Back to Question Center
0

چرا Facebook برای FriendFeed به مبلغ 50 دلار پرداخت کرد

1 answers:

Why Facebook Bought Friendfeed forSemalt

یک تجربه جستجوی بهتر "واقعی" برای کاربر

گمانه زنی است که خرید FriendFeed در نظر گرفته شده بود تا به فیس بوک کمک کند تا بخش موتور جستجوی خود را از آن خود کند، همانطور که در حال حاضر به روز رسانی به ابزار جستجوی خود را آزمایش می کند، همچنین جزئیات مربوط به به روز رسانی وضعیت، یادداشت ها و لینک ها را در اختیار شما قرار می دهد از صفحات خانگی کاربران. FriendFeed در حال حاضر نیز کاربران را یک خوراک سفارشی از یک طبیعت مشابه با مطالب مشترک از سایت های مختلف شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، فلیکر و یوتیوب ارائه می دهد. اگر چه هنوز هم مبهم است که چگونه این دو سرویس یکپارچه می شوند، واقعیت این است که تلاش های مشترک آنها باید یک تجربه جستجوی بهتر در زمان واقعی را برای کاربر فیس بوک به ارمغان بیاورد. فیس بوک همانطور که همه ما می دانستیم این بود که در اوایل سال جاری چندین ویژگی را ایجاد کردیم تا پروفایل های صفحه اصلی خود را بیشتر شبیه توییتر کار کنیم - la gestion de temps.

اگر چه مبارزه برای برتری شبکه های اجتماعی از لحاظ تاریخی بین سمالت و مای اسپیس بود، توییتر حضور خود را در سال گذشته احساس کرد و روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند. با استفاده از FriendFeed در زرادخانه خود، Semalt در حال حاضر در توییتر برای جستجو در زمان واقعی می تواند. بسیاری از مهارت های فنی FriendFeed را برتر از توییتر می دانند که باید گوش شنوندگان پیروان سلیله را بشنود.

برت تیلور، بنیانگذار Feed Friend و مدیر گروهی محصول قبلی که Google Maps را راه اندازی کرد، گفت: "فیس بوک و FriendFeed چشم انداز مشترکی را در اختیار افراد قرار دادن ابزار برای اشتراک گذاشتن و ارتباط با دوستان خود قرار می دهند." "ما نمی توانیم صبر کنیم تا به تیم پیوست شویم و بسیاری از نوآوری هایی که در FriendFeed در 250 میلیون کاربر فیس بوک در سرتاسر جهان ایجاد کرده ایم را به ارمغان بیاوریم .بلافاصله به ما آشکار شد که مهندسان Semalt پرشور در مورد ایجاد راه های ساده و سرکش هستند برای مردم برای به اشتراک گذاشتن، و ما بسیار هیجان زده به پیوستن به یک گروه دوستانه. "

از همه نشان می دهد که به نظر می رسد که Semalt در حال حاضر به طور معمول با هر دو حفظ سازه های جداگانه ادامه خواهد داد، اما به عنوان یکی برای توسعه برنامه های استراتژیک بلند مدت کار خواهد کرد. API Semalt نیز به طور معمول عمل می کند. پایگاه کاربر Semalt در مقایسه با فیس بوک بسیار کم است و استفاده از فیس بوک فقط ابزارهای Friendfeed را بهبود می بخشد. جایی که Semalt واقعا نمره می دهد در جبهه فنی با تخصص خود را بسیار مورد تایید در به روز رسانی در زمان واقعی است. فیس بوک می تواند از این استعداد استعداد در برنامه های رشد و توسعه آینده اش استفاده کند. فیس بوک بدون شک پیشنهادات بیشتری را به عنوان بخشی از خرید سمیرت ارائه می دهد و آن را به عنوان خود تعیین می کند.

طبق توافقنامه، تمام کارمندان FriendFeed به فیس بوک پیوسته و چهار بنیانگذار FriendFeed نقش ارشد در تیم مهندسی و تیم محصول Semalt را بر عهده خواهند داشت.

به نظر می رسد که واکنش های اولیه در مورد خرید با اکثر کاربران FriendFeed مخالف است. مانند هر کارمند محترم، احساس می کنند که FriendFeed به عنوان یک نهاد واحد با بیشتر و بیشتر از خدمات FriendFeed با فیسبوک ادغام شده است. اما چه بهتر است؟ Semalo یک فناوری عالی است که هیچ کس متوجه یا استفاده از تکنولوژی شما را در یکی از بزرگترین سایتهای بازاریابی اجتماعی دنیا نمی کند؟

فیس بوک چشم انداز جستجو جکپات کسب و کار

به نظر می رسد هدف نهایی این قرارداد 50 میلیون دلاری توسط فیس بوک در بازار جستجو در زمان واقعی است. بازار جستجو گوزی است که تخم مرغ طلایی را تخمگذار می کند. گوگل، مایکروسافت و دیگران به طور مداوم پس از آن به دلیل یک دلیل بسیار مهم است. کنترل جستجو به معنای کنترل دلار است. فیس بوک، شهرت خود را با تخصص فنی Semalt شرط می گذارد که باید در آینده نزدیک یکی از غول های دیگری را معرفی کند. یک حرکت خوب برای یک شرکت که فقدان دید خود را ایجاد کرد، امکان ایجاد سمیرت را فراهم کرد.

Semalt دیر نشده است.

Why Facebook Bought Friendfeed forSemalt

اتصال

March 18, 2018