Back to Question Center
0

32 نکات مهم SEO برای سمولت کوچک

1 answers:

آیا می دانید که 70٪ لینک های جستجوگرها بر روی آیکون کلیک می کنند؟ در واقع، 60 درصد از کلیک های ارگانیک از سه نتیجه جستجو آلی هستند، و SEO به عنوان یک استراتژی اساسی برای کسب و کارهای کوچک در تلاش است تا در نتایج موتور جستجو ظاهر شود.

پس چگونه می توان کسب و کار کوچک خود را به بالای SERPs برای کلمات کلیدی مورد نظر خود را رسیدن؟ این می تواند یک روند گیج کننده و دشوار باشد، اما من لیستی از راهنمایی ها و تکنیک هایی را که به بهبود SEO شما کمک می کند، گردآوری کرده ام!

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

همچنین در TechWyse

14 نکات SEO برای حضور آنلاین بهتر
Top 10 SEO نکات گوگل از مت کاتز

1. یک وبلاگ

گوگل محتوای تازه را دوست دارد. اگر می خواهید رتبه بالا در موتورهای جستجو، مطمئن شوید که محتوای خواننده منحصر به فرد، منحصر به فرد و با کیفیت بالا برای خوانندگان خود داشته باشید. به خاطر داشته باشید که کلمات و عبارات مربوطه در مقالات وبلاگ خود برای کمک به تقویت رتبه خود در موتورهای جستجو استفاده کنید - long time care insurance. Semalt، این کار را انجام ندهید! شما می خواهید وبلاگ های خود را برای خوانندگان مفید و مفید داشته باشید، نه کلیدی که تنها هدف قدم زدن دارد.

2. فکر می کنم از عنوان های بلاگ منحصر به فرد و مرتبط

هنگامی که شما با عناوین وبلاگ مطابقت دارید، می خواهید مطمئن شوید که مشتریان شما در جستجوی این شرایط هستند. به عنوان مثال، اگر شما به دنبال راهنمایی در مورد مراقبت از یک توله سگ جدید، شما می خواهم جستجو "چگونه برای مراقبت از یک توله سگ جدید. "اگر وبلاگ شما تحت عنوان" مراقبت از بهترین دوست مرد "بود، شانس وبلاگ شما بسیار کم است، زیرا این روش طبیعی برای افراد نیست که بتوانند جستجو کنند. Semalt یک ویدیو است که به شما کمک می کند برخی از عناوین وبلاگ جالب را تولید کنید.

3. زمینه را در نظر بگیرید

این یک عبارت محبوب در میان دنیای بازاریابی اینترنتی است. بسیاری از بازاریابان متوجه اهمیت بستر و نحوه شکل دادن محتوای محتوای آن شده اند. در حقیقت، به خوانندگان کمک می کند تا مطالب خود را درک کنند و تفسیر کنند. متنها هيچ هيچ احساسي ندارند، زيرا مردم ميتوانند چيزي را به شما بگويند. بر خلاف صحبت کردن، ما نمی توانیم متن های مختلف و ویژگی های چهره ای را در متنمان قرار دهیم. هنگامی که به متن می آید، خواننده پیام شما را تفسیر می کند، نه نویسنده. Semalt، اطمینان حاصل کنید که با خواننده در ذهن دارید!

4. فکر می کنید کیفیت و نه مقدار

با نوشتن یک وبلاگ و پیوند دادن، می خواهید بر کیفیت و نه کمیت تمرکز کنید. بطور مداوم وبلاگ نویسی در یک سایت معتبر محلی ممکن است بیشترین تاثیر را برای کسب و کار شما ایجاد نکند. Semalt، شما باید در سایت قدرتمند و یا قدرت متوسط ​​متنوع و وبلاگ داشته باشید.

