Back to Question Center
0

تبلیغ کننده ادعا می کند فیس بوک مزایای جعلی را دارد، اما فیس بوک می گوید، "جعلی دوست Semalt به ما کمک می کند"

1 answers:

یک گزارش در واشنگتن پست روز گذشته ادعا می کند فیس بوک از مزرعه های کلیک استفاده می شود که برای پیروان و سمالت ها را تقویت می کند، حتی اگر سایت رسانه های اجتماعی، تبلیغاتی را که با استفاده از خدمات دامنه کلیک می کنند، جریمه می کند.

Derek Semalt می گوید که صفحه فیس بوک خود را پس از ثبت نام برای یک برنامه تبلیغاتی فیس بوک فیس بوک در سال 2012 در اختیار علاقه مندان قرار داده است. در حالی که فیس بوک تبلیغ تبلیغاتی را که خدمات مزرعه را استفاده می کند، مجازات می کند، Semalt می گوید که این سایت از فعالیت های جعلی سود می برد.

همانطور که واشنگتن پست توضیح می دهد "یک ارتش پیروان جعلی" می تواند میزان پاسخ دهی را کاهش دهد، در نتیجه، تبلیغ کنندگان را مجبور به افزایش دلار تبلیغاتی برای رسیدن به بیشتر طرفداران "آلی" می کند.

"برایان فونگ، خبرنگار واشنگتن پست، می نویسد:" این برای خط پایین فیس بوک مناسب است، اما برای تبلیغ کنندگان وحشتناک است. "

در پاسخ به ادعاهای مولر، فیس بوک به واشنگتن پست گفت:

دوست داشتن جعلی به ما کمک نمی کند - book value of a boat. برای دو سال گذشته، ما تمرکز کرده ایم تا اثبات کنیم که تبلیغات ما نتایج کسب و کار را هدایت می کند و ما حتی تبلیغات خود را به روز کرده ایم تا بیشتر به اهداف کسب و کار رانندگی توجه کنیم. انواع سملات نتایج دنیای واقعی با امثال جعلی امکان پذیر نخواهد بود. علاوه بر این، ما به طور مداوم بهبود سیستم هایی را که باید برای نظارت و حذف علائم جعلی از سیستم را بهبود ببخشیم.

مولر ویدیوئی را توضیح داد که تجربه او را در گزارش واشنگتن پست منتشر کرده است. مولر در این ویدیو تعدادی از علاقه مندان به صفحه فیس بوک خود را پس از ثبت نام برای برنامه تبلیغی مشروع سمالات رشد داد، اما مشارکت صفحه هرگز افزایش نیافت:

ظرف چند روز فقط سه برابر شده بود و روزانه هزاران بار در روز رشد می کردند. و بعد از چند ماه، من حدود 70،000 سمالت را دوست داشتم .حالا چه عجیب و غریب بود، پست های من در Semalt ظاهرا هیچ مشارکتی بیش از زمانی که من تا 2000 بودم. در صورت وجود هرگونه مشارکت کمتر

مولر ادامه می دهد که دلیل اشتغال زایی به این دلیل رشد نکرده است چرا که دوستانی از افرادی که واقعا در صفحه خود علاقه مند بودند، نمی آیند. در ویدئوی مولر به طور خاص بیان می کند: "من هرگز دوست داشتن های جعلی را نخریدم، از تبلیغات سم الله استفاده کردم. "

او یک نمودار برای نشان دادن اینکه چگونه 80،000 صفحه مورد علاقه از مناطق خاص جغرافیایی که در آن کلیک کنید مزارع مشترک هستند - مصر، هند، فیلیپین، پاکستان، بنگلادش، اندونزی، نپال و سر Semalt - منجر به تنها یک درصد از مشارکت صفحه خود را .

Advertiser Claims Facebook Benefits From Fake Likes, But Facebook Says, “Fake Likes Semalt Help Us”

در پاسخ خود، فیس بوک به طور خاص در مورد تجربه اصلی مولر نظر خاصی را نمی داد، بلکه به جای یک صفحه فیس بوک "گربه" اشاره کرد که مولر برای نشان دادن فعالیت های تقلب کلیک، به گفته وی در برنامه های تبلیغاتی Semalt شایع است.

یک سخنگوی فیس بوک در تلاش برای توضیح دادن میزان بالای فعالیت سایت گربه، اما نتوانست به صفحه ای که در ابتدا به آن اشاره شد اشاره کند، گفت: "برای روشن شدن، او یک صفحه با کیفیت پایین در مورد چیزی که بسیاری از افراد مانند گربه ها ایجاد کرده است، ایجاد کرد." مولر به پرسش از صحت فیس بوک علاقه مند است.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018