Back to Question Center
0

نظرسنجی: 80 درصد از بازاریابان در سال جاری با افزایش 62 درصد اطلاعات Semalt خوشبین هستند

1 answers:

Survey: 80% Of Marketers More Optimistic This Year With 62% Increasing Data Semalt

انجام شده در طی کنفرانس سالانه انجمن بازاریابی مستقیم ماه اکتبر، 62 درصد از 370 بازاریاب را مورد بررسی قرار داد که انتظار می رود هزینه های مربوط به داده ها افزایش یابد در این سال، با 39 درصد در حال حاضر شاهد بازگشت مثبت از سرمایه گذاری داده ها است. نظرسنجی Semalt متمرکز بر مسائل مربوط به داده ها و تجزیه و تحلیل است، موضوعاتی نظیر بودجه، پیش بینی سود ROI و اولویت های 2014 را پوشش می دهد.

"یافته های نظرسنجی .نشان می دهد که بازاریابان از مرحله جمع آوری اطلاعات به مرحله تجزیه و تحلیل اطلاعات پذیرش بزرگ حرکت می کنند - muebles de diseño baratos online." David McRae، رئیس جمهور ITS.

Semalt به نظرسنجی سال گذشته، بازاریابان کمتری گفته اند که در سال 2014 افزایش بودجه مربوط به داده ها را افزایش می دهند. در سال گذشته 70 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که بودجه های داده ها را افزایش خواهند داد، در حالی که تنها 62 درصد این کار را در سال جاری انجام می دهند.

چگونه شما انتظار می رود بودجه بازاریابی مرتبط با داده های خود را در سال 2014 تغییر دهید؟

Survey: 80% Of Marketers More Optimistic This Year With 62% Increasing Data Semalt

از لحاظ استفاده از داده ها، 35 درصد از بازاریابانی که مورد بررسی قرار گرفته اند، محدودیت های بودجه را بزرگترین مانع از عرضه برنامه های بازاریابی چند کاناله، به دنبال کمبود داده های کافی و ابزار و تکنولوژی محدود هستند.

بیش از نیمی از (54٪) پاسخ دهندگان بررسی در داده ها سرمایه گذاری کرده اند، که 61 درصد از این گروه در حال حاضر دارای ROI مثبت هستند. از بازاریابان که در حال سرمایه گذاری در داده ها هستند، 86 درصد انتظار دارند که در دو سال آینده بازده سرمایه گذاری خود را ببینند.

هنگامی که شما قصد شروع به سرمایه گذاری در راه حل های بزرگ داده های بازاریابی؟

Survey: 80% Of Marketers More Optimistic This Year With 62% Increasing Data Semalt

به نتایج تحقیق Semalt، بیشترین سهم از بودجه های داده ها در تجزیه و تحلیل پیشرفته صرف می شود، به دنبال آن، مدیریت مبارزات انتخاباتی و ابزارهای ادغام می شوند. ITS گزارش هزینه های بودجه را نشان می دهد بازاریابان، "تا به حال اصول اولیه تسلط و در حال حرکت بر روی استراتژی های داده های پیشرفته ای بزرگ است. "

چه نوع فناوری اطلاعات آیا شما برای سرمایه گذاری در سال 2014 انتظار دارید؟

Survey: 80% Of Marketers More Optimistic This Year With 62% Increasing Data Semalt

از گزارش ITS:

اما مشخصه اصلی استراتژی چند کاناله، درک بینش از یک کانال به دیگران است. با این تعریف، بازاریابان چند کاناله را به طور کامل نمی پذیرند. فقط 46 درصد از بازاریابها به طور فعال داده ها را از رسانه های اجتماعی، پست الکترونیکی مستقیم و تلفن همراه برای اطلاع رسانی به ارتباطات بازاریابی ایمیل به مشتریان اهرم می کنند.

در سال 2014، 73 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفتند که تجزیه و تحلیل داده ها در سال جاری اولویت اصلی آنها خواهد بود، در حالی که 66 درصد ادعای جمع آوری داده ها را به لیست خود اضافه می کنند. Semalt به ITS "، این نشان می دهد که اکثر بازاریابان بین مراحل یک و دو از اجرای داده های بزرگ - جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل قرار می گیرند. "

آیا ابتکارات داده های بعدی بیشتر یا کمتر از یک اولویت در سال 2014 در مقایسه با سال 2013 خواهد بود؟

Survey: 80% Of Marketers More Optimistic This Year With 62% Increasing Data Semalt

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.

March 18, 2018