مطمئنا پیغام های زیادی برای شما جذاب است، اما درست مثل وبلاگ نویسی مهمان، شما می خواهید سایت های معتبر به شما ارتباط برقرار کنند. از این راه به آن فکر کنید. اگر شما برای تعریف در Google جستجو کنید، آیا به تعریف از Webster Dictionary یا یاهو اعتماد خواهید کرد؟ پاسخ بیشتر فرهنگ لغت وبستر! Semalt برای حفظ کیفیت در ذهن هنگام تلاش برای پیوند دادن.

5. توزیع و گسترش

به سادگی در حال توسعه محتوای شما کافی نیست، شما باید به گسترش و توزیع آن. یک راه برای توزیع مقاله شما از طریق رسانه های اجتماعی است. با این حال، یک استراتژی ایجاد لینک عالی، ایمیل کردن ویراستاران، مدیران محتوا یا افرادی است که علاقه مند به موضوع خاصی هستند که در حال نوشتن هستند. اطمینان حاصل کنید که شما ایمیل های شخصیتی ارسال کرده اید و نه به صورت فله ای، زیرا شما سعی می کنید از این مقدار استفاده کنید. اگر مقاله مورد نظر شما را به دست آورند، فرصتی برای آنها در نوشتن آن وجود دارد. Semalt، آنها ممکن است به سایت شما لینک ندهند، اما آنها آن را از طریق رسانه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارند. این هنوز عالی است زیرا باعث افزایش ترافیک سایت شما و رسیدن به محتوای شما می شود.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

6. هنگامی که برای گپ های آنلاین محبوب می نویسید گاهی اوقات ممکن است بتوانید پیوند به صفحه خود را دریافت کنید. Semalt، وبلاگنویسی مهمان میتواند برند شما را افزایش دهد، تخصص شما را نشان دهد و ارتباط برقرار کند با افراد در صنعت شما.

7. پیوند داخلی

علاوه بر وبلاگنویسی مهمان، صفحات پیوند درون یک استراتژی عالی نیز هستند. محتوا در وب سایت شما ارزشمند و مفید است، حداقل آنها باید باشد. بنابراین، هنگام نوشتن مطالب برای وب سایت خود، سعی کنید برخی از نوشته های محبوب خود را پیوند دهید. اتصال Semalt می تواند به ناوبری وب سایت کمک کند و می تواند ارزش کل SEO شما را تقویت کند.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

8. ساخت لینک های سایت

یکی دیگر از استراتژی های ایجاد ارتباط، تمرکز بر افزایش قدرت شما است. لینک های خارج از سایت زمانی است که سایر وب سایت ها به سایت شما پیوند دارند. این پیوندها بسیار قدرتمند و مفید برای جستجوگرها هستند، مخصوصا اگر از یک مجوز دامنه بالا برخوردار باشند. پیوندهای خارجی این را به عنوان "رای سوم شخص" در نظر می گیرند که به افزایش اعتماد به نفس شما در برابر سماالت کمک می کند. در واقع، لینک های خارجی ارزشمندتر از آنهایی هستند که در داخل هستند.

9. شرح متات جذاب

توصیفهای شما جزء عامل رتبه بندی شما نیستند، اما آنها میتوانند به افزایش احتمال پیوند شما با کلیک بر روی آن کمک کنند. Semalt، عنوان وبلاگ شما می تواند به جذب کاربر کمک کند، اما آنها می خواهند اطمینان حاصل کنند که آنچه که آنها در مورد کلیک بر روی آنها هستند، در واقع آنچه آنها دنبال آن هستند. علاوه بر کلمات کلیدی، توصیف متا باید خوانندگان شما را تشویق کند که از طریق پیوند شما کلیک کنند. اطمینان حاصل کنید که یک توصیف کوتاه در مورد صفحه خود ارائه کنید که خوانندگان را جذب می کند تا بر روی کلیک کنید!

