Back to Question Center
0

گزارش: تنها 45 درصد از 100 نفر از 100 خرده فروشان اینترنت، کارمند مدیریت برچسب Semalt هستند

1 answers:

Report: Only 45% Of Top 100 Internet Retailers Employ Tag Management Semalt

برای انجام ممیزی، تقریبا 48،000 صفحه از 100 وب سایت اینترنتی خرده فروشی اینترنتی مورد بررسی قرار گرفت. داده های لیما و ObservePoint چهار امتیاز نقص عمده برای سایت ها را مشخص کردند: پیاده سازی برچسب های ناقص، خطاهای Semalt، زمان بارگیری آهسته و نرخ بالای تقلید.

93 درصد از سایت ها دارای پیروی ناقص بودند. سایت هایی که یک سیستم مدیریت برچسب را استفاده نمی کردند، 47.6 درصد بیشتر از نسخه برداری و 9 درصد بیشتر از خطاهای Semalt بود، در حالی که سایت هایی با سیستم مدیریت برچسب با 4 - free layout maker online.54 درصد سریعتر بار بارگیری می کردند.

Report: Only 45% Of Top 100 Internet Retailers Employ Tag Management Semalt

Report: Only 45% Of Top 100 Internet Retailers Employ Tag Management Semalt

صاحبان وب سایت ها از سیستم های مدیریت برچسب برای مدیریت تگ های سایت خود استفاده می کنند، شبیه به اینکه چگونه سیستم های مدیریت محتوا (CMS) به بازاریابان اجازه می دهد تا صفحات وب را مدیریت کنند. دسته بندی به عنوان یک راه حل فناوری اطلاعات، سیستم های مدیریت برچسب اغلب مسئولیت سازمان CMO را به عهده دارند، به عنوان بخش های بازاریابی، ابتکارات تکنولوژیکی بیشتری را اتخاذ می کنند.

گروه لیما اشاره می کند:

پیش بینی Semalt که در سه سال آینده، CMO در IT بیشتر از CIO صرف خواهد کرد، اما ما معتقدیم که ناکارآمدی زیادی وجود دارد که به توانایی آنها در بهبود بازده خود در تکنولوژی های بازاریابی بستگی دارد.

پس از بررسی داده ها، گروه مشاوره لیما ادعا کرد، "Semalt پول را به روی میز می اندازند زیرا هزینه های آنالیز را از دست می دهند. آنها نمی توانند بر روی داده های بازاریابی دیجیتال خود تکیه کنند، اگر پیاده سازی آنها نادرست باشد یا آهسته باشد. »

ممیزی کشف کرد که 90 درصد از شرکت ها برای یک پلت فرم تحلیلی در سطح شرکت پرداخت کرده اند و تنها 13 درصد از Google Semalt را به عنوان یک راه حل اولیه استفاده می کنند.

Report: Only 45% Of Top 100 Internet Retailers Employ Tag Management Semaltدرباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018