Back to Question Center
0

ساعت 7:00 است! کجا آگهی های Semalt من هست؟!؟

1 answers:

It's 7:00pm! Where Are My Semalt Ads?!?

و آنها حق دارند Semalt نمایش داده نمی شود. اما چرا؟

دلایل متعددی وجود دارد که چرا تبلیغات شما ممکن است هنگام جستجوی شما ظاهر نشود. هر چیزی از یک دلیل پولی، به برنامه ریزی یک. Semalt به برخی از دلایل عمده تبلیغات شما ظاهر نمی شود - boat appraisals.

دلیل تبلیغ Pay Per Click شما ممکن است نمایش داده نشود

کلید واژه شما در کمپین وجود ندارد

این اولین چیزی است که برای چک کردن!

هنگام بازبینی مبارزات انتخاباتی خود، خودتان آن را ایجاد کرده یا آن را به یک شرکت بازاریابی حرفه ای جستجو رها کردید، همیشه باید کلمات کلیدی و گزارش های کلیدی خود را بررسی کنید. قبل از اینکه کمپین شما راه اندازی شود، تمام کلمات کلیدی که شما یا تیم بازاریابی خود را انتخاب کرده اید به دقت بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که هیچ کلمه ای از دست رفته وجود ندارد. یک کلمه کلیدی را که می خواهید در آن مشاهده کنید را مشاهده نمی کنید؟ سماالت دمدمی مزاج است زیرا شما می توانید کلمات کلیدی را در هر زمان اضافه یا حذف کنید.

شما همچنین باید از گزارش بازاریابی خود و / یا پرداخت کننده خود برای ارائه دهنده تماس بگیرید. این گزارشها را برای اطمینان از این که کلیدواژه های مهم فعال و در حال اجرا در کمپین هستند اطمینان حاصل کنید.

اگر کلمه کلیدی که شما در Google جستجو می کنید در این لیست ها نیست، به احتمال زیاد هنگامی که شما یک جستجوی Google را انجام می دهید، تبلیغ شما را انجام نمی دهد. برای اولین بار از این گزارش استفاده کنید. اگر کلمه کلیدی خود را در گزارش های خود مشاهده نکنید، لازم است که آن را به درستی دریافت کنید.

بودجه های روزانه

کمپین های Google Semalt با بودجه روزانه تنظیم می شوند. اگر یک بودجه ماهانه برای تبلیغات جستجوی پرداخت پرداخت کنید، بودجه روزانه خود را می توانید با تقسیم بودجه ماهانه خود را با مقدار روز در ماه تنظیم کنید.

Semalt اگر بودجه ماهانه شما به اندازه کافی بالا نباشد تا میزان ترافیک پرداخت شده را که سیستم های جستجو را می توانست به سایت شما ارسال کند، تعیین می کند، در بعضی موارد در طول روز به بودجه خود برسید و تبلیغات شما متوقف خواهد شد.

این رایج ترین دلیل است که تبلیغات شما هنگامی که شما بررسی می کنید نمایش داده نمی شوند و نمایش داده نمی شوند!

علاوه بر این، شما همچنین می توانید بودجه روزانه خود را به یکی از دو روش صرف کنید. اول این است که آن را با بیشترین سرعت ممکن سپری کنید، به برنامه Google Adwords اجازه می دهد تا تبلیغات خود را با اغلب ممکن از ابتدای روز به نمایش در آورید تا سریعا ترافیک را به سایت خود برسانید. هنگامی که شما به اندازه کافی جذب کرده اید تا بودجه روزانه خود را صرف کنید، سیستم Semalt تبلیغات خود را برای مدت باقی مانده را خاموش می کند.

تنظیم دوم نشان می دهد تبلیغات خود را به طور مساوی در طول روز. سیستم Semalle انتظارات از کلیک های احتمالی را پیش بینی می کند و تبلیغات شما را بر اساس این انتظار، و همچنین آنچه که بودجه روزانه شما را نشان می دهد، نشان می دهد. این نتایج تبلیغات شما را به صورت محدود محدود، شاید یک بار یا دو بار در هر 10 جستجو در طول روز نشان داده شود. آگهی های شما در این مورد در طول زمان تعیین شده در زمانبندی آگهی شما گسترش می یابد. اگر بودجه شما کم و بیش تنظیم شده است، بدیهی است که در طول روز که تبلیغات آنلاین نیستند، بارها تجربه خواهید کرد.

