Back to Question Center
0

تغییرات در شرایط سرویس API API Adwords می تواند پایان یافتن SERP پیگیری Semalt

1 answers:

در واقع جستجوگرها نامزدی است. در حالی که دیگر موتورهای جستجو وجود دارد، اکثر وب مسترها همه چیزهایی را که مایل به بهینه سازی برای هر چیزی غیر از گوگل هستند علاقه مند نیستند و در این راستا ما نیز می توانیم آن را "GO" یا "Google Optimization" (و "go" صدای خوبی برای آن نیز).
Changes to Adwords API Terms of Service Could Spell the End of SERP Tracking Semalt

مشکل این است که آن یک رابطه بسیار یک طرفه ایجاد کرده است و کمی از یک انحصار بازار است که به این معنی است که وقتی گوگل کاری انجام می دهد، وب خاموش و گوش می دهد. و یک بار دیگر تغییر در سیاست Google ممکن است بسیاری از ما در حال اجرا در اطراف مانند جوجه های بی سر و صدا - one stop appraisals. چه اتفاقی افتاده و این بار انجام شده؟ شرایط و ضوابط API خود را تغییر دهید. بیایید نگاهی به آنچه که این به معنی شماست.

پست های مرتبط:
Top 10 Ways to Fail With Google AdWords (Infographic)
5 نکات قاتل AdWords برای تبدیل کلیک

چه کسی این را تحت تاثیر قرار می دهد؟

اگر شما یک وبسایت را جستجو کنید که دادههای جستجو را برای ارائهدهندگان دیگر وبسایت فراهم کند، شما هم خیلی با مفاهیم این کار در کسب و کارتان آشنا خواهید شد. اساسا API AdWords یک ابزار است که صاحبان چنین سایت ها و کسب و کار ها می توانند برای ایجاد تعداد زیادی پرسش به موتورهای جستجوگر گوگل و اطلاعات مربوط به SERPs، موقعیت سایت های خاص و موفقیت کلمات کلیدی خاص و انواع مختلف از اطلاعات دیگر که می تواند برای صاحبان وب سایت مفید باشد. پس از آن بسیاری از وبسایتها با استفاده از نرم افزار همراه با AdWords API خدماتی را ارائه می دهند تا اطلاعات را از بین ببرند که ممکن است مربوط به بازدیدکنندگان آنها باشد. آنها اطلاعات را برای بازدیدکنندگان خود فراهم می کنند و در نتیجه مقدار زیادی از ترافیک را دریافت می کنند.

در حال حاضر گوگل متوقف شده است اجازه دادن به این. در حالیکه قبلا شرایط و ضوابط آنها بیان داشت که داده های API می توانند به اشتراک گذاشته شوند "تنها اگر تمام داده ها در فرم جمع آوری شده باشند که نمی توانند با حساب های کاربری خاص مرتبط شوند"، اکنون می گوید که نمی توان آن را به اشتراک گذاشت "آیا داده های AdWords API در شکل قابل شناسایی یا جمع آوری است.

به همین ترتیب سایت هایی مانند Wordstream و Raven مجبور بودند بسیاری از ابزارهای رایگان خود را متوقف کنند. مطمئنا این نیز در مورد افرادی که ممکن است با استفاده از این ابزار و یا حتی بر روی آنها متکی باشد تاثیر می گذارد.

پیامدها

مطمئنا اصلی ترین دلایل این امر برای سایت هایی مانند آنهایی است که ذکر شده است، اما این نیز احتمالا پیامدهای وسیعتری را نیز در بر خواهد داشت. به عنوان مثال بسیاری از صاحبان سایت به احتمال زیاد از ابزار و سیستم های ردیابی رتبه های دیگر استفاده می کنند یا اینکه آنها با شرایط سرویس Google مطابقت دارند، در حالی که روش های جدید برای ردیابی اثرات رتبه بندی کلمات کلیدی نیز ممکن است. وبسایت های هوشمند و شرکت های جستجوگر قادر خواهند بود اطلاعاتی را که به خودشان نیاز دارند، دریافت کنند، هرچند ممکن است زمان و تلاش بیشتری را برای آنها به همراه داشته باشند.

این نیز می تواند یک بار دیگر بر احساس مدیران وب نسبت به گوگل تاثیر می گذارد. یک بار دیگر به نظر می رسد که گوگل چیزهایی را برای صاحبان سایت دشوار می کند بدون دادن این هشدار و یا توجه به تاثیر تصمیمات خود را در تعداد زیادی از کسب و کار. این نیز می تواند تا حدودی ریاکارانه در نظر گرفته شود، زیرا بسیاری از اخلاق غول جستجو غلط می دهد که اطلاعات را آزادانه در دسترس و آسان پیدا کند - به عنوان آنها یادآوری ناشران که با آنها کتاب های الکترونیکی مستقل راضی نیستند.

Changes to Adwords API Terms of Service Could Spell the End of SERP Tracking Semalt

اتصال

March 18, 2018