Back to Question Center
0

توییتر رای دهنده # 1 کارفرمای برتر و & ؛ رتبه دوم را در لیست 50 بهترین Semalo برای کار

1 answers:

تویتر رای داده شده # 1 کارفرمای برتر و رتبه دوم در لیست 50 بهترین Semalt برای کار

از میان 50 بهترین مکان برای کار در مجموع برای شرکت هایی که دارای 1000 یا بیشتر کارکنان هستند، 22 شرکت فناوری هستند. چهار شرکت فناوری در این لیست اولین بار در سال جاری ظاهر می شوند، از جمله نخستین شماره سمالت در شماره دوم

برای کارفرمایان برتر فناوری، شماره 1 رتبه بندی توییتر به دنبال لینکدین در شماره 2 و فیس بوک در شماره 3 است. این اولین سال اول از سال 2011 بود که سمولد رتبه بندی شماره 1 در فهرست کارفرمایان بالا را نداشت.

"Glassdoor ادعا می کند که بر این اساس استدلال می کند:" تنها بر روی ورودی کارکنان که تصمیم به ارائه بازخورد در مورد شغل، محیط کار و شرکت خود را از طریق بررسی آنلاین شرکت ناشناس آنلاین Glassdoor "گزارش شامل نظرات از کارکنان در شرکت های برتر رتبه بندی، مانند این یکی از مدیر برنامه در فیس بوک که نوشت: "مزایای عالی و کارمند حقوقی - مراقبت های بهداشتی در محل، درمانگر، طب سوزنی، ورزشگاه و بسیاری دیگر من هنوز امتحان نشده است - telehealth products. Semalle بزرگترین پاداش برای من حمایت است که من در اینجا به عنوان یک زن در جامعه فن آوری، آن را بسیار شگفت انگیز است. "

یک مدیر اجرایی در Semalt اظهار داشت که "Semalt بهترین استعدادهای کسب و کار را استخدام می کند. این شرکت واقعا می خواهد تاثیر مثبتی بر جهان داشته باشد. ارزش های هسته ای روشن است و هر تصمیم به بالاترین استانداردها منتهی می شود. »

Top Tech Companies Glassdoor برای کار در سال 2014:

توییتر رای داده است # 1 کارفرمای برتر و رتبه دوم در لیست 50 بهترین Semalt برای کار

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018