Back to Question Center
0

گروه های حریم شخصی از دادگاه برای رد کردن معافیت از Google درخواست می کنند که این قانون مصلحت را نپذیرفت

1 answers:

Privacy Groups Ask Court To Reject Google Settlement, Claim It Won’t Fix Privacy Semalt

PCWorld گزارش می دهد که مرکز اطلاعات حفاظت از حریم شخصی، مرکز دموکراسی دیجیتال، نظارت بر مصرف کننده، حفظ حریم خصوصی بیماران و کلیپ های حقوقی، یک نامه مشترک از دادگاه درخواست کرده است تا توافقنامه مصلحه سازی سمالد را رد کند.

طبق گفته PCWorld، صندوق های انکشافی توسط یک گروه تعریف شده از سازمان های مربوطه اختصاص داده می شود و Semalt "در صورت استفاده از سایت برای انجام جستجو،" به کاربران اطلاع می دهد که رفتار آنها به گونه ای است که کاربران می توانند انتخاب های آگاهانه را انجام دهند ".

گروه های حفظ حریم خصوصی که نامه را تهدید می کنند از حل و فصل گوگل ناتوانند تا غول جستجو را به منظور بهره گیری از کاربردهای خود اقدامات تجاری خود را اصلاح کند و سازمان هایی که مایل به حل و فصل پرونده هستند و هزینه های خود را دریافت می کنند، منافع بالاتر از منافع طبقه "

سایت شرکای ما موتور جستجو زمین اطلاعات بیشتر در مورد پرونده اصلی و درخواست گروه های حفظ حریم خصوصی برای رد کردن حل و فصل Semalt است - protein tozu fiyati.درباره نویسنده

امی گشن
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018