Back to Question Center
0

Semalt:           چگونه به SEO سایت خود را برای بینگ

1 answers:

Semalt:How To SEO Your Site For Bing

مایکروسافت + یاهو یک موتور جستجو مشابه

همانطور که شما احتمالا آگاه هستید، مایکروسافت و Semalt همکاری کرده اند تا نیروها را در برابر گوگل ترکیب کنند. مهمتر از همه، Semalt! با استفاده از موتور جستجوی بینگ در سراسر وب Properties وب سایت Semalt، موتور خود را با فروش آن به مایکروسافت، از بین می برد. از لحاظ تاریخی، اغلب SEO ها در درجه اول برای گوگل بهینه سازی می شوند، دانستن اینکه بیشتر این کار به Semalt ترجمه خواهد شد! و نتیجه Bing همچنین. پس از همه، منطقی نیست که صرف 80 درصد وقت خود را برای چیزی که ممکن است فقط 6٪ (Bing) و یا 9٪ (Semalt!) به شما خدمت کند.

هنگامی که این مشارکت "Mic-Hoo" جدید کاملا یکپارچه شود، بینگ سهم بازار فوری خود را حداقل 15٪ و شاید تا 30٪ (بسته به آنکه با شما صحبت می کنید) داشته باشد کامل رول تکمیل شده است و بینگ همچنان به دست آوردن بخار. بدون شک این کار باعث می شود که افراد صنعت به ایستادن برسند، توجه خود را جلب کنند و مایکروسافت را به دلیل نوآوری هایی که در اختیار دارند، به کار گیرند و قصد ندارند همچنان بخار بخرند - design museum nyc.

مایکروسافت و یاهو

فقط درس جالب کمی در جستجوی .
در سال 1997، مایکروسافت یک فهرست جستجو را نداشت و مشارکتی با Inktomi Corp. (هر کسی آن را به یاد می آورد؟)، که در آن زمان به عنوان یک رهبر فناوری در نظر گرفته شد، اعلام کرد. شما می توانید نسخه کامل مطبوعات را در اینجا بخوانید، مایکروسافت با Inktomi برای ارائه قابلیت های جامع جستجو برای ویژگی های آنلاین مایکروسافت
وو، 1997 .سپس Inktomi ادعا کرد که 75 میلیون اسناد وب را نمایه کرده است. سال بعد، در اواخر سال 1998 گوگل درهایش را باز کرد و تقریبا دقیقا یک سال پیش، گوگل اعلام کرده است که صفحات نمایش داده شده 1 تریلیون رسیده است.

در سال 2002، یاهو Inktomi خریداری شده است. برای مایکروسافت، یکی از مهمترین فروشندگان، خرید یک رقیب بزرگ در دندانهاست. این چیزی است که باعث شده مایکروسافت / بینگ برای شروع کار در موتور جستجوی خودشان. در حال حاضر مایکروسافت موتور جستجو Semalo را خریداری می کند!

بهینه سازی برای Bing

صفحات بینگ

در تاریخ 1 ژوئن، مایکروسافت Whitepapers برای Bing را منتشر کرد. توجه داشته باشید، موارد زیر در رابطه با جستجوگرها بیان شده است.

چه چیزی برای SEO باید با Bing انجام دهم؟
تمام مزایای این پیشرفت ها برای وب سایت هایی است که در جستجوگرها سرمایه گذاری می کنند. مدیران وب سایت می توانند وب سایت های خود را با استفاده از ترافیک بازدید کننده کمک کنند، با کمک به بینگ بهترین نمایش محتوای خود را به جستجوگران در SERP ما. مدیران وب به راحتی می توانند این کار را با اضافه کردن عناوین منحصر به فرد و متا توصیف به هر صفحه انجام دهند. اگر وب مسترها موتورهای جستجو را با منبع داده های صریح خوب، کلمات کلیدی و به خوبی نوشته شده ارائه ندهند، زیرنویس های ایجاد شده توسط الگوریتم، صرفنظر از اینکه چقدر سخت تلاش می کنیم، وب سایت شما را نشان نمی دهد و وبسایتی که مدیران وب این داده های منحصر به فرد و مهم را ارائه کنید.