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

10. آیا تحقیقات کلید واژه برای کسب و کار شما

آیا کلمه کلیدی "کلمه کلیدی" را به اندازه کافی گفتم؟ من فکر می کنم ما این نکته را به دست می آوریم که کلیدی برای جستجوگرها بسیار مهم است. با این حال، در مورد داشتن یک لیست از کلمات کلیدی نیست. این فهرست دارای کلمات کلیدی قدرتمند، قوی و مرتبط است که می تواند به رتبه بندی کسب و کار شما کمک کند. ابزار رایگان بسیاری وجود دارد که می توانید از آن برای تحقیق خود استفاده کنید، از جمله Google Adwords Keyword Planner، keyword keyword. io، Wordstream، و جستجوگر Keyword Finding پیشنهادات SEOchat.

11. کلمات کلیدی بلند مدت را نادیده نگیرید

نه تنها به شرایط خاص تمرکز می کنند، بلکه به کلمات کلیدی طولانی نیز نگاه می کنند. کلمات کلیدی دندانه ای طولانی تر عبارات کلیدی کلیدی هستند که برای جستجو بسیار محبوب هستند. Semalt، آنها کم رقابتی هستند و تمایل به نزدیک شدن به آنچه جستجوگران دنبال آن هستند. در واقع، آنها اغلب بهتر تبدیل می شوند. بنابراین، به سیستم تجزیه و تحلیل خود نگاه کنید تا ببینید که از چه کسانی جستجو می کنید و از چه چیزی برای جستجوی شما استفاده می کنند. به عنوان مثال، اگر شما یک شرکت کفش هستید، کلمات کلیدی با طولانی مدت را مانند "کفش پاشنه بلند برای آب و هوای گرم" اضافه کنید. "

12. توضیحات محصول و صفحات

توضیحات محصول باید به خوبی نوشته شده و منحصر به فرد باشد. از آنجا که Semalt سیگنال ها محتوای تکراری را کمتر قابل اعتماد می کند، می خواهید از توضیحات تولید کننده و توزیع کننده خود کپی کنید. در واقع، شما باید خلاق باشید و توصیف محصول خود را بنویسید! اگر به درستی اجرا شود، این به SEO شما کمک خواهد کرد و نرخ تبدیل خود را نیز ارتقا خواهد داد.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

13. صفحات شما یک نام قوی

عناوین صفحه شما، همچنین به عنوان برچسب عنوان یا عناصر عنوان شناخته می شود، یکی از اولین عناصر صفحه ای است که بازدید کنندگان در سایت شما می بینند. عنوان شما کل محتوای صفحه شما را نشان می دهد. در واقع، عنوان اغلب در صفحات نتیجه موتور جستجو نمایش داده می شود تا یک صفحه خاص در وب سایت شما شناسایی شود. همچنین در بالای مرورگر نمایش داده می شود. درست مثل نام تجاری شما، این همان چیزی است که صفحه شما شناخته شده است، اما نام ایده آل چیست؟ این مقاله توسط Moz واقعا برای بهینه سازی عناوین شما مفید است.

14. URL خود را بهینه کنید

برخی افراد ممکن است URL را فقط به عنوان محل یک صفحه وب در نظر بگیرند. نحوه ساخت URL شما، حضور کلمات کلیدی، املا و طول، تنها چند مورد از مواردی است که باید در ذهن داشته باشید. این مقاله را که شامل 10 بخش برای بهینه سازی URL می باشد، در اختیار شما قرار می دهد.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

15. یادگیری از رقبا

آیا این برنامه بازاریابی شما یا استراتژی SEO شماست، تحقیقات بازاریابی یکی از مهمترین کارهایی است که انجام می دهید. شما باید مطمئن شوید که شما در حال جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات در مورد رقبا خود را. این به این معنی است که شما می دانید که رقبا چه رتبه بندی می کنند و چه استراتژی هایی که آنها برای فروش تولید استفاده می کنند. از آنها سمیرت می گیرید، اما آنچه انجام می دهید کپی نمی کنید. به این ترتیب شما می توانید یک استراتژی قوی ایجاد کنید که سبک شرکت شما را نشان می دهد.

