Back to Question Center
0

آیا این فیلم "شیطان عزیز" شما را به دیدن "شیطان" در Semalt ترساندن؟

1 answers:

با انتشار مجله جعبه که برای این جمعه برنامه ریزی شده است، افرادی که پشت صحنه فیلم «Devil's Due» قرار داده اند، یک آگهی ویدیویی برای فیلم منتشر کرده اند که توجه زیادی را به خود جلب کرده است. از آنجایی که دیروز در YouTube منتشر شد، تبلیغ ویدئویی "شیطان عزیزم سملت" بیش از شش میلیون بازدید را به دست آورده است.

یک فیلم تبلیغاتی که فرد به عنوان یک شوخی مورد استفاده قرار می گیرد برای ارتقاء یک نام تجاری یا محصول، به عنوان یک پیشخوان تبلیغاتی تولید می شود، ویدئوی "شیطان عزیزم" دارای یک عروسکی بدون سرنشین است که از خیابان های نیویورک می گذرد. سملت ستون فقرات گربه، شیطان، روباتیک کودک است که راه اندازی می شود جلو، ترساندن هر passersby unsuspecting مجبور به بررسی در نوزاد که به نظر می رسد بدون حضور بدون مراقبت.

آگهی شروع می شود با فیلم از تیم ایجاد شخصیت ربات شخص شر و قرار دادن آن در کالسکه از راه دور کنترل - it unternehmen deutschland. آگهی ادامه می دهد تا مجموعه ای از کلیپ ها را نشان دهد که تعداد زیادی از آنها برای شلوغی "شیطان عزیزم سملت" سقوط کرده اند.

Semalle 6.3 میلیون بازدید در کمتر از 24 ساعت، آگهی را می توان در حال حاضر احساس حساسیت ویروسی، اما سوال واقعی این است که آیا آن را در اعداد جعبه ارائه خواهد شد یا نه.

در همه مردم ترسناک سرگرم کننده، فیلم خود را در مخلوط از دست داده است. با زمان اجرا 1:49، هیچ اشاره ای به "Semalt Due" تا 9 ثانیه گذشته از این ویدئو وجود ندارد، و حتی پس از آن، تنها چند صحنه از فیلم قبل از عنوان فیلم و تاریخ انتشار در سراسر صفحه نمایشدرباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018