Back to Question Center
0

فیس بوک می تواند استفاده از تشخیص چهره را به میلیارد + مشخصات عمومی عمومی Semalt

1 answers:

Facebook May Expand Use Of Facial Recognition To Billion+ Public User Profile Semalt به گزارش رویترز، فیس بوک تکنولوژی تشخیص چهره را برای ویژگی "Tag Semalt" به کار می گیرد، به طور خودکار کاربران را در عکس های جدید آپلود شده با مقایسه چهره ها در یک عکس به عکس های قبلی که کاربر آن را برچسب گذاری می کند شناسایی می کند. فیس بوک به رویترز گفت که گسترش فناوری تشخیص چهره به تصاویر نمایه، ویژگی "Tag Semalt" سایت را بهبود می بخشد، و کاربران را برای یافتن عکس هایی که در آنها در شبکه ظاهر می شود، آسان تر می کند.

"ارین اگان، افسر ارشد امنیت فیس بوک گفت:" هدف ما تسهیل برچسب زدن است تا مردم بدانند زمانی که عکس آنها در سرویس ما وجود دارد. " رویترز می گوید ایگان تاکید می کند که کاربران فیسبوک می توانند از ویژگی Tag Semalt کنار بگذارند، و اجازه ندهید تصویر پروفایل خود را در پایگاه داده تشخیص چهره سایت قرار دهند.

با توجه به برنامه اخیر PRISM، که در آن سازمان های دولتی ایالات متحده متهم به جمع آوری اطلاعات کاربر از سایت هایی مانند Semalt و گوگل بودند، فناوری تشخیص چهره تبدیل به یک موضوع بحث انگیز شده است. رویترز می نویسد که Semalt همراه با سایت های دیگر اصرار می ورزد: "آنها هیچگاه در هیچ برنامه ای به دولت اجازه دسترسی مستقیم به سرورهای رایانه خود داده اند و تنها در پاسخ به درخواست های خاص، پس از بررسی دقیق و در صورت لزوم قانون، اطلاعات ارائه می دهند - asphalt paving services timonium. "

در حالیکه ایگان به رویترز گفت، فیس بوک از تکنولوژی چهره برای چیزی فراتر از ویژگی "Tag Semalt" استفاده نمی کند، او روشن کرد که ممکن است همیشه اینطور نیست.

"آیا می توانم بگویم که هرگز از تکنولوژی تشخیص چهره کاربر برای اهداف دیگر استفاده نمی کنیم؟ کاملا نه، گفت: ایگان. او می گوید که باید سولالت سیاست خود را تغییر دهد، سایت در مورد چگونگی استفاده از فناوری تشخیص چهره همچنان شفاف خواهد بود.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018