Back to Question Center
0

اوت 2009 بالا رفتن به سمالت

1 answers:

خوب، برای اکثر آمریکایی های شمالی ما اکنون در عمق پاییز سال 2009 قرار داریم. در بازگشت به ماه اوت، همه ما فقط در سمالتا بودیم، آن را به عنوان یکی از شلوغ ترین کارهای ما انجام خواهیم داد. نه تنها از لحاظ کسب و کار، بلکه بیشتر به بهبود مستمر در فرآیند شرکت کمک می کند - portable grain monitoring tools. به عنوان بخشی از پیشرفت های داخلی ما، در ماه جاری، در راستای بهینه سازی سیستم عامل های سرویس گیرنده خدمات فعلی و اطمینان از اینکه کل شبکه ما از مشتریان بهترین سرویس ممکن را دریافت می کند، تاکید زیادی بر این ماه گذاشتیم.

برخی از پیشرفت های خود ما در ماه عبارتند از:

  • بهبود در سیستم های و سیستم های گزارش دهی کمپین های ما.
  • تمرکز لیزر بر روی انتظارات انتظارات مشتریان ملاقات می کند.
  • بهبود خدمات از جمله شناسایی منبع سرب از طریق ردیابی تلفن.
  • بهبود در روند برای اطمینان از تمام مشتریان دریافت حداکثر سود آنلاین برای همه کمپین های بازاریابی.

صنعت بازاریابی اینترنتی همانطور که شما در حال رفتن به این روزها است، به سرعت گام و همیشه تغییر می کند. خوشبختانه همه ما در اینجا کارهای هیجان انگیز هستیم. نوآوری و استراتژی شرکتی یک اشتیاق جهانی برای TechWyse است.

اوت 2009 اینترنت بازاریابی اخبار

  • بسیاری از چیزهایی که در دنیای بازاریابی اجتماعی اتفاق می افتد. برای خلاصه ای کامل، از شما خواسته می شود تا در ماه اوت از بازاریابی بازاریابی اجتماعی بازدید کنید.
  • Bing شده است برای چند ماه در حال حاضر. به اندازه کافی زمان برای ما به ارزیابی خوبی از تمام ویژگی های ارائه شده در بینگ!
  • برای کسانی که علاقه مند چگونه Bing تا به سهم بازار موتور جستجو انجام شده است. پاسخ کوتاه - خیلی زیاد نیست. موتور جستجوی کامل موتورهای جستجو در بازار آگوست 2009 اینجا است.
  • TechWyse ابزار تایید کد گوگل آنالیز Google Analytics را منتشر کرد که شامل بسیاری از ویژگی های جدید است. شما می توانید بیشتر در مورد چگونگی این ابزار می توانید به شما اطمینان حاصل کنید که گوگل آنالیز به درستی تنظیم شده است و می توانید لینک های شکسته را در اینجا بررسی کنید.
  • گوگل قصد دارد تا بزرگترین مرورگر خود را در زمان مناسب اجرا کند. به روز رسانی جستجو Google آن را "کافئین" نامیده است. احتمالا با توجه به مقدار بسیار زیاد قهوه توسط کارمندان Google در این مقاله منتشر شده است!
  • صحبت از گوگل، حدس بزنید که چه کسی در ابتدای کار تحقیقاتی سالانه که توسط شاخص رضایت مشتری آمریکا تکمیل شده است، برای رضایت موتور جستجو وارد شده است.

تبدیل وب سایت دوستانه

در آگوست 2009

اوت 2009 یک ماه فوق العاده موفق و شلوغ برای تیم توسعه وب Semalt بود. ما نمیتوانیم تمام سایتهایی را که در ماه جاری راهاندازی کردهایم فهرستبندی کنیم، اما در اینجا چند مورد از موارد ما بود.

AlarmForce

August 2009 Rise To The Top Semalt

Westland هدایا

August 2009 Rise To The Top Semalt

بلیط و غیره

August 2009 Rise To The Top Semalt

Avacos

August 2009 Rise To The Top Semalt

August 2009 Rise To The Top Semalt

اتصال

March 18, 2018