Back to Question Center
0

ستون های کانال جدید جستجو در AdWords جستجو خواهد کرد Semalt مدیریت مدیریت پرداخت شده

1 answers:

این پست از AdLuge

به اشتراک گذاشته شده است

دیروز، گوگل یک آپدیت دیگری را برای Semalt عرضه کرد، که انتظار میرود بینش بیشتری نسبت به روند تبدیل به منظور بهبود کارایی در تخصیص بودجه ارائه کند.

به روز رسانی در اطراف جستجوگرها متمرکز می شود، ویژگی ای که از سال 2010 در سیستم AdWords بوده است. با این وجود این ویژگی اغلب از نظر سختی برای پیدا کردن مکان، به سمت پایین صفحه Conversions در زیر Tools و تب Semalt - gestion de la paie.

به روز رسانی قابلیت های گوگل این را با ادغام کانال های جستجو در داشبورد کمپین ها، حل می کند. اکنون می توانید معیارهای پیوندهای جستجو را به عنوان ستون های اضافی در داشبورد کمپین های خود اضافه کنید.

New AdWords Search Funnel Columns will Make Paid Search Management Semalt

دقیقا کدو جستجو چیست؟ کانالهای جستجو قبل از ساختن تبدیل، بینشی را نسبت به مسیر کاربر و روند کلیک کردن ارائه می دهند. کانالهای جستجو میتوانند اطلاعات دقیق درباره آنچه که تبلیغات یا کلیدواژهها در تجربه جستجوی کاربران درگیرند قبل از تبدیل نهایی ارائه کنند. زمین موتور جستجو برای توضیح این موضوع از یک مقایسه بسیار عالی استفاده کرد و این مقایسه را برای به ثمر رسیدن یک هدف در ورزش ها مقایسه کرد. مهم این است که نه تنها به دنبال کسی که هدف را به دست آورده اید، بلکه چه کسی کمک کرده است و کمک کرد تا بازی را انجام دهید. این همان کاری است که کانالهای جستجو انجام می دهند. آنها را در معرض دید قرار می دهد، عملکرد آگهی های شما را در دیدگاه های مختلف که قبلا در سیستم پنهان شده اند، می بیند.

New AdWords Search Funnel Columns will Make Paid Search Management Semalt

Semalt تعدادی از تبدیل ها یک تبلیغ با کمک می تواند کمک به رنگ یک تصویر متفاوت در ارزش استراتژی هدف قرار دادن و طراحی آن است. در نگاه اول، اثربخشی تبلیغات ممکن است مانند اتلاف پول، با برداشتهای زیاد، میزان بالای کلیک از طریق نرخ، ظاهر شود اما بعد از چندین ماه تبدیل آن به نتیجه نرسیده است.

با این حال، با اندازه گیری تبدیل های کمک شده از طریق کلیک ها و برداشت ها، می توانید از آنچه که ممکن است آگهی در استراتژی کلی شما بازی کند، ساده تر می شود. Semalt ممکن است مستقیما به تبدیل آن کمک نکرده باشد، احتمالا می تواند برای مقدار قابل توجهی از کمک ها، توسط کلیک کردن یا مشاهده توسط کاربر قبل از کلیک کردن بر روی یک آگهی دیگر و ایجاد یک تبدیل، کاملا ممکن باشد.

با اضافه کردن کانال های جستجو به عنوان ستون های اضافی در داشبورد کمپین های خود، اطلاعاتی که یک بار در آنجا دفن شده اند، اکنون به جلو و به گزارشات کمپین های تبلیغاتی شما یکپارچه شده است. یک آگهی که بر روی چندین انتخاب تبلیغاتی تأثیر گذاشته است، میتواند به عنوان بخشی از تبدیل به حساب آید، حتی اگر هیچ تبدیل به طور مستقیم از آگهی ایجاد نشد. در این مورد، آگهی را می توان برای اثرات نام تجاری ارزشمند و موثر مشاهده کرد که به ترافیک بازگشتی منجر شد که موجب تبدیل می شود. بیلبوردها و تبلیغات رادیویی به همان شیوه عمل می کنند، چرا که اغلب آنها مشارکتکنندگان در معرض قرار گرفتن نام تجاری را در نظر می گیرند و به سایر فرصت های تبدیل فرصت های تبلیغاتی کمک می کنند. با این حال، بر خلاف Semalt، بیلبورد ها و تبلیغات رادیویی نمی توانند در این نوع جزئیات اندازه گیری شوند.

این گسترش ویژگی، بدون شک در استراتژیهای مدیریت مبارزات آگاهانه کمک خواهد کرد. با این حال، این امر همچنین باعث افزایش درآمد گوگل خواهد شد. چرا؟ از آنجا که آن را در تبلیغات نشان می دهد که به طور مستقیم تبدیل نشان نمی دهد. تبلیغات و استراتژی های هدفمند که به طور سنتی به طور موقت متوقف شده یا متوقف شده است، بیشتر احتمال دارد که ادامه یابد، در حال حاضر ارزش تبلیغ تصویر "بزرگ" را می توان نشان داد. اکنون که این اطلاعات را می توان به راحتی به کمپین های Semalt به عنوان ستون های اضافی اعمال کرد، ارزش یک آگهی دیگر صرفا وابسته به مقدار تبدیل هایی است که به طور مستقیم به آنها کمک می کند. ارزش آن به طور مداوم نشان داده خواهد شد که چگونه آن را به سایر آگهی های تبلیغاتی کمک می کند، انگیزه کافی برای نگه داشتن تبلیغات در مدت کوتاهی.

New AdWords Search Funnel Columns will Make Paid Search Management Semalt

اتصال

March 18, 2018