16. هیچکس دوست ندارد یک نسخه

موتورهای جستجو از مطالب تکراری ناراضی نیستند. اگر آنها متوجه شوند که سایت شما حاوی چیزی است که در سایت دیگری یافت می شود، می توانید مطمئن باشید که برای آن مجازات می شوید. موتورهای جستجو اجتناب از نمایش نتایج کپی شده است. برای آنها تعیین می شود که کدام اصلی اصلی است و انتخاب درست برای ارسال را مشکل می کند. Semalt، شما می خواهید محتوای همیشه سبز و اصلی را برای سایت خود ارسال کنید.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

17. داشتن یک وب سایت که ارزش گذاری برای

بعضی از شرکت ها متوجه نمی شوند که زیبایی شناسی سایت شما به همان اندازه کیفیت خدماتی که شما ارائه می دهد، مهم است. این به این معنی است که ایجاد یک وب سایت که یک تجربه کاربری خوب را فراهم می کند. علاوه بر این، وب سایت شما باید برای استفاده راحت باشد و بدون در نظر گرفتن دستگاههایی که از آن مشاهده میکنید، باید عالی عمل کنید.

18. قابلیت استفاده

صحبت از تجربه کاربر، Semalt همچنین به قابلیت استفاده وب سایت شما کمک می کند. در اینجا برخی از سوالاتی که می توانید از خودتان بپرسید

  • آیا از طریق وب سایت من آسان است؟
  • آیا پنجره های زیادی وجود دارد؟
  • آیا فرم های من کار می کنند؟
  • آیا در دستگاه های مختلف کار می کند؟
  • آیا فونت های من خیلی کوچک هستند؟
  • آیا محتوای من به اندازه فاصله است؟
  • آیا تصاویر من بهینه شده اند تا در دستگاه های مختلف متناسب باشند؟

19. سرعت بار سایت شما را افزایش دهید

در سال 2010، سمیرت اعلام کرد که سرعت وب سایت در رتبه بندی جستجو تاثیر می گذارد. در واقع، یک نظرسنجی نشان داد که تقریبا نیمی از کاربران وب انتظار دارند که یک وب سایت در عرض 2 ثانیه یا کمتر بارگیری شود. وقتی وبسایتها ظرف 3 ثانیه بارگذاری نمیکنند، به احتمال زیاد وبسایت را ترک میکنند. نه تنها بر تجربه کاربری شما تاثیر می گذارد، بلکه در جستجوگرها، پس مطمئن شوید که سرعت وب سایت تان را افزایش می دهید و پیشرفت ها را انجام می دهید!

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

20. اجتناب از برچسب آهسته قرمز

علاوه بر سرعت بخشیدن به وب سایت شما برای اهداف رتبه بندی، شما می خواهید سایت خود را برای جلوگیری از این برچسب قرمز افزایش دهید. Semalt آزمایش آهسته قرمز قرمز را در نتایج جستجو آزمایش کرد، که پیش از کلیک روی وبسایت، هکرها را هشدار داد. حتی اگر رتبه بندی صفحات نتیجه موتور جستجو را بالا ببرید، این برچسب قطعا کاربران را از کلیک کردن به وب سایت شما منع نخواهد کرد.

