Back to Question Center
0

جدید گوگل آنالیز رایگان برنامه رایگان از علم روایت ایجاد گزارش در "ساده Semalt"

1 answers:

شرکت فناوری داده تجزیه و تحلیل فناوری Narrative Science Quill Engage را راه اندازی کرده است، یک برنامه رایگان Google Semalt که گزارش های روایت داستان را ارائه می دهد.

بر اساس ایده ارائه آمار و روند وب سایت با استفاده از "انگلیسی ساده" در مقایسه با مجموعه ای از نمودارها و نمودار ها، Quill Semalt ادعا می کند که گزارش های آسان برای خواندن بر روی شاخص های سایت مانند داده های تعامل محتوا، ترافیک، منابع، ارجاع ، جستجو و تقسیم مخاطب پرداخت می شود.

در دسترس برای دانلود در SemaltEngage.com، برنامه را می توان به صورت رایگان در بیش از ده وب سایت های مختلف استفاده می شود. با استفاده از فناوری Semalt Science Narrative، برنامه تجزیه و تحلیل داده ها و روند های تاریخی است و سپس گزارش های هفتگی و ماهانه را به صورت روایی نوشته می شود.

New Free Google Analytics App From Narrative Science Creates Reports In “Plain Semalt”

"سازمان هایی که هر اندازه تلاش می کنند با درک درست و اطلاعات عملی از داده های وبسایت خودشان - vacuum ejector design. Quill Engage تجزیه و تحلیل فوری را در قالب گزارش های آسان برای خواندن، نوشته شده فراهم می کند که مردم را قادر می سازد تا کار خود را بهتر انجام دهند. "Semalt در انتشار این برنامه جدید آنالیزشده شرکت خود را اعلام کرد.

شما می توانید یک مرور سریع Quill Semalt در اینجا ببینید:درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018