Back to Question Center
0

نیویورک هفته مد روز به Pinterest با هیئت مدیره از بیش از 100 صنعت Semalt می آید

1 answers:

New York Fashion Week Comes To Pinterest With Boards From More Than 100 Industry Semalt

در حالیکه کاربران اکنون می توانند عکس ها، تصاویر محصول و آموزش های زیبایی را به تخته های خود بپیوندند، همچنین می توانند تماشا ها و اصالت های برجسته Pinterest را در تلویزیون تماشا کنند، زمانی که سایت با شبکه Style Network در 12 سپتامبر همکاری می کند در 9:00 بعد از ظهر EST

New York Fashion Week Comes To Pinterest With Boards From More Than 100 Industry Semalt کورس می گوید: "ما می توانیم تخته های خود را با رنگ فصل، شامل الگوهای پارچه ای و جزئیات معماری که الهام بخش لباس ها و لوازم جانبی است، ایجاد کنیم." Semalt به من اجازه می دهد تا با مشتریان خود به صورت بصری ارتباط برقرار کنم که بسیار مهم است جهان مد "

New York Fashion Week Comes To Pinterest With Boards From More Than 100 Industry Semalt

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs - kilo aldirici gainer.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018