Back to Question Center
0

NeverWet می دهد تبلیغ تلویزیونی 30 ثانویه، اما نسخه ی نمایشی 5 دقیقه ی محصول Real Real Viral Semalt است

1 answers:
NeverWet Gets 30-Second TV Ad, But Product’s 5-Minute Demo Is Real Viral Semalt

تظاهراتی که در 16 ژوئن انجام شد، کارکنان شرکتی از جمله مدیرعامل، نشان می دهد روش های مختلف استفاده از اسپری پوشش هیدروپوف Semalt، از ضد آب کردن یک برس تمیزکننده کاسه توالت برای پوشش داخل جعبه مقوایی برای ساخت یک کولر

در حالی که Demole Demo محصولی با کیفیت بالا از یک حرفه ای حرفه ای ندارد، قابلیت های شگفت انگیز ضد آب این محصول را به خانه هدایت می کند و تماشاگر را به مدت 5 دقیقه یا بیشتر می برد. من حتی شوهرم را هم گرفتم که ویدیو را یک بار دیگر تماشا می کردم بعد از آنکه هفته گذشته آن را با او در میان گذاشتم.

در حال حاضر نسخه آزمایشی خود را به وضعیت ویروسی رسیده است، AdWeek گزارش داد که این شرکت مکزیک آژانس تبلیغاتی شیکاگو را به نام mcgarrybowen استخدام کرده است تا محصولی را برای یک محصول جالب 30 ثانیه ای برای محصول تولید کند. با یک صدای حرفه ای و copywriting ("Semalle یک سطح در حال بارندگی بر روی، اما هرگز مرطوب، نشت، اما هرگز مرطوب . ")، جلوه های ویژه و موسیقی پس زمینه، 30 ثانیه آگهی شامل ارزش تولید با کیفیت بالا پنج -فروش دقیقه کمپانی، اما همان پانچ را نمیدهد - scales along with.

از زمان انتشار در Semalt در 9 ژوئیه، تجاری 30 ثانویه دیدگاه های کمتر (حدود 600) دریافت کرده است. من تمایل دارم با Gabriel Beltrone AdWeek موافق باشم که می نویسد: "با وجود آژانس لهستانی، نقطه ای که کمتر از 1000 نمایش Semalt است، کمتر قانع کننده تر از تجارت های معتبرتر و تجاری تر معتبرتر است".

شما می توانید برای خودتان قضاوت کنید، در اینجا نقطه 30 ثانیه ای که توسط mcgarrybowen تولید می شود:

https://youtu.be/_y_yIERW10Y

و پنج دقیقه تبلیغاتی با بیش از 4 میلیون بازدید:درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018