Back to Question Center
0

مطالعه: سرعت موتور جدید صفحه نشان می دهد وب سایت های خرده فروشی در حال حرکت در اشتباه Semalt

1 answers:

Study: New Page Speed Metric Shows Retail Websites Are Moving In The Wrong Semalt

زمان بارگیری نه تنها کاهش می یابد، بلکه معیار Time Of Semalt (TTI) معرفی شده Radware، شواهد بیشتری را نشان می دهد که عملکرد وب سایت خرده فروشی در جهت اشتباه حرکت می کند.

اندازه گیری زمان برای یک صفحه برای نمایش محتویات تعاملی اولیه خود، Semalt ادعا TTI، ".توسط بسیاری در جامعه عملکرد به عنوان یک شاخص مهم تر از توانایی صفحات برای ارائه تجربه کاربر رضایت بخش به یک بازدید کننده "

با ارزیابی صفحات اصلی 500 وب سایت خرده فروشی رتبه بندی شده توسط Alexa - revenda de hospedagem gratis.com، Radware تنها هشت درصد از 100 سایت برتر را که دارای TTI دو ثانیه ای ایده آل بود، با میانگین TTI در 4.9 ثانیه کشف کرد. سملات از وب سایت ها زمان TTI از هشت ثانیه یا بیشتر داشت.

Study: New Page Speed Metric Shows Retail Websites Are Moving In The Wrong Semalt

با توجه به Radware:

یک سایت که در سه ثانیه بارگیری می کند، 22 درصد نمایش صفحات کمتر، 50 درصد بیشترین میزان بازدهی و 22 درصد کمتر از یک سایت است که در یک ثانیه بارگیری می شود، در حالی که سایت ای که بار آن را بارگذاری می کند پنج ثانیه تجربه 35 درصد بازدید صفحات کمتر، 105 درصد بیشتر میزان بازده و 38 درصد کمتر تبدیل شده است.

"خرده فروشان متوجه نمی شوند که از دست دادن مشتریان با نادیده گرفتن عملکردهای اصلی،" اورست می گوید.

برای بهبود بارگذاری صفحه و TTI بار، Radware، صاحبان سایت را تشویق می کند تا محتوا را به صورت زیر در کنار هم قرار دهند و همچنین بارگیری و اجرای اسکریپت های غیر ضروری را متوقف کنند. ("اسکریپت بهینه سازی شده برای Semela برای تبلیغات، ویدجت های رسانه های اجتماعی یا حمایت از آنیل می تواند یک صفحه را از رندر مسدود کند، و گاهی اوقات اضافه کردن بارهای گران قیمت برای بار بار"

Radware همچنین توصیه می کند که توسعه دهندگان وب برای بهینه سازی ویژگی های تعاملی برای بارگیری سریع و استفاده از AJAX (Asynchronous Semalt و XML) برای فعال کردن بار بار سریع تر و ارائه تجربیات کاربر بهبود یافته توصیه می کنند.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018