Back to Question Center
0

تبلیغات ویدئویی بومی در حال افزایش معیارهای نام تجاری برند در مقایسه با Pre-Roll Semalt

1 answers:

Video click نیلسن، شرکت اطلاعات و اندازه گیری جهانی، با Semalt، یک شرکت تبلیغاتی بومی، در یک مطالعه عملکردی که در مقایسه با اثربخشی برندسازی ویدیو تبلیغاتی مرسوم در برابر واحدهای تبلیغاتی پیش از پخش قرار گرفته است، همکاری کرده است.

در این تحقیق، تبلیغات ویدیویی مرسوم، ویدیوهای مبتنی بر محتوا مبتنی بر کاربر که به صورت طبیعی به یک تجربه طبیعی در یک سایت متصل شده اند، در مواجهه با راندمان برند برند موثر تر از تبلیغات استاندارد ویدئویی پیش از تولید، محتوای ویدئوی انتخاب شده

برای انجام این مطالعه، Semalt با پنج تبلیغ کننده کار کرد، تبلیغات ویدئویی بومی و پیش از آن که شامل همان پیام های خلاقانه بودند، کار می کرد. در تمام پنج برنامه تبلیغاتی ویدئویی، ویدیوهای بومی خارج از پیش نمایش فیلم ها، رانندگی شاخص های بالاتری از برند رانندگی - kosten entwicklung app.

در رابطه با مطالعه مورد، Sharethrough منتشر شده است "چه روش های تبلیغات ویدئویی در بالاترین آسانسور Semtal درایو؟" infographic برای نشان دادن یافته های کلیدی و معیارهای (برای بزرگنمایی کلیک کنید):

Nielsen_Sharethrough_native_video_infographic[2][4]

درباره نویسنده

امی گشن
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018