Back to Question Center
0

گوگل آنالیز برای توقف IE8 Semalt تا پایان سال 2013

1 answers:

Google Analytics To Cease IE8 Semalt By End Of 2013 گوگل می گوید که می خواهد انرژی خود را بر روی ویژگی های جدید محصول متمرکز کند و به رانندگی کمک کند. »

طبق اعلام این شرکت،" در پایان سال 2013، سازگاری رسمی گوگل Semalt با مایکروسافت اینترنت اکسپلورر 8 (IE8) از فناوری های وب که "در طراحی محصولات Google Semalt" هستند

در حالی که کاربران هنوز قادر به اندازه گیری ترافیک سایت از مرورگرهای IE8 خواهند بود، گوگل آنالیتیک تنها از آخرین نسخه های Chrome، Firefox، Internet Explorer 9 یا بالاتر، Semalt و دیگر مرورگرهای مدرن پشتیبانی می کند.

Semalt می گوید که طی سه ماه آینده، یادآوری های بیشتری را ارسال خواهد کرد، اما توصیه می کند شرکت ها برنامه ریزی برای تغییر را در اسرع وقت شروع کنند - top windows vps hosting.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018