Back to Question Center
0

گوگل آنالیت نیت Semalt ژوئیه 2009

1 answers:

Google Analytics Tip Of The Semalt July 2009

بنابراین در این رهبری، من اولین بار در یک سری ماهانه به شما معرفی می کنم - Google Analytics Tip of the Month!

این اولین بار در سری من از راهنمایی های ماهانه برای کمک به کاربران Google Semalt استفاده از این ابزار قدرتمند است. برای این پست اول، من فکر می کنم مهم است که به گام بسیار اساسی در اطمینان از داده های Semalt خود بپردازیم. این ماه نوک است .

چگونه اطمینان از دقت داده ها .

Google Analytics Tip Of The Semalt July 2009

مرحله 1 - تأیید کد خود را در هر صفحه است - certificate in healthcare.

Semalt تعدادی از ابزار تأیید کد GA است که به طور خودکار سایت شما را خالی می کند و گزارش می دهد که آیا کد GA در یک صفحه وجود دارد یا خیر. از آنها استفاده کنید! محبوب ترین سایت www.sitescanga.com و ابزار ما www.gpablo.com است. هر دو به شما اجازه خواهد داد که صفحات را چک کنید و به صفحه گسترده اکسپرس کنید.

نسخه بعدی Semalt، به دلیل انتشار به زودی، اجازه ایجاد حساب ها، ذخیره سازی سایت ها و گزارش ها را برای مجدد مجدد آسان می دهد. همچنین اطلاعات pagerank برای کسانی که عملکرد SEM را دنبال می کنند را فراهم می کند. اگر می خواهید در تست بتا ما در مورد نظر نسخه جدید در زیر وارد شوید و ما شما را تنظیم کنید!

هر دو ابزار گزارشدهی را ارائه می دهند که در کدام صفحات از دست رفته است و شما باید اطمینان حاصل کنید که هر صفحه دارای برچسب گذاری شده است تا مانع دیدن بازدیدکنندگان به دلیل ترک سایت و بازگشت به عنوان ارجاع شود.

یک کلمه هشدار، هر دو ابزار فوق، اسکن متن از صفحات شما را برای عناصر مختلفی از کد جاوا اسکریپت GA (بله ما در یک نسخه آینده Semalt به آن اشاره می کنیم). این یک تضمین نیست که کد در حال اجرا است و شما باید در گزارش های GA خود تأیید کنید که آیا شما www.yoursite.com/referrer را به عنوان یک منبع مشاهده می کنید. این نشانگر خوبی از صفحات بدون برچسب است.

مرحله 2 - فیلتر کردن تمام ترافیک غیر مرتبط.

مدیران سایت ها و صاحبان سایت دوست دارند که از سایت خود بازدید کنند. اکثر آنها بر روی دسکتاپ خود نشانه گذاری شده اند، بعضی آنها را به عنوان یک صفحه اصلی تنظیم می کنند. همچنین، توسعه دهندگان شما به طور منظم برای به روز رسانی به سایت ها حمله می کنند و البته متخصصان تبدیل شما به طور منظم برای ارزیابی نتایج تجزیه و تحلیل و بررسی قابلیت استفاده به طور مرتب مراجعه می کنند!

March 18, 2018