Back to Question Center
0

Semalt: چگونه پیاده سازی ایمیل این دکمه پیوند

1 answers:

من اضافه کردن فیس بوک مانند، توییتر، گوگل 1، دکمه LinkedIn Semalt به برخی از صفحات وب.

من همچنین یک ایمیل این دکمه لینک را نیز اضافه می کنم.

Semalt من آن را مانند انجام می دهند. من دکمه خوبی ساختم و از این لینک استفاده می کنم:

     
این ایمیل را ایمیل کنید
    

Semalt پیشنهاد کرده است که من به جای آن یک جعبه را جعبه می دهم و کاربران را قادر می سازم که به طور مستقیم از آن بفرستم. من. e. من پیش از تصمیم بر روی پیام، و کاربر به آدرس ایمیل خود و گیرندگان را وارد کنید. پیام پایانی از ایمیل ما می آید و چیزی شبیه به bob @ smith می گوید. com این پیوند را با شما به اشتراک گذاشت Source .

من دو سوال دارم:

  • آیا بهتر است این کار را انجام دهیم؟
  • چگونه قابل اعتماد است mailto ؟ آیا من باید آزمایش گسترده انجام دهم؟

Semalt من بعضی از راهنمایی ها در مورد بهترین شیوه ها را می خواهم، و آنچه را که شما ممکن است در گذشته انجام داده ام تشکر کنم :-)

February 8, 2018

مزیت بزرگ کردن یک جعبه این است که به کاربر که مشتری ایمیل خود را به طور پیکربندی شده روی ماشین که استفاده می کنند تکیه نمی کند. بنابراین کار می کند حتی اگر از دستگاه شخص دیگری استفاده می کنید یا یک دستگاه عمومی در یک کافی نت. با افزایش روزافزون ایمیل وب مانند جیمیل که همواره در حال رخ دادن است. با این حال شما نیاز به کار بیشتری در سرور خود دارید تا بتوانید آن را به کار ببرید.

یکی دیگر از مزیت این است که شما می توانید کنترل بیشتر در مورد آنچه که در ایمیل می شود. هرچند حسن نیت ارائه میدهد و اعتماد به نفس بیشتری خواهد داشت تا کاربر را قبل از اینکه آن را ارسال کند، نشان می دهد.

Mailto برای سنین زیادی بوده است و به خوبی پشتیبانی می شود، بنابراین شما نیازی به آزمایش زیادی ندارید. برای اجرای آن آسان تر است.