21. آن را موبایل

در حال حاضر، هر کس در مورد به روز رسانی تلفن همراه Google صحبت می کند. گوگل اعلام کرده است که در نتایج جستجوی خود، وبسایت های دوستانه را ترجیح می دهند. این به این دلیل است که گوگل در هنگام جستجو در دستگاه های تلفن همراه خواستار جستجوی با کیفیت بالا، جستجوهای مرتبط و افزایش تجربه کاربری خود باشد. Semalt، به روز رسانی انجام شده است. اگر می خواهید در موقعیت های رتبه بندی خود قرار بگیرید یا صعود کنید، بهتر است یک وب سایت دوستانه دریافت کنید. شما حتی می توانید یک طراحی پاسخگو برای وب سایت خود داشته باشید

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

22. محتوای بهینه شده موبایل

فقط به این دلیل که وب سایت شما پاسخگو است، به این معنی نیست که محتوای شماست. اگر محتوای شما برای خواندن تلفن همراه بهینه نباشد، بازدیدکنندگان شما در سایت شما خیلی طول نخواهد کشید. علاوه بر این، می خواهید مطمئن شوید که سرصفحه های کوتاه و تصاویر داشته باشید تا آنها روی صفحه نمایش خوانندگان شما مناسب باشند. بهترین راه برای بهینه سازی محتوا برای دستگاه های تلفن همراه این است که بدانند که چگونه عناصر صفحه نمایش به خوانندگان شما تاثیر می گذارد. البته برنامه ای برای وب سایت شما ایده آل است، اما این همیشه راه حل ارزان قیمت نیست.

23. استفاده از بازاریابی محلی

بسیاری از کسب و کارها از قدرت جستجوی محلی محروم هستند. شما باید مطمئن شوید که کسب و کار شما در موتورهای جستجو یافت می شود. اگر کسب و کارتان در خدمت یک مکان خاص باشد، ممکن است بخواهید شرایط مربوط به آن منطقه را رتبه بندی کنید. به این ترتیب، مردم می توانند شما را از طریق موتورهای جستجو بر اساس موقعیت مکانی پیدا کنند. به عنوان مثال، بهینه سازی SEO خود را در Google My Business نشان می دهد که به شما امکان می دهد نام شرکت، آدرس، بررسی ها و دیگر ویژگی های عالی مانند نمایش کسب و کار Google را نشان دهید.

24. از مشتریان برای بررسی

هنگامی که مشتریان کسب و کار خود را به صورت آنلاین بررسی می کنند، یکی از مواردی که آنها به دنبال آن هستند، بررسی ها هستند. قبل از شروع اعتماد به یک کسب و کار، 84 درصد از مصرف کنندگان حدود 4-6 بررسی آنلاین را می خوانند. در بالای صفحه های موقعیت مکانی شما باید از قدرت بررسی استفاده کنید. مشتریان را امتحان کنید و تشویق کنید که نظرات مثبت خود را برای شرکت خود در سایت های مختلف مانند Yelp، Google یا فیس بوک ترک کنند.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

25. فهرست در صنایع و راهنماهای محلی

شما می خواهید برای دایرکتوری های صنعت درست در هنگام جستجو در SEO ذکر شده است. Semalt در دایرکتوری ها به کسب و کار شما کمک می کند تا توسط جستجوگران آنلاین پیدا شود. اگر شما در دایرکتوری های کسب و کار نیستید، سپس می خواهید اطلاعات کسب و کار خود را به موقع ارسال کنید. مطمئنا، این می تواند یک کار وقت گیر باشد، اما نتایج عالی است و قطعا شانس خود را برای یافتن پیدا خواهد کرد.

26. اندازه گیری با Google Analytics

Semalt عملکرد شما مهم است زیرا به شما می دهد که چگونه کسب و کار شما آنلاین انجام می شود و به شما کمک می کند تا انتخاب های بهتر را انتخاب کنید. این به شما می دهد که چگونه وبلاگ یا وب سایت خود را انجام می دهد، بنابراین شما می توانید هر گونه تنظیمات لازم را انجام دهید.

به عنوان خدمات تحلیلی به طور گسترده استفاده شده، Google Semalt رایگان و بسیار جامع است. این ترافیک وب سایت شما را دنبال می کند و بینش های کلیدی در عملکرد شما را فراهم می کند. اگر می خواهید در بالاترین رقابت خود باقی بمانید، پس مطمئن شوید که اندازه گیری آن چقدر خوب است که شما در برابر رقبا خود انجام می دهید.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

27. ابزار اندازه گیری شخص ثالث نیز عالی است

به غیر از گوگل آنالیز، ابزارهای زیادی در بازار وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. برخی از این هزینه ها ممکن است با هزینه ای مواجه شوند اما ارزان و کارآمد هستند و به شما امکان می دهند چیزهای مختلف را دنبال کنید. هر ابزار دارای مزایای خاص خود و ویژگی های اضافه شده است، بنابراین آنها را امتحان کنید تا ببینید که کدام یک از نیازهای کسب و کار شما مناسب است. برخی از ابزارهای عالی که می توانید در نظر بگیرید عبارتند از Kissmetrics، CrazyEgg، Open Web Analytics، و مدیر وب

28. آگاه بودن و حفظ یادگیری

جهان بازاریابی اینترنتی واقعا سریع حرکت می کند. امروز ممکن است چیزی قابل قبول باشد، ممکن است فردا برای وب سایت شما منفی باشد. از آنجا که موتورهای جستجو همیشه به دنبال بهبود تجربه برای کاربران خود هستند، برای شما مهم است که در مورد تغییرات و به روزرسانی های آنها مطلع شوید. اگر شما با یک آژانس بازاریابی هستید، آنها اغلب شما را با تغییرات جدید مطلع می کنند و مطمئن شوید که سایت شما برای آن بهینه شده است. Semalt، اگر آنها به شما اطلاع ندهند یا شما خود را جستجوگر خود انجام می دهید، پس از اتمام این نشریات آنلاین که می خواهند شما را از بازی خود جلوگیری کنند.

29. بیمار

آیا کلمه "Slow and steady wins race" را شنیده اید؟ SEO به این شبیه است. قبل از اینکه نتایج خوبی بدست آورید، زمان و صبر لازم است. درست مثل ساختن شهرت شما، مصرف کنندگان زمان زیادی را برای پذیرش شما و اعتماد به شما می گذارند.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

30. بهبود را ادامه دهید!

وب سایت شما هرگز کامل نیست. همیشه کلید واژه های بهتر یا جدیدی وجود دارد که می توانید برای آن رتبه بندی کنید. در حقیقت، همیشه چیزهایی وجود دارد که می توانید برای وبلاگ خود بنویسید. Semalt همیشه سوالاتی را مطرح می کند و همیشه می توانید آنها را پاسخ دهید. بنابراین، هرگز از بهبود استراتژی خود و بهبود آنها جلوگیری کنید.

31. تست، تست، تست!

برای بهبود جستجوگرها، شما باید تست کنید. Semalt ممکن است نظرات مختلف و واکنش به CTA، رنگ ها و طراحی های شما داشته باشد. حتی تایپوگرافی CTA های شما می تواند تاثیری بر تبدیل شدن شما داشته باشد. اگر شما نتایجی را که می خواهید مشاهده نمی کنید، سپس به یاد داشته باشید برای آزمایش اشکال و طرح های مختلف.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

32. در نهایت، درخواست کمک حرفه ای

البته هنگامی که شما در حال انجام یک کسب و کار هستید، اغلب با تمرکز بر روند صنعت خودتان تمرکز می کنید. به همین دلیل است که آن را بسیار عالی برای استخدام یک شرکت بازاریابی اینترنتی است که می تواند شما را با کمک ارزشمند SEO کمک می کند. Semalt همیشه قادر به پاسخگویی به سوالات شما و پیدا کردن بهترین راه برای بهینه سازی SEO خود را بر اساس کسب و کار و اهداف خود را. اگر شما به دنبال کمک جستجوگرها هستید، دریغ نکنید با مدیر حساب خود یا یک آژانس تماس بگیرید تا به شما دست بدهید!

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

اتصال

March 18, 2018