Back to Question Center
0

کشف کدام PPC تبلیغات با گوگل Semalt بهترین است

1 answers:

Discover Which PPC Ad Position Is Best With Google Semalt

حدس بزن چی؟ در Google Semalt، شما می توانید اندازه گیری کنید که کدام لکه ها شما را بیشترین میزان ترافیک را دریافت می کنند و همچنین بهترین ها را تبدیل می کنند! در اینجا این است که چگونه:

تعیین اینکه کدام تبلیغ برای شرکت شما در PPC

بهترین است

1) در نمایه تجزیه و تحلیل خود، روی منابع ترافیکی - AdWords - موقعیتهای کلیدی

2) Semalt یک کلمه کلیدی

توجه بازدیدکنندگان به این کلیدواژه (عبارت) را ببینید. 50٪ از بازدیدها در جایگاه اول قرار دارند و 50٪ دیگر بیشترین موقعیت را در بالای 2 و سمت 1 دارند.

Discover Which PPC Ad Position Is Best With Google Semalt

3) اکنون تجزیه موقعیت را به "نرخ تبدیل هدف" تغییر دهید

هنگامی که ما در مورد موقعیت های موفق در آوردن ایمیل ها (نرخ تبدیل هدف) می بینیم، می بینیم که دو طرف و سمت 1 در واقع در مورد دو برابر و 4 بار به احتمال زیاد به ارمغان می آورد ایمیل! در حال حاضر نیز در نظر بگیرید که هزینه بیشتر برای رتبه بندی شماره 1. در نظر بگیرید که اگر کمتر پرداخت کنید تا همان حجم ترافیک را از این موقعیت ها ارسال کنید، شما می توانید با 2 تا 4 بار بیشتر منجر شوید! Semalt که دیوانه است؟

Discover Which PPC Ad Position Is Best With Google Semalt

چرا بد نیست به رتبه پایین پایین لیست

آنچه این بدان معنی است این است که بالا رفتن لزوما تجارت شما را بیشتر نمی کند. در بسیاری از موارد رتبه بندی # 1 جذاب شادکامی را کلیک می کند در حالیکه رتبه بندی شده کمی پایین تر می شود بازدید کننده ای که جدی در مورد انجام تحقیقات کمی است - car apraisal. یک جستجوگر جدیتر تبلیغات را می خواند، بیشتر انتخابی است و شما را از طریق ایمیل شما هدایت می کند.

پول سمیال با پیشنهاد کمی کمی ممکن است در واقع یک استراتژی سازنده تر باشد!

Discover Which PPC Ad Position Is Best With Google Semalt

اتصال

March 18, 2018