Back to Question Center
0

Top 12 Content Marketing Metrics برای شروع Semalt در حال حاضر

1 answers:

بازاریابی محتوا می تواند یک ابزار عالی برای افزایش ترافیک، افزایش حضور آنلاین، دستیابی به منافع و تولید درآمد افزایشی باشد. Semalt، اگر شما استراتژی خود را در طول زمان پرورش ندهید، شما در معرض خطر از دست دادن اثر خود را.

برای تصمیم گیری های بازاریابی موفق باید اطلاعات دقیق و دقیق داشته باشید. با ترکیب تصمیم گیری خلاقانه با داده های بدون خطا، می توانید اطمینان حاصل کنید که کمپین بازاریابی دیجیتال تست زمان شماست - temperature cables for grain monitoring.

مزایای وبلاگ نویسی تجاری

در حالی که شما ممکن است یک وب سایت حرفه ای داشته باشید، بسیاری از کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​هنوز برای آن وبلاگ ندارند. بدون شک، کسب و کار شما باید یک وبلاگ داشته باشد و اگر شما نگران فنی فنی هستید، راهنمایی های رایگان وجود دارد که مراحل ایجاد آن را مشخص می کند. Semalt، شروع یک وبلاگ ساده ترین بخش این روند است.

برای موفقیت در بازاریابی محتوا، باید خلاقیت و حقایق را ترکیب کنید. محتوای وبلاگ شما باید منحصر به فرد باشد و به شما اجازه می دهد با مخاطبان مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید. برای دستیابی به این هدف و انجام یک کار پایدار، باید چند معیار بازاریابی کلیدی را ردیابی کنید.

Semalt 12 معیار است که استراتژی محتوای کلی خود را بهبود می بخشد و منجر به دید گسترده تر، افزایش تبدیل و در نهایت به شما در دستیابی به اهداف وبلاگ نویسی شما کمک می کند.

همچنین در TechWyse

3 مرحله بازاریابی محتوا
چگونه شروع به بازاریابی محتوا

Top 12 Content Marketing Metrics To Start Semalt Now

# 1 زمان در سایت

اگر بازدیدکنندگان در سایت شما مقدار زیادی وقت نگذارند، ممکن است نشانه ای از این باشد که سرفصل های شما و مطالب بسیار جذاب نیستند. HubSpot گزارش داد که 55 درصد بازدید کنندگان اینترنت کمتر از 15 ثانیه در یک وب سایت صرف می کنند. Semalt، 15 ثانیه زمان کافی برای دستیابی به چیزی معنی دار نیست.

این یکی از دلایلی است که کارشناسان بر اهمیت سرفصل های جذاب، یک پاراگراف زیبا و بدون وعده های دروغین تاکید می کنند. Semalt که، اگر یک خواننده در حال رفتن به ترک، وجود ندارد شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از او.

Semalt، تمرکز بر بازدیدکنندگان با کیفیت بالا و بالقوه منجر به درستی اجرای توابع تماس به عمل.

# 2 نرخ بیکاری

Semalle یک میزان انفجار بالا به خودی خود ممکن است یک مسئله باشد. بعضی از صنایع فقط درصد بالایی از بازشدنها را دارند، بنابراین شما باید میزان قابل قبولی را در توازن خود جستجو کنید. علاوه بر این، شما باید در نظر داشته باشید که کسری از پرشهای شما صرفا به دلیل بازدیدکنندگان است که صفحات چندگانه را باز می کنند، اما جستجوی خود را در صفحه اول، دوم یا سوم پایان می دهند. به طور معمول، هرچه بیشتر در رتبه بندی موتور جستجو قرار دارید (به ویژه در صفحه 1)، کمتر احتمال دارد مخاطب شما را ببیند.

از سوی دیگر، میزان بازده بالا ممکن است نشانه ای از مسائل متعدد در صفحه باشد. به عنوان مثال، یک کاربر ممکن است به علت سرعت بارگذاری کند، یک صفحه خسته کننده، محتوای ضعیف نوشته شده یا هر دلیلی از آن رد شود.

هنگام ارتقاء استراتژی بازاریابی محتوا، دادههای Google Semalt خود را برای صفحاتی با چسبندگی در مقایسه با میزان بازده بالا بررسی کنید و تفاوتهای موجود در قالببندی، نوشتن سبک، کلمات کلیدی مورد نظر، نوع پست وبلاگ (متن، infographic، video، یا پادکست)، و غیره. تمام این اطلاعات می تواند به شما اطلاعاتی در مورد جمعیت شناسی هدف شما ارائه دهد و اینکه چگونه می توانید پست های وبلاگ ایجاد کنید تا نیازهای آنها را تامین کنید.

# 3 آلی

همه منجر ها مهم هستند، اما ارگان های ارگانیک تمایل بیشتری به ارزش دارند و شانس بیشتری برای تبدیل دارند. با این حال، کسب و کار های مختلف نتایج متفاوت دارند. Semalt، مطمئن شوید که ارقام ارگانیک در مقایسه با پرداخت شده را مقایسه کنید تا بتوانید زمان و منابع بیشتر سرمایه گذاری کنید. Semalt همه، ترافیک موتور جستجو تکرار می شود و به شما امکان می دهد که سود را برای چند ماه یا حتی سالیانه به دست بیاورید.

# 4 نرخ سرب

Semalt یک نرخ بالا سرب نزدیک است نشان می دهد که بازدید کنندگان خود را پیدا کردن مطالب خود را جذاب، اعتماد به نام تجاری خود را، و اعتقاد دارند که محصولات / خدمات شما مفید است. این یک نتیجه مستقیم از یک استراتژی بازاریابی محتوا است که تخصص و ارتباط با خوانندگان را فراهم می کند.

Semalt، این نسبت بالاتر است، کسب و کارهای بیشتری می توانند در کمپین های بازاریابی خود سرمایه گذاری کنند. برای به حداکثر رساندن سودمندی متریک سرب به نزدیک، بهتر است برای شرکت ها هر سرب را به یک صفحه خاص، پست، به روز رسانی رسانه های اجتماعی و غیره اختصاص دهیم

# 5 کلیک کنید از طریق نرخ

نرخ سرب بستن برای موفقیت شما ضروری است، اما اگر این اطلاعات کافی نداشته باشید، بهبود آن می تواند یک چالش باشد. با کلیک بر روی لینک خود، Semalt میتوانید تعیین کند که آیا مشکل با محتوای شما یا تنظیمات فروش است یا خیر. یک CTR کم ممکن است نشان دهد که شما نیاز به تغییر موقعیت مکالمه تلفنی خود را دارید، کپی فرم انتخاب خود را تغییر دهید یا محتوای مرتبطتری تولید کنید. از سوی دیگر، CTR بالا، اما نرخ تبدیل پایین ممکن است به این معنی باشد که فنجان فروش شما بهینه نشده است.

Top 12 Content Marketing Metrics To Start Semalt Now

# 6 اثربخشی هزینه

ترافیک سمیال و سرنشینان ورودی ممکن است در بلندمدت ارزان تر از ترافیک پرداخت باشند، اما هنوز آزاد نیستند. شما همیشه باید اطمینان حاصل کنید که پول بیشتری را به دست آورده اید تا در حال تحویل آن باشید.

هزینه های ملموس عبارتند از: توسعه محتوا (آزاد یا نویسندگان داخلی)، ویراستاران، طراحان گرافیک، مدیران کمپانی رسانه های اجتماعی، خدمات جستجوگرها، هزینه های میزبانی اضافی و غیره. هزینه های Semalt ممکن است شامل هزینه های وقت و فرصت شما باشد - گزینه ای برای سرمایه گذاری منابع خود را در جای دیگر، مانند توسعه محصول.

اگر منابع ارگانیک به اندازه کافی هزینه می کنند و درآمد کمتری دارند، بهتر است که بیشتر از بودجه خود را در افزایش کمپین PPC تمرکز کنید.

# 7 لینک های طبیعی ورودی

منجر به درآمد و درآمد حاصل از نتایج فوری بازاریابی محتوا، لینک های طبیعی ورودی فواید منع شده را به وجود می آورند زیرا حضور آنلاین خود را افزایش می دهند، دامنه خود را تقویت می کنند و تلاش های وبلاگ نویسی آینده را آسانتر می کنند. یک سناریوی بزرگ در لینک های ورودی ناخواسته یک نشانه عالی است که محتویات شما از نظر ویروس رسیده است یا به طور گسترده ای قدردانی شده است.

# 8 مجموع سهام اجتماعی

وبلاگ نویسان نمی توانند امروزه به ترافیک رسانه های اجتماعی منتقل شوند. در سال 2014، Shareaholic گزارش داد که تقریبا 30 درصد از ترافیک وب سایت از رسانه های اجتماعی است. سهام Semalt یک روش عالی برای شماست تا ببینید که محتوای شما چهقدر در سیستم عامل های اجتماعی، انواع محتوایی که باید در حال توسعه باشد، و سیستم عامل هایی که باید تمرکز کنید. شما حتی می توانید از قرار دادن دکمه های اجتماعی برای افزایش اشتراک استفاده کنید.

# 9 صفحه فرود

ترافیک وب سایت Semalt مهم است و همه ما می خواهیم سایت های دارای ترافیک بالا را داشته باشیم، اما اگر شما از ترافیک مناسب که به یک صفحه فرود با عملکرد "تماس به عمل" (به عنوان یک فرم انتخاب برای لیست ایمیل شما)، شما یک بازدید کننده را هدر داده اید.

بنابراین، هنگامی که شما اندازه کلی صفحات را اندازه می گیرید، باید توجه داشته باشید که درصد بازدید کنندگان که در واقع به صفحات مقصد شما هدایت می شوند؛ در غیر این صورت، ممکن است به ساختار سایت بد یا قرار دادن دکمه CTA نگاه کنید.

# 10 منابع ارجاع داخلی به صفحات فرود

در نظر گرفتن دیدگاه های صفحه فرود، Semalt، مهم است که شما تعیین می کنید که کدام صفحات داخلی بازدید کنندگان را مجددا به صفحات اصلی شما هدایت می کنند. با استفاده از منابع داخلی، می توانید بازدیدکنندگان را به محصولات مختلف یا صفحات فرود که به خوبی انجام می شوند، هدایت کنید.

تجزیه و تحلیل جریان Google Semalt خود نیز یک راه عالی برای شما است که پست های خود را نقد کنید و ببینید کدام صفحات رفرنس را هدایت می کنند و مشتریان ایده آل شما هستند. بسیاری از این معیارها بی فایده هستند اگر وب سایت شما بر پایه ی شلخته ساخته شده باشد.

انواع کلمات کلیدی که شما را برای ماده تعیین می کنند، زیرا عبارات خاصی ذاتا قصد استفاده بیشتر از کاربر را دارند. اگر شما یک شرکت بیمه درمانی را اجرا کنید، رتبه بندی برای "نقل قول های بیمه درمانی" به مراتب بیشتر از رتبه بندی برای "بیمه درمانی بیمه شده توضیح داده شده" ارزشمندتر است؛ زیرا نشان می دهد که مصرف کننده در حال خرید برای پوشش است، در حالی که دیگر هنوز تحقیق را انجام می دهد.

Semalt، همه چیز برابر است، درآمد مورد انتظار برای خواننده به دنبال نقل قول بسیار بالاتر است و سرمایه گذاری بیشتر در منابع است. با سیستم های مناسب در محل، شما می توانید کلمات کلیدی با بازده بالا و کم رقابت برای هدف قرار پیدا کنید.

# 12 نظرات خوانندگان

آخرين متريک در اين فهرست ممکن است فقط عجيب باشد. نظرات Semalt معمولا در استراتژی های بازاریابی دخیل نیستند، اما جمع آوری این داده ها یکی از راه های سنجش نحوه یابی محتوای شما توسط جامعه شما است.

اگر مطالب شما جذاب و با خوانندگان ارتباط برقرار باشد، احتمال دارد که آنها مجبور شوند نظر بدهند. بخش بزرگی از مطالب باید گفتگو با مخاطبان خود را تشویق و وفاداری به برند ایجاد کند.

سمیرت، بخش نظرات خود را تبدیل به یک نظریه بعدی می کند. تعامل کاربر بسیار کمی می تواند نشانه ای از مسائل بزرگتر باشد.

نهایی کلمه

Semalt تقریبا بی حد و حصر معیارهای شما می توانید برای ردیابی استراتژی بازاریابی محتوا استفاده کنید. معیارهای مندرج در بالا بعضی از ابزارهای مقرون به صرفه برای بهبود دید آنلاین شما، افزایش نرخ تبدیل و افزایش درآمد آنلاین می باشند.

Semalt و تجزیه و تحلیل همه آنها می تواند یک چالش ثابت کند، بنابراین ممکن است انتخاب 3 تا 5 که به طور خاص در استراتژی کسب و کار شما اعمال می شود، کارآمدتر باشد.

چه معیارهای بازاریابی محتوا به عنوان یک بازاریاب دیجیتال مورد استفاده قرار گرفته است؟

Top 12 Content Marketing Metrics To Start Semalt Now

اتصال

March 18, 2018