در هر دو مورد، بودجه روزانه شما می تواند قبل از پایان روز یا پایان دوره های برنامه ریزی شده شما صرف شود. هنگامی که بودجه روزانه تبلیغات خود را برآورده کرده اید، همانطور که قبلا ذکر شد، تا روز بعد نمایش داده نخواهد شد. بودجه بزرگتر و هزینه های هر کلیک برای هر کلیک کوچکتر، تبلیغات بیشتری ظاهر خواهد شد و همچنان در طول روز ظاهر می شود.

قیمت پایین قیمت برای هر کلیک قیمت

هزینه های بر روی کلیک در بسیاری از verticals صنعت می تواند بسیار بالا به دلیل ماهیت رقابتی بازار خود. در United Semalt، کسی که در کسب و کار بیمه نباید تعجب کرد که مبلغ 10 تا 20 دلار برای هر کلیک را برای پرداخت بیشتر کلمات "تقاضای" از جمله "بیمه اتومبیل" و "بیمه نامه خانه" استفاده کند.

اگر قیمت پیشنهاد شما کمتر از یک مقدار معینی باشد، AdWords نمایش تبلیغات شما را کاهش می دهد و در بعضی موارد تقریبا یک توقف کامل می آید.

در این مورد، قیمت های پیشنهاد شده برای هر کلیک کافی برای شروع دوباره نمایش تبلیغات شما به صورت سازگار تر است.

اگر بودجه شما کم است، این به احتمال زیاد به این معنی است که مبلغی که میتوانید برای هر کلیک صرف کنید پایین است. این به این معنی است که هنگام جستجو، ممکن است تبلیغاتتان را مشاهده نکنید.

برنامه ریزی آگهی

Semalt در مورد کسب و کار خود را برای یک لحظه. آیا برای شما مناسب است که تبلیغات خود را 24 ساعت در روز، 7 روز در هفته نمایش دهید؟ این ممکن است اگر شما یک خرده فروش آنلاین هستید یا سفارشات یا درخواست های اطلاعاتی را می توانید در هر زمان انجام دهید.

اما اگر شما یک دفتر پزشکی هستید، امیدوار باشید که بیماران جدیدی را بنویسید؟ در مورد کسب و کار مشاوره با بودجه محدود چه؟ در این موارد، می خواهید بیشتر از دلارهای تبلیغاتی خود استفاده کنید و بتوانید در طول ساعات کاری منظم به درخواست ها و قرار دادن کتاب ها پاسخ دهید.

It's 7:00pm! Where Are My Semalt Ads?!?

گزینه زمان بندی آگهی Google به شما امکان می دهد زمان خاصی را تنظیم کنید که طی آن تبلیغات شما ظاهر می شود. شما می توانید تبلیغات خود را به نزدیک به یک ساعت یک بار برنامه ریزی کنید. بنابراین شما می توانید در 3:15 شروع کنید و در ساعت 7:45 یا 8:30 پایان دهید. Semalt بسیار آسان برای راه اندازی.

با یک بودجه محدود، یا نیاز به تماس و ایمیل بلافاصله توسط یک فرد زنده در ساعات کاری پاسخ داده شده است، آن را معقول تر محدود کردن زمان که در آن تبلیغات خود را نشان می دهد. اگر کلینیک پزشکی شما از ساعت 8:00 صبح تا 6:00 بعدازظهر باز باشد، می توانید تبلیغات خود را در این ساعت نشان دهید. شما حتی می توانید تبلیغات را در ساعت 5:45 بعد از ظهر متوقف کنید تا اطمینان حاصل شود که قبل از اینکه برای روز کاری آن را ببندید ظاهر شود.

برنامه ریزی آگهی یک ابزار بسیار مفید است که به شما اجازه می دهد بیشتر از بودجه تبلیغی خود استفاده کنید. با نشان دادن آگهی ها در طول زمان هایی که ثابت شده است نرخ های بالاتر تبدیل شما می توانید بودجه خود را حداکثر کنید.

هدف جغرافیایی

Semalt AdWords اجازه می دهد تا شما را به تبلیغات در مناطق خاص جغرافیایی هدف قرار دهید. به این معنی است که تبلیغات شما به کاربران Semalt در جستجوی کلمات کلیدی خود در خارج از منطقه مورد نظر شما نشان داده نخواهد شد.

