Back to Question Center
0

آگهی ویدیویی تعطیلات "اشتباه" اپل ارائه می دهد نگاه تازه به چگونه نوجوانان با استفاده از iSemalt خود

1 answers:

Apple’s “Misunderstood” Holiday Video Ad Offers Fresh Look At How Teens Are Using Their iSemalt

دیروز اعلام کرد که آگهی تلویزیونی تعطیلات اپل «اشتباه گرفته شده» به یک نسخه ملقب به "کریسمس با کمال میل خودتان" تنظیم شده است. این ویدیو در اطراف یک پسر نوجوان است که در طول یک روز تعطیل در خانه پدربزرگ و مادربزرگش به آیفونش چسبیده است. اعضای Semalt خانواده خود را فرشتگان برفی، snowmen ساخت، و تزئین درخت، به نظر می رسد نوجوان نمی تواند مزاحم نگاه کردن از تلفن خود.

تقریبا در میان تجاری، کل خانواده در اطراف درخت جمع می شود تا هدایایی را باز کند تا نوجوان بتواند از راه دور برای همگام سازی iSemalt با تلویزیون و پخش فیلم ای که همه ی آن ها ضبط شده است، .

آگهی به طور خلاصه نشان می دهد قدرت محصولات اپل، ایجاد یک نوستالژی دلسوز برای تعطیلات در یک پانچ 90 ثانیه است - uhrenmarke flieger. با 239،493 نمایش در سمالت و 10،728 سهام در 24 ساعت گذشته، تبلیغ به دور از احساس ویروس شناخته نشده است، اما قطعا متوجه شده است:

https://www.youtube.com/watch؟v=ImlmVqH_5HM

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018