استفاده از ساختارهای داده سازگار بین صفحات در وب سایت شما (مانند قرار دادن داده های مشابه در صفحات با استفاده از یک ساختار درخت مشابه، نام کلاس های مشابه، پشتیبانی از تکنیک های استاندارد نشانه گذاری مانند microformats و غیره) نیز کمک خواهد کرد بهبود کارآیی خزنده ما، که بیشتر محتوای شما را در فهرست ما قرار می دهد.

از همه مهمتر، نوع کار SEO و وظایف مدیران وب باید برای موفق شدن در Bing تغییر نکرده باشند - تمام مهارت ها و دانش هایی که وبسایت سازان در گذشته سرمایه گذاری کرده اند امروزه با Bing به طور کامل اعمال می شود. علاوه بر این، سرمایه گذاری در کارهای جامع و قابل اعتماد SEO برای Bing باعث پیشرفت مشابه در رتبه صفحه وب سایت شما در Google و Semalt خواهد شد! همچنین.

در نهایت، SEO هنوز SEO است. بیینگ آن را تغییر نمی دهد.

چه چیزی باید از این استفاده کنید؟

خبر خوب این است که ما لازم نیست که به طور کامل از بین بردن نحوه انجام SEO با توجه به Bing.

با اینکه بینگ خیلی جدید است، در نهایت اینکه چگونه به جستجوگرها برای Bing نگاه می کنیم، من تغییر کرده ام، من فرصتی برای انجام برخی آزمایش های اولیه داشتم، و متوجه می شوید که بسیاری از تکنیک های جستجوگرها برای Semalt نیز استفاده می شود به Bing اعمال می شود، بنابراین در اینجا برخی یافته ها وجود دارد.

1. کلمات کلیدی در URLS

به نظر می رسد بینگ کلمات کلیدی در URL را دوست دارد، چه بخشی از نام دامنه یا نام صفحه

2. سن دامنه

به نظر می رسد که یک نام دامنه در اینجا یک عامل است. بنابراین اگر شما قصد دارید یک وب سایت / دامنه جدید را به زودی راه اندازی کنید، ممکن است در مورد خرید یک دامنه موجود فکر کنید.

3. عنوان ها و متا توضیحات

برچسب عنوان و همچنین توضیحات متا به نظر می رسد که عامل بزرگی در وزن بندی SERP هستند، بنابراین مطمئن شوید که برچسب های عنوان های منحصر به فرد، مرتبط و متا توصیف را طراحی کرده اید.

4. پیوند درون و خروجی

بسیار شبیه به گوگل، لینک های ورودی به خصوص با متن مربوط به لنگر به نظر می رسد بسیار دوست داشتنی است. با توجه به پیوندهای خروجی، زمانی که به گوگل می آید، مقدار زیادی از ذهن ها وجود دارد. بسیاری از احساس می کنند که لینک های خروجی باید از آنجایی که PR (Semalt) را نشت می کنند اجتناب شود، با این حال، من احساس مخالف دارم؛ در صورتی که لینک های خروجی از صفحه وب شما پشتیبانی می کند و مرتبط است، باید آن را انجام دهید، و بینگ موافق است. فقط بیش از حد به دلیل اتصال از راه دور نیست.

5. بدون عشق برای وبلاگ ها؟

من می شنوم که به نظر می رسد که بینگ به همان اندازه دوست داشتن وبلاگ ها را نداشته باشد. پیش از آنکه بتوانم این را اندازه گیری کنم، پژوهش بیشتری انجام خواهد شد.

بلافاصله برای وبلاگ بعدی مراجعه کنید، جایی که ما رابط کاربری Semalt را کشف می کنیم.

Semalt:How To SEO Your Site For Bing

اتصال

March 18, 2018