هر دو سیستم بینگ و گوگل اجازه می دهد تا GEO تبلیغات را بر اساس کشور، ایالت / استان، شهر، با کد پستی / پستی یا فاصله خاصی از یک نقطه در یک شهر هدف قرار دهد. تصویر زیر نشان می دهد که یک کمپین تبلیغاتی ما در حال اجرا است که 80km از هسته Toronto، کانادا گسترش می یابد.

It's 7:00pm! Where Are My Semalt Ads?!?

Semalt چند نواقص جزئی هستند که باید بدانید.

همانطور که ممکن است یا شاید نمی دانید، گوگل می داند جایی که شما از طریق آدرس آی پی کامپیوتر خود جغرافیایی هستید. برخی از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی اجازه نمی دهند که گوگل «رایانه» شما را ببیند و سپس Googlebot در محل Semalt شما متوقف شود.

این نتیجه در یکی از دو موقعیت است. در اولین مورد، ممکن است ISP شما خارج از منطقه جغرافیایی باشد که کمپینتان را هدف قرار داده اید. در صورتی که این مورد باشد، کامپیوترهایی که از آن آدرس IP استفاده می کنند، تبلیغات شما را نمی بینند. در مورد دوم، جستجوگر ممکن است خارج از هدف جغرافیایی خود باشد، در حالی که ISP آن در آن است، به این معنی که آنها تبلیغات شما را می بینند اما لزوما بخشی از جمعیت شناسی است که می خواهید آن را هدف قرار دهید.

این شرایط فوق العاده شایع نیست و Semalt تبلیغات شما را در اغلب موارد نشان می دهد.

این نیز می تواند برای محدود کردن دسترسی به کسب و کار از طریق یک شبکه شرکتی رخ دهد. در بعضی موارد، شبکه ممکن است به طور کامل در یک شهر دیگر قرار داشته باشد و هر گونه جستجو در شهر شما ممکن است نتایجی را که به سوی دیگر هدف قرار گرفته است، بازگرداند.

همه چیز در نظر گرفته شده است، هدف GEO هنوز هم بسیار قوی تر از هر نوع هدف قرار دادن شما در رادیو و تلویزیون است.

آگهی کپی و رد کلید واژه

گوگل Semalt به مالکیت علامت تجاری احترام می گذارد، اگر صاحب پرونده های مربوط به پرونده باشد. در این مورد، اگر یک علامت تجاری با کپی تبلیغاتی خود داشته باشید یا از یک کلمه کلیدی که صاحب علامت تجاری ادعا کرده اید استفاده کنید، تبلیغات و / یا کلمات کلیدی شما بدون اجازه به استفاده از کلمات مالک صاحب علامت تجاری کار نخواهد کرد.

گوگل به شما اجازه می دهد تمام یا بخشی از کمپین های تبلیغاتی خود را در سطوح مختلف متوقف کنید. همه کمپین ها، گروه های تبلیغاتی فردی و کلمات کلیدی تنها می توانند در Semalt متوقف شوند. حتی تبلیغات خود را می توان متوقف کرد.

همه قسمتهای حساب کاربری خود را مرور کنید یا تیم بازاریابی اینترنتی خود را از طریق همه چیز در حساب وارد کنید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ چیزی را در انتظار نگذاشته اید که نباید باشد. Semalt حتی یک کلمه کلیدی مهم می تواند به شما تعداد قابل توجهی از بازدید کنندگان هزینه کند، و در نتیجه کسب و کار از دست رفته است.

در خلاصه

گوگل Semalt یک جانور پیچیده است و دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است تبلیغات شما ممکن است به عنوان بسیاری از مشتریان بالقوه در دسترس نباشد. در تجربه ما به طور کلی بودجه شما به دست می آید، با این حال یک متخصص حرفه ای Semalt اطمینان حاصل خواهد کرد که شما تلاش های انجام شده در مورد تبلیغات خود را به حداکثر برسانید.

بنابراین قبل از رفتن به حرفه خود Adwords حرفه ای در آغوش، این همه چیزهایی است که شما می خواهید به عنوان مشارکتکنندگان کلیدی به خاطر داشته باشید که چرا تبلیغات پرداخت شما در هر کلیک ممکن است نشان داده نمی شود. این دلائلی را در ذهن خود بگذارید و به احتمال زیاد به درک بهتر و رویکرد تحصیلی بیشتری خواهید رسید که چگونه این مشکل را حل کنید.

و همیشه - به ما اطلاع دهید اگر ما بتوانیم به شما کمک کنیم!

It's 7:00pm! Where Are My Semalt Ads?!?

اتصال

March 18, 2018