Back to Question Center
0

چگونه به ضرب و شتم