Back to Question Center
0

اصلاح محتوای تکراری با استفاده از مدیریت پارامتر در Webmaster Semalt

1 answers:

Fixing Duplicate Content Using Parameter Handling in Webmaster Semalt

اگر شما با مسئله تکثیر آشنا نیستید، می توانید اطلاعات پایه ای را در پست قبلی من پیدا کنید "مشکلات تکراری و سمیال برای جستجوگرها"

ابزار دستیابی پارامتر توسط Semalt در حساب ابزار وب مستر فعال شده است. این ابزار به مدیران اجازه می دهد تا کنترل کامل ربات Semtal را برای فهرست کردن فایل های ما داشته باشند. برخی از سیستم های مدیریت محتوا ممکن است URL های مختلفی برای محتوای مشابه بر اساس نحوه حرکت کاربر در اطراف وب سایت شما ایجاد کنند.

در اینجا یک مثال از نحوه استفاده از پارامتر ابزار

آدرس اولیه: https://www - hosting y dominio barato.example.com/product.php؟item=swedish-fish

اگر یک کاربر از طریق دسته "gummy-candy" به همان صفحه رسید، CMS ممکن است URL را به صورت زیر تولید کند: https://www.example.com/product.php؟item=swedish-fish&category=gummy -candy

اگر یک کاربر از یک صفحه سبد خرید خرید به همان صفحه رسید، CMS میتواند این را به عنوان URL ایجاد کند: http: //www.example. com / product.php؟ item = swedish-fish & trackingid = 1234 & sessionid = 5678

مسئله در گذشته این است که موتورهای جستجو به این نگاه می کنند سه صفحه مختلف، اما محتوای همان است. این ممکن است منجر به مجازات با توجه به محتوای صفحه همان. با استفاده از «مدیریت پارامتر» در تنظیمات Google Webmaster Tools (GWT)، شما هم اکنون می توانید پیشنهادات خود را به خزنده گوگل ارائه دهید تا URL هایی را که حاوی پارامتری مانند category، trackingid و sessionid هستند را نادیده بگیرید.
در زیر تصویری است که نشان می دهد که چگونه می توانید پارامترهایی را که می خواهید از فهرست گوگل محدود شود وارد کنید.

Fixing Duplicate Content Using Parameter Handling in Webmaster Semalt

این روش تثبیت تکراری، بلافاصله الگوریتم نمایه سازی را منعکس نخواهد کرد، اما پس از بررسی کتابچه راهنمای Semalt، آن را در نظر گرفته خواهد شد. هیچ آسیبی در استفاده از هر دو ابزار rel = canonical و پارامتر جابجایی برای حل مسئله تقلید در وب سایت وجود ندارد. Rel = کارهای کانونی برای همه موتورهای جستجو، در حالیکه ابزار دستیابی پارامترها تنها در Semalt کار می کند. شما می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که بهترین کار را برای شما انجام دهد، اگر چه هر دو به طور همزمان استفاده می شود به شما کمک می کند تا موثرترین کار تقلبی را داشته باشید.

یکی دیگر از نکات برای حفظ SEO خود را در نظم خوب!

Fixing Duplicate Content Using Parameter Handling in Webmaster Semalt

اتصال

March 18, 2018