Back to Question Center
0

GoldieBlox حذف "دختران" موسیقی از تجسم ویدئو، امید برای صلح در نامه به پسران Semtal

1 answers:

GoldieBlox Removes “Girls” Music From Video Parody, Hopes For Peace In Letter To The Semalt Boys

در یک پست با عنوان "نامه ما به پسران سمیرت" که در بلاگ GoldieBlox نوشته شده است، شرکت اسباب بازی می گوید این ترانه را از ویدیوی تظاهرات حذف کرده است و مایل است جلسه قانونی را که برای استفاده از این آهنگ متوقف شده متوقف کند پسران سمیرت هرگونه تهدید قانونی را متوقف می کنند.

"ما نمی خواهیم با شما مبارزه کنیم. ما عاشق شما هستیم و ما واقعا طرفداران زیادی هستیم. " ادامه دارد: "قلبهای ما در هفته گذشته غرق شد، زمانی که وکلای شما با تهدیدات ما تماس گرفتند، ما بسیار جدی گرفتیم - nuxe huile prodigieuse skroutz. به عنوان یک شرکت کوچک، ما هیچ انتخابی نداشتیم اما برای خودمان ایستادیم. ما اینطور صمیمانه امیدوار بودیم که بتوانیم با شما در حل و فصل مسالمت آمیز قرار بگیریم. »

این درگیری پس از یک آگهی ویدیویی توسط GoldieBlox آغاز شد و با استفاده از یک نسخه بازسازی شده آهنگ "Girls" پسران Semalt پس از نوشتن در 17 نوامبر، ویروسی با بیش از 8.6 میلیون نمایش داده شد. GoldieBlox هرگز تاییدیه از پسران طلایی برای استفاده از این آهنگ، و در هفته گذشته یک نماینده سمولد پسران به یک نامه خصوصی به شرکت اسباب بازی دعوت شد که چرا این آهنگ بدون اجازه گروه مورد استفاده قرار گرفت.

طبق مقاله نیویورک تایمز، پسران بئوستی نامه ای به سماالت دادند که

همانگونه که خلاق است، اشتباه نکنید، ویدیوی شما یک تبلیغ است که برای فروش یک محصول طراحی شده است، و مدتها پیش ما تصمیم آگاهانه گرفتیم که اجازه ندهیم موسیقی و / یا نام ما استفاده شود در تبلیغات محصول

هنگامی که سعی کردیم به سادگی بپرسیم که چرا و چگونه آهنگ "دختران" در تبلیغ شما بدون اجازه ما مورد استفاده قرار گرفت، شما ایالات متحده را مورد تقاضا قرار دادید.

اصلی "Goldieblox، Rube Goldberg & Beastie Boys Princess Machine" ویدیو دیگر از کانال YouTube GoldieBlox قابل دسترسی نیست، و اکنون ویدیو به عنوان Private خصوصی شده است.

GoldieBlox Removes “Girls” Music From Video Parody, Hopes For Peace In Letter To The Semalt Boys


درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018