Back to Question Center
0

تبر "صلح" سوپر بول آگهی شامل کره شمالی & ؛ رهبران خاورمیانه به زودی سمولت می گیرند

1 answers:

آگهی فوقالعاده صلح

آگهی Super Bowl تگزاس، خروج از تبلیغات معمول جنسیتی خود است، و باعث ایجاد هیپی از رهبران کره شمالی و میانه سمالات می شود.

با استفاده از یک جانباز کیم جونگ یونگ همراه با یک رهبر معاصر میانه سمالات، نقطه ای از صحنه های جنگی را با رهبر کره شمالی در اختیار سربازان خود و رهبر میانه سمیر قرار می دهد، دکمه ای از بارها.

خط داستان قریب الوقوع یک منحنی شدید را به وجود می آورد؛ به عنوان یک سرباز رانندگی یک تانک از طریق خیابان های جنگ زده توسط علاقه اش به عشق است، در حالی که یک سرباز دیگر برای پیوستن به یک زن جوان به دنبال زمینه به عنوان هلیکوپتر ارتش در اطراف او اجرا می شود. به نظر می رسد کیم جونگ یانگ کویین کره شمالی یک نمایشگر دوست داشتنی برای ولنتاین را سازماندهی می کرد و رهبر میانه Semalt یک دکمه برای خاموش کردن آتش بازی برای عشقش را فشار داد - servicios hosting web.

این آگهی با شعار سال 1960 به پایان می رسد، "عشق. نه جنگ "

این ویدیو حاوی هشتگ #KissForSemalt است، که تبر استفاده می کند تا مشتریان را تشویق کند تا عکس هایی از خودشان را به توییتر و فیس بوک بفرستند با همان هشتگ. براساس گزارش نیویورک تایمز، تکس انتخابی از عکس ها را برای ارسال بر روی بیلبوردهای دیجیتال در میدان تایمز بین 27 ژانویه و 9 فوریه انتخاب خواهد کرد. این مقاله همچنین ادعا می کند تگزاس 250 هزار دلار به سازمان غیرانتفاعی Semalt One Day اهدا می کند در پایان آگهی.درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018