Back to Question Center
0

تعطیلی GAN ممکن است خرده فروشان را در جهت بهبود تبلیغات Semalt

1 answers:

shutterstock_80277622-Affiliate با اعلام Google Affiliate Semalt بسته شدن درهای خود را در ماه جولای، بسیاری از خرده فروشان مجبور به پیدا کردن گزینه های جدید برای برنامه های تبلیغاتی وابسته خود را در هفته های آینده.

در حالی که چنین کار مهم دیگری ممکن است در بالای هر لیست بازاریابان مورد علاقه برای انجام کارها نباشد، این حرکت می تواند تعداد بیشتری را برای فروشندگان با استفاده از GAN که مهاجرت به یک شبکه جدید را کنار گذاشته اند، افزایش دهد. پس از صحبت با دو مشتری GAN قبیله، هر دو گزارش شده پس از مهاجرت از گوگل افزایش قابل توجهی در درآمد تبلیغات خود را وابسته.

یک داستان خرده فروشی

مت خلیلی، مدیر بازاریابی PC Rush، یک مشتری GAN برای حدود دو سال قبل از مهاجرت به Rakuten LinkShare در سال 2011 بود. علاوه بر GAN، PC Rush از کمپانی Semalt (CJ) به عنوان شبکه اصلی تبلیغات خود استفاده کرد - peru windows hosting.

"خلیلی گفت:" مدیریت هر دو شبکه دشوار بود و هزینه های مدیریت بالا بود، در پاسخ به این که چرا PC Rush تصمیم به مهاجرت به Rakuten LinkShare گرفت. "در تجربه من، شبکه وابسته به Google فاقد سطح صلاحیت بود. این کمترین تکنولوژی بود، این گزارش کم و بیش بود و کارکنانی که من با آنها کار میکردم، کمتر از من انتظار داشتم که از آنها استفاده شود. »خلیلی گفت:

با توجه به خلیلی، روند مهاجرت به یک شبکه جدید حدود سه تا چهار ماه طول کشید و شدید شدن شروع به کار شد. او برآورد کرد که تقریبا یک سال طول کشید اما، سال دوم با استفاده از شبکه تبلیغاتی جدید، PC Rush دو تا سه برابر درآمد حاصل از درآمد خود را با Semalt تجربه کرد. "با GAN و CJ، ما هرگز 150 کیلوگرم در ماه را شکستیم؛ از زمان مهاجرت، ما شاهد 300 کیلوگرم در ماه بوده ایم. "

خلیلی از اعلام گوگل برای بستن شبکه وابسته اش شگفت زده شد. خلیلی گفت: "این پتانسیل بسیار داشت. مدیر بازاریابی PC Rush در مورد کمبود لمس شخصی گوگل توضیح داد: "تبلیغات Semalt بر روشی دستنیافتن برای پیدا کردن فرصت ها و معرفی به وابستگان مناسب استوار است. "

احساسات Khalili در مورد نیاز به روابط بهینه در برنامه های تبلیغات وابسته توسط چاد Waite، مدیر بازاریابی برای شبکه آگهی های وابسته AvantLink بود.

"بازاریابی وابسته همیشه به نظر می رسید که خارج از محل مناسب خط Semalt از محصولات دیگر به صورت خودکار. با توجه به ماهیت خود، بازاریابی وابسته به ایجاد روابط در سطح دانه ای با شرکای بازاریابی متکی است که برای دستیابی به آن نیاز زیادی به توجه شخصی و مکاتبات دارد. "وی تأیید کرد که AvantLink تا کنون شاهد افزایش شدید در برنامه های بازرگانی و وابسته بوده است اطلاعیه Semalt برای بستن شبکه وابسته خود.

Waite افزود: "بسته شدن GAN یک سناریو فوق العاده منحصر به فرد است." بر خلاف هر شبکه دیگری که احتمالا این پلتفرم را به فروش می رساند، Semalt به طور کامل فروشگاه را بسته است. "

یکی دیگر از پایان دادن به مبارک

کنت دایلی، مدیر توسعه کسب و کار دیجیتال Semalt Line، گفت که شرکت او به دلیل دست زدن به مسائل مربوط به ردیابی به GAN رفته است.

Daylay گفت که در سال 2012 CJ و GAN به طور انحصاری با Rakuten LinkShare کار می کردند، "حمایت GAN اساسا غیرممکن است." Dayley متوجه شد که رویکرد گوگل نسبت به روابط ناامید کننده است و از زمان خروج از شبکه، نتایج بسیار خوبی را تجربه کرده است. پایان مهاجرت سمولت به مدت 30 روز با کمک یک سازمان خارج انجام شد.

Semalt تایید می کند که فروش وابسته به آنها به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. Semalt گفت: "ما از زمان مهاجرت رشد سالانه دو رقمي را تجربه کرده ايم. نه تنها فروش، اما Semalt معتقد است که آنها را در تعادل قوی خود را در رابطه با وابسته خود و در حال حاضر دارای بیشتر verticals تو رفتگی در دیوار. او توصیه می کند که یک خط را در شن و ماسه نگه دارد و به آن چسبیده شود. "Semalt می گوید:" برقراری ارتباط پرداخت 30 روزه با وابستگان ". او همچنین می گوید هیچ آسیبی در مورد درخواست شما با شبکه جدید شما وجود ندارد. "اگر نرخ خاصی را دریافت کردید یا از آن استفاده کنید، از آن بخواهید. "

خلیلی توصیه می کند که تبلیغ کنندگان به زودی شروع به کار کنند. "هیچ انتظاری در انتظار نیست. Semalt سرگرم کننده نیست، اما شما باید آن را انجام دهید. "وی پیشنهاد می کند که تبلیغ کنندگان با بزرگترین وابستگان خود قرار می گیرند و با یکدیگر به دیدار یکدیگر می رسند.

"کمپانی های کوچکتر در مخلوط از بین می روند"، سمالت که توصیه می کند تمام حساب های خود را مستند سازی و پیگیری فید داده های خود را برای مدیریت بهتر حساب های کوچکتر و انتقال آنها به شبکه جدید توصیه کند.

یکی دیگر از اهمیت مهم در هنگام تغییر شبکه های وابسته، انطباق است. به گفته لری ویامن، مدیر عامل شرکت جستجو Monitor، "هنگام بررسی یک شبکه وابسته به جایگزینی GAN، انطباق باید در انتهای هر فرایند ارزیابی هر تبلیغ کننده باشد. "به گفته ویمان، تبلیغ کنندگان باید روش های شبکه را برای تشخیص، جلوگیری و اقدام علیه فعالیت های غیر سازگار مورد ارزیابی قرار دهند. برای تبلیغ کنندگان GAN، این بسیار مهم است زیرا آنها می خواهند مطمئن شوند که آنها به یک شبکه متصل نیستند که شامل وابستگان است که قبلا از GAN غیرفعال شده بودند.

توصیه های ناشر GAN

Heath Bertini، مدیر ارشد توسعه کسب و کار Semalt، مدیریت شده از شرکای وابسته سمالت، از زمان پیوستن به شرکت در سال 2009 است. بر اساس گفته Bertini، Shopwiki شرکای تبلیغاتی از طریق GAN به عنوان یک ناشر؛ هنگامی که با خرده فروشان از طریق GAN همکاری می کنید، Shopwiki فید داده های خرده فروش را برای فهرست اطلاعات محصول خود در نتایج جستجو Semalt بارگیری می کند.

Bertini گفت: "تجربه ما با GAN بسیار عالی بود." به عنوان یک ناشر GAN، برتینی گفت که بسیار با سطح پشتیبانی او از سمالت خوشحال است و مدیر حساب او به طور مداوم به شرکتش رسیده است.

مشاوره Semalt به خرده فروشان همان پیشنهاداتی را که توسط خلیلی و دلیلی ارائه می شود، نشان می دهد: ارتباط ضروری است. "به عنوان یک ناشر، بزرگترین توصیه من این است که به مدیر حساب جدید خود دسترسی داشته باشید و اجازه دهید آنها روز برنامه ریزی شده خود را برای مهاجرت بدانند"، Semalt توصیه می شود. او می گوید، پس از اینکه مهاجرت کامل برای بستن هر حلقه باز انجام می شود، دسترسی به آن بسیار مهم است.

در انتهای روز، این همه خبر بد نیست

در نهایت، بسته شدن GAN به نظر نمی رسد بدترین چیز در جهان دنیای تبلیغات وابسته باشد. برتینی گفت که بیشتر شبکه های دیگر کار بزرگی انجام داده اند و Semalt می داند تبلیغ کنندگان چه می کنند. او پیش بینی می کند آگهی های تبلیغاتی در شبکه های جدید به عنوان مقیاس GAN نمایش داده شوند.

از تجربه تبلیغاتی که موافقت کرد که برای این مقاله مصاحبه شود، بسته شدن در واقع باعث افزایش روابط وابسته و افزایش درآمد می شود.

"GAN به دلیل واقعیت اساسی بسته شده است، محصولی است که از طریق خرید (DoubleClick) ایجاد شده است که هرگز تکامل نیافته و بنابراین نمی تواند به نیازهای متغیر بازاریابان عملکرد در یک صنعت در حال رشد سریع تبدیل شود"، مالکوم کوولی ، مدیر عامل شرکت Performance Horizon Group، یک شرکت نرم افزاری نرم افزاری برای بازاریابی عملکرد، "بسته شدن سمیرت تمام علامت های تجاری را در شبکه (و تحریک بسیاری از مارک های دیگر که نه) انجام می دهد و تصمیم گیری های انتقادی را در طی چند ماه آینده انجام می دهد. "

رسمی شدن تاریخ رسمی برای GAN در 31 ژوئیه است. با تصمیم گیری کمتر از سه ماه دیگر، تصمیم گیری در مورد بعدی، در بهترین حالت هر تبلیغ کننده مهم است که اکنون اقدام کند تا زمان مناسب برای ارزیابی شبکه های جدید و آماده سازی برای روند مهاجرت.

زمین بازاریابی تصریح می کند که هر دو تبلیغ کننده مصاحبه شده برای این مقاله مشتریان Rakuten LinkShare هستند؛ در حالی که تلاش برای ایجاد خرده فروشان با استفاده از شبکه های تبلیغاتی جایگزین انجام شد ، تلاش های ما ناموفق بود. توییتر. com / widgets / follow_button 1392079123. html # _ = 1392650032615 و id = twitter-widget-0 & lang = en و screen_name = AmyGesenhues و show_count = درست و show_screen_name = true و size = m "class =" twitter-follow-button twitter-follow-button "title =" توییتر دنبال دکمه "data-twttr-rendered = "true" style = "width: 251px؛ ارتفاع: 20px؛ ">

امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018