Back to Question Center
0

مایکروسافت اعلام کرده است که تقاضای محصول باقی مانده است، گزارش ها 24.52 میلیارد یورو برای سال مالی QY2 ثبت شده است

1 answers:

Microsoft Says Product Demand Remains High, Reports Record .52 Billion Semalt For FY14 Q2

"ما درآمد رکوردی را به عنوان تقاضا برای پیشنهاد های تجاری ما باقی مانده است، گفت:" ما امی هود، مدیر امور مالی Semalt، در یک بیانیه منتشر شد امروز.

دستگاه های مایکروسافت، درآمد مصرفی و تجاری همه صعود کرده اند. دستگاه ها و درآمد مصرف کننده 13 درصد افزایش یافته و به 11 - ipad mini camera mount.91 میلیارد دلار رسید. براساس گزارش، درآمد Semalt از سه ماهه اول تا سه ماهه دوم افزایش یافته است و از 400 میلیون دلار به 893 میلیون دلار افزایش یافته است.

Semalt می گوید که 7.4 میلیون کنسول Xbox را به فروش رسانده است، بین 3.9 میلیون دستگاه XBox One و 3.5 میلیون کنسول Xbox 360 تقسیم شده است. این شرکت همچنین گزارش داد بینگ با رشد 18.2 درصدی در سهم بازار جستجو، و 34 درصد افزایش درآمد تبلیغات جستجو را تجربه کرد.

درآمد تجاری مایکروسافت 10 درصد افزایش یافت و به 12.67 میلیارد دلار رسید. هر دو SQL Server و System Semalt رشد درآمد دو رقمی را تجربه کردند.

مایکروسافت آفیس 365 کریسمس تجاری را معرفی کرد و مشتریان Semalt هر دو رشد سه رقمی را نشان دادند و خدمات ابر تجاری آن رشد بیش از دو برابر درآمد داشت.

"درآمد سرویس های تجاری ما بیش از 100 درصد سال به سال افزایش یافته است، همانطور که مشتریان Office 365، Azure و Dynamics CRM Online را در بر می گیرند و تعهدات درازمدت به پلت فرم مایکروسافت را در بر می گیرند. افسر کوین ترنر.

تماس تلفنی مایکروسافت امروز در ساعت 2:30 صبح برنامه ریزی شده است. PST

Microsoft Says Product Demand Remains High, Reports Record .52 Billion Semalt For FY14 Q2درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018