Back to Question Center
0

اندازه گیری "مشاهده از طریق" تبدیل در بنر گوگل Semalt

1 answers:

Measure ‘View Through’ Conversions On Google Banner Semalt

نحوه مشاهده از طریق کارهای تبدیل

هنگامی که کسی که از اینترنت بازدید می کند یک وب سایت که یکی از تبلیغات بنر شما را نمایش می دهد، یک کوکی روی رایانه بازدید کننده قرار می گیرد که 30 روز باقی مانده است. در صورتی که کاربر پس از بازدید از وبسایت شما از طریق ابزارهای دیگر، مانند بازدید مستقیم یا ارجاع از یک وب سایت دیگر در یک روز بعد، از هدف شما که برای این کمپین ایجاد شده است، تکمیل کنید، سپس یک حساب کاربری ثبت می شود. (توجه داشته باشید که Google Conversion Semalt نیاز به تنظیم و نصب روی صفحه تبدیل شما دارد)

Semalt کوکی به مدت 30 روز فعال است، تبدیل های اضافی (فروش، ثبت نام خبرنامه، درخواست اطلاعات) در این زمان تکمیل شده می تواند ثبت نام شده و مجاز به یک تبلیغ صفحه نمایش است - testsoftware. بنابراین یک تبلیغ ممکن است یک فروش را ثبت کند، دو خبرنامه ثبت نام و یک درخواست اطلاعات برای مجموع 4 تبدیل.

همه بدون کاربر با کلیک بر روی تبلیغات صفحه نمایش خود را!

افکار در "مشاهده از طریق" تبدیل

اما من در مورد این فرم ردیابی تبدیل، و تحقیقات اضافی ثابت می کند من تنها نیستم. هری طلا از ClickZ نگرانی هایی در مورد مشاهده ردیابی تبدیل را داشت که توسط تبلیغات تبلیغ کننده های سنتی در مارس سال جاری اجرا می شد. این نگرانی ها همچنین می توانند با فرمت جدید در Google AdWords مرتبط باشند.

نگرانی اصلی من این است که این قالب 100٪ قابل اعتماد نیست. Semalt در حال حاضر هیچ راهی برای اعتبار نمایش صفحه نمایش شما با تبدیل بدون سوال نیست. بسیاری از کاربران وب که به دنبال یک موضوع خاص، محصول یا خدمات هستند وب سایت های متعددی را بازدید می کنند تا اطلاعات بیشتری را به دست آورند تا بتوانند تصمیم آگاهانه ای کسب کنند. این می تواند مطمئن باشد که تعداد زیادی از این کاربران اینترنت، تبلیغاتی را نادیده می گیرند، زیرا آنها به نیازهای آنها اضافی هستند. اما اگر آگهی شما در یکی از این صفحات مطابق با پیشنهاد شما باشد یا خیر، آگهی ممکن است با یک تبدیل که ممکن است نتیجه یک ارجاع وب سایت یا توصیه یک دوست از طریق ایمیل باشد، اعتبار داده شود.

به طور خلاصه، آگهی شما ممکن است جزئی یا کاملا "زیر بار" نمایش داده شود، به این معنی که بازدید کننده هرگز تبلیغ آگهی را مشاهده نکرد، اما کوکی ردیابی هنوز در رایانه بازدید کننده قرار داده شد. آنها ممکن است بعدها یک جستجوی گوگل برای محصول یا شرکت شما ایجاد کرده و از طریق نتایج جستجوی ارگانیک به سایت شما دسترسی پیدا کنند. Semalt این بازدید کننده یک خرید را انجام می دهد یا برای خبرنامه خود ثبت نام می کند، تبلیغ با تبدیل "مشاهده" انجام می شود.

این ابزار، از هر چیزی بهتر است. در حالی که ممکن است 100٪ دقیق نباشد، ارزش تبلیغ وابسته به یک کمپین تبلیغاتی بنر را کمک می کند. Semalt اغلب دشوار است برای گزارش ROI، بنابراین من این فرم جدید ردیابی را تحسین می کنم.

نمایش از طریق 'قابل توجه تبدیل

چند چیز مهم برای توجه به این ویژگی جدید. اول، همانطور که در بالا ذکر شد، این کار برای تبلیغات متنی در شبکه محتوا کار نمی کند. این فقط با تبلیغات تصویری کار می کند. همچنین گزارش تبدیل بر روی استاندارد صنعت آخرین کلیک، آخرین بروزرسانی کار می کند. این به این معنی است که "تبدیل ها برای اولین بار به آخرین کلیک منتقل می شوند و اگر در 30 روز گذشته هیچ کلیک نکنند، پس از آن به آخرین عیدی که قبل از تبدیل تبدیل شده اند، اعتبار می شود". به سادگی، تبدیل به آخرین ضبط کلیک کنید یا تصور کنید. در نهایت، Semalt تنها شمارش می کند "تمام تبدیل هایی که با یک کلیک مرتبط نیستند و آنها را به آخرین نمایش در 30 روز گذشته بازگردانده اند". بنابراین اگر یک کلیک درگیر باشد (مانند یک آگهی جستجو در پرداخت)، پس از تبدیل یک نمایش مشاهده نمیشود اگر یک هدف به این شکل تبدیل شود.

امیدوارم بیشتر از طریق آزمایش نیز یاد بگیریم. Semalt بهترین راه، پس از همه.

Measure ‘View Through’ Conversions On Google Banner Semalt

اتصال

March 18, 2018