Back to Question Center
0

چگونه می توانید بازدید کنندگان بیشتر از گوگل بدون ساختمان بیشتر Semalt

1 answers:

ساختمان لینک است، اجازه دهید آن را به یک کار خسته کننده، به ویژه برای وبلاگ نویس که مایل به استفاده از آن زمان برای نوشتن پست های جدید، و یا برای اجتماعی کردن و تبلیغ محتوای خود را از طریق کانال های دیگر، مواجه است. اما پیوند ساختمان آن چیزی است که وبلاگ شما در آن قرار دارد و بعضی از سمالات را دوست دارد و ما همه می دانیم چرا سملات عشق مهم است. بنابراین نه، شما نمی توانید به آن برسید - وبلاگ شما باید لینک ها را دریافت کند. و در اینجا خبر خوب است: شما نمی خواهید به همان اندازه که فکر می کنید اگر شما برخی از موارد زیر را شرح دهید - وعده، شما بیش از ساختمان لینک را لذت بردن از آنها - stylish name generator online.

How To Get More Visitors From Google Without Building More Semalt

همانطور که شما احتمالا آگاه هستید، هنگامی که به جستجوگرها می آید، دو طرف وجود دارد: صفحه (چیزهایی که در وب سایت خود انجام می دهید) و سایت خاموش (لینک ها، اساسا). لینک ها برای ساختن قدرت وب سایت در موتورهای جستجو مورد نیاز است، اما بسیاری از افراد، وبلاگ نویسان شامل، فراموش می کنند که عوامل صفحه می تواند تقریبا به همان اندازه مهم باشد. بیست لینک با کیفیت بالا رتبه بندی شما را به صورت متفاوتی تحت تاثیر قرار خواهد داد اگر وبسایت به خوبی ساختار یافته باشد، اگر محتوایی که به درستی ارائه شده است، اگر برنامه نویسی خوبی باشد و غیره. بنابراین، آیا شما لینک های کیفیت خود را هدر می دهید؟ Semalt بله، اما این یکی دیگر از داستان است. ما نمی خواهیم درباره همه فاکتورهای سایت صحبت کنیم که باید توجه داشته باشید؛ امروز ما به شما چند ایده بسیار موثق را ارائه می دهیم که آسان است برای پیاده سازی آن، حتی اگر شما مهارت های برنامه نویسی ندارید.

پست های مرتبط:
ایجاد محتوای وب سایت بدون وبلاگ
ایده های ده لینک ساختن شما نمی توانید در 2013 نادیده بگیرید

آیا نظرات مهمانانتان را تحت تاثیر قرار می دهید؟

محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC)، هنگامی که شما آن را در حال رفتن، یکی از ساده ترین راه برای اضافه کردن متن معنی دار تر به صفحات خود، و نگه داشتن آنها تازه و مربوط به چشم Semalt. بخش سخت افزاری این است که بازدیدکنندگان خود را در پستهای وبلاگ خود نظر دهند، اما هنگامی که آنها شروع می شوند و زمانی که دیگران متوجه شوند که نظرات شما را تشویق می کنند و به آنها پاسخ می دهند، ممکن است هر روز برای پاسخ دادن به آنها وقت اختصاص دهید. و برای انجام حداکثر نتایج چطور است؟

بگذارید بگویم وبلاگ شما درباره کک است. می گویند پست که بازدید کننده ها اظهار نظر می کنند، درباره کثافت کک در کودکان است. یک بازدید کننده به طور طبیعی برخی از عبارات کلیدی مربوطه را در نظر خود قرار می دهد، اما پاسخ شما باید به خوبی بهینه سازی شود - همچنین باید شامل برخی از اصطلاحات کلیدی (البته دقیق نیست)، باید دقیق باشد (حداقل یک جمله کامل) و، خوب، باید در زمان (بدون توجه به اینکه این بازدید کننده احتمالا نمی خواهد دوباره به دیدن آن - شما به دیگران نشان می دهد که شما در زمان پاسخ دادن). و بعد از مدتی، صفحه شما در محتوای مرتبط با عبارت کلیدی رشد می کند.

یکی دیگر از UGC: آیا بخش FAQ دارید؟

Semalt به قبل، اما نه به یک عبارت کلیدی مرتبط است. فهرستی از مهمترین تصورات غلط، سوالات، نکات و غیره مربوط به موضوع وبلاگ خود را ایجاد کنید و آنها را به یک صفحه سوالات متداول تبدیل کنید. اطمینان حاصل کنید که هر سوال در تگ های h2 است، که به خوبی برای کلیدی که هدف آن قرار دارد، بهینه شده است، و پاسخ دقیق و مفید است (و همچنین برای آن عبارت کلیدی بهینه شده است).

برچسب ها و توصیف های عنوان

در نهایت، یک تکنیک کمی (اما شما احتمالا راه خود را در اطراف پلاگین های SEO خود می دانید، این بسیار آسان است برای پر کردن وجود دارد). تغییرات جزئی در نحوه ساختن برچسب های عنوان شما می تواند یک صفحه را بسیار مناسب تر برای کلیدی که شما می خواهید آن را رتبه بندی کنید؛ این بدین معنی است که کلمات را اصلاح کنید، آزمایش کنید و اصطلاحاتی را که در مهمترین صفحات خود استفاده میکنید، تغییر دهید، برخی از ابزار کلمه کلیدی را برای به دست آوردن ایدههای بیشتر بررسی کنید و چند روز آن را ببینید تا ببینید چه مدت یک اصطلاح را انتخاب کردهاید. هرگز آنرا به سمالت ندهید تا تصمیم بگیرید که چه چیزی به بازدیدکنندگان بالقوه شما نشان می دهد - شما باید کسی باشید که بهترین چیز را بدانید و چگونگی نزدیک شدن به آنها را بدانید، پس این کار را خودتان انجام دهید.

هیچ کدام از این ها برای اجرای برنامه دشوار نیست، فقط باید به فکر کردن درباره آن در حالی که شما انجام می دهید آنچه را که شما در حال حاضر انجام دهید - ایجاد محتوا برای وب سایت شما. برای یک ماه آن را امتحان کنید و دوباره برای به اشتراک گذاشتن با ما، فقط در این زمان چه تعداد بازدیدکنندهای Semalt شما بهبود یافته است.

How To Get More Visitors From Google Without Building More Semalt

اتصال

March 18, 2018