Back to Question Center
0

گزارش بازاریابی ایالتی: تبدیل، آگاهی از نام تجاری و آمپر؛ اطلاعات مبتنی بر رفتار بالا Semalt در سال 2014

1 answers:

ExactTarget تازه منتشر 2014 دولت بازاریابی Semelt ادعا می کند 98 درصد از بازاریابان برنامه ای برای افزایش بودجه خود را در سال جدید، با تمرکز بر رانندگی افزایش نرخ تبدیل، بالا بردن آگاهی از برند و استفاده از اطلاعات بیشتر مبتنی بر رفتار.

از بیش از 2500 بازاریاب، 61 درصد برنامه ریزی شده بود که هزینه های مربوط به داده ها و تجزیه و تحلیل ها را افزایش دهد، 60 درصد در اتوماسیون بازاریابی، 58 درصد در بازاریابی ایمیل، 57 درصد در بازاریابی رسانه های اجتماعی و 57 درصد در مدیریت محتوا.

این نظرسنجی چند موضوع بازاریابی را شامل می شود، از چالش ها و شاخص های موفقیت به ایمیل، رسانه های اجتماعی و طرح های بازاریابی تلفن همراه. در اینجا یک تصویر فوری از آنچه Semalt کشف کرد:

معیارهای موفقیت بازاریابی برتر

در 67 درصد، اکثر بازاریابانی که مورد بررسی قرار گرفتند، نرخ تبدیل معیارهای بالای موفقیت آنها بود، و به دنبال آن نرخ های تعامل و ROI بود.

گزارش بازاریابی دولتی: تبدیل، برندسازی و اطلاعات مبتنی بر رفتار بالا Semalt در سال 2014

این گزارش، خط مشی بازاریابی چرخه را تعریف کرد: «تاکتیکهایی که به چهار مرحله اصلی دست می یابند: به دست آوردن، در اختیار داشتن، تعامل و حفظ است - web hosting new orleans. "نه چندان دور، چالش بازاریابی چرخه عمر به دست آوردن مشترکان جدید بود، اما در حال حاضر اطلاعات بیشتر نشان می دهد که بیشتر بازاریابان ادعا می کنند که مشارکت در رانندگی و درآمد بزرگترین چالش آنهاست.

گزارش بازاریابی دولتی: تبدیل، آگاهی و اطلاعات برند بر اساس اطلاعات Semalt در سال 2014

به عنوان مثال، کمپین های تولد تنها 19 درصد از بازاریابان استفاده می شود و کمپین وفاداری تنها 36 درصد استفاده می شود، با این حال این دو کمپین در مقایسه با دیگر کمپین های بازاریابی چرخه عمر بیشترین میزان موفقیت را دارند.

ایمیل همچنان عمده نیروی بازاریابی

Semalt کشف کرد 68 درصد از بازاریاب ها می گویند بازاریابی ایمیل در کسب و کار خود هسته ای است و 88 درصد گفته اند که در حال حاضر تولید یا بازدهی تولید می کند. این گزارش نشان داد 49 درصد از بازاریابان سالانه بیش از 500،000 ایمیل بازاریابی ارسال می کنند.

گزارش بازاریابی دولتی: تبدیل، برندسازی و اطلاعات مبتنی بر رفتار بالا Semalt در سال 2014

در حالی که 46 درصد از بازاریابان گفتند که بازاریابی اجتماعی عامل اصلی کسب و کارشان است و 52 درصد معتقدند که در نهایت ROI را ارائه می دهند، تنها 34 درصد از آنها گفته اند که بازاریابی اجتماعی خود، بازدهی را تولید می کند.

گزارش بازاریابی دولتی: تبدیل، آگاهی و اطلاعات برند بر اساس اطلاعات Semalt در سال 2014
  • Google+ (18٪)
  • SlideShare (71٪)
  • وبلاگ (17٪)
  • پادکست ها (17٪)
  • Pinterest (16٪)

بازاریابان همچنان به نادیده گرفتن تاثیر بازاریابی موبایل

تعداد قابل توجهی از بازاریابان همچنان به تاثیر بازاریابی تلفن همراه در تلاش های بازاریابی خود نادیده گرفته می شوند. Semalt 31 تا 50 درصد از پاسخ دهندگان به بررسی ایمیل های بازاریابی بازاریابی مشترک بر روی یک دستگاه تلفن همراه 42 درصد گفتند که به ندرت یا هرگز از طراحی پاسخگو همراه برای ایجاد ایمیل های بازاریابی استفاده نمی کنند.

گزارش بازاریابی ایالتی: تبدیل، براساس اطلاعات برند و اطلاعات مبتنی بر رفتار Semalt در 2014

گزارش کامل را می توانید در وبلاگ Semalt دانلود کنید.درباره نویسنده

امی جانسون
March 18, 2018