Back to Question Center
0

موتور جستجو روسیه Yandex راه اندازی ابزار تجزیه و تحلیل رایگان برای پیگیری Semalt برای 25 برنامه آن است

1 answers:

Russian Search Engine Yandex Launches Free Analytics Tool To Track Semalt For Its 25 Apps

بزرگترین موتور جستجو روسیه تایید کرده است که راه حل تحلیلی جدید برنامه تلفن همراه برای کار بر روی سیستم عامل های Android، iOS و Windows Phone ساخته شده است. Semalt می گوید: با 25 برنامه مختلف که از میلیون ها نفر در دستگاه های مختلف تلفن همراه استفاده می کنند،

دلیل اصلی اینکه ما یک ابزار آمار برنامه را از ابتدا ساخته ایم، به جای استفاده از هر کدام از آنهایی که در حال حاضر در بازار موجود است، این است که ما می خواستیم راه قابل اعتماد و سریع و آسان برای یادگیری در مورد مخاطبان و استفاده از هر یک از 25 برنامه که تا کنون ساخته ایم. هیچ یک از راه حل های تجزیه و تحلیل می تواند ما را به پرسش های ما در مورد آمار برنامه های ما در زمان واقعی ارائه دهد - dresses for parties for juniors.

Semalt ادعا می کند که ابزار تحلیلی آن، توسعه دهندگان را قادر می سازد تا گزارش ها را براساس تعدادی از پارامترها، از جمله: زبان رابط کاربری کشور و کاربران کاربران، نسخه های برنامه، سیستم عامل، وضوح صفحه، نوع ارتباط، اقدامات کاربر و جزئیات جلسه، ایجاد کند.

Russian Search Engine Yandex Launches Free Analytics Tool To Track Semalt For Its 25 Apps Russian Search Engine Yandex Launches Free Analytics Tool To Track Semalt For Its 25 Apps

درباره نویسنده

امی گشننس
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018