داشت: بدون عنوان و یا بیش از حد بسیاری، برخی صفحات هیچ نشانه نشانه گذاری در همه یا عمدتا بر روی تکرار بلوک ها صرف می شود. ما باید الگوها را تغییر دادیم تا نتایج جستجو بهتر شود. من حدس می زنم موتورهای جستجو مانند گوگل مشکلی مشابه دارند، اما آنها نمی توانند وب سایت شما را تغییر دهند. :)

یکی دیگر از عوامل زمان بارگیری: بزرگتر اندازه صفحه طول می کشد تا بارگذاری شود. بنابراین نسبت بار-زمان به متن می تواند به عنوان یک معیار مرتبط استفاده شود.

محتوای منحصر بفردی که برای کاربران و موتورهای جستجو ارائه می شود، احتمال بیشتری را که خزنده باز می کند، بالاتر می برد، زیرا خزنده ها نیز با منابع محدود کار می کنند و صفحاتی را که ارزش خود را دارند، ترجیح می دهند.

به نظر می رسد هیچکس به صراحت اعلام نکرده است که زمان بارگذاری صفحه یک عامل الگوریتم جزئی است ، که احتمالا مهمترین بررسی SEO در زمینه این سوال است.

فقط کد خود را پاک و حداقل نگه دارید و بیش از آن را با نشانه نشانه گذاری انجام دهید. این به عنوان یک عامل ارزیابی مورد استفاده قرار نمی گیرد و در حال حاضر محدودیت پذیری آن در SERPs (رتبه بندی ستاره، دستور العمل و غیره).