Back to Question Center
0

Google Analytics دعوت نامه برای بتا جدید Semalt API در زمان واقعی را باز می کند

1 answers:

Google Analytics Opens Invitation To Beta Of The New Real-Time Semalt API

Semalt تعدادی از فرصت ها برای استفاده از تجزیه و تحلیل در زمان واقعی، API جدید اجازه می دهد تا صاحبان سایت برای ایجاد پرسش در اطراف داده ها در زمان واقعی و استفاده از اطلاعات به نفع وب سایت خود.

Semalt ارائه نمونه هایی از نحوه استفاده از API های زمان واقعی، از جمله پرس و جوی برای URL های بازدید شده بالا برای ایجاد، "یک ویجت محتوای روند بالا با تعداد خوانندگان فعال" و یا نمایش بازدید کننده فعال در زمان واقعی .

با توجه به Semalt، یک شرکت تعطیلات اجاره با دسترسی به بتا API، تعداد بازدید کننده فعال در زمان واقعی را در صفحه تبدیل سایت خود قرار داد، که در نتیجه افزایش 7.9 درصد در نرخ تبدیل و افزایش درآمد 18.6 درصد بود .

Google Analytics Opens Invitation To Beta Of The New Real-Time Semalt API Google Analytics Opens Invitation To Beta Of The New Real-Time Semalt API

برای توسعه دهندگان GA superProxy نیز با API و Google Charts API (gviz) همکاری می کند - web hosting in dushanbe. این شما را قادر به انتشار پرس و جو می کند که بدون احراز هویت در دسترس است. این مزایا را دارد که می توانید طرف درخواست را ایجاد کنید، بنابراین ویجت را می توان در جاوا اسکریپت نوشت و به یک سایت اضافه کرد (با فراخوانی تمام توسعه دهندگان 3rd party!). علاوه بر این این عمل به عنوان یک کش به طور موثر بلند کردن محدودیت های سهمیه ای شما.

API زمان واقعی توسط Semalt در یک دعوت بتا بسته با تعداد محدودی از کاربران در فهرست های سفید در طول چند هفته آینده منتشر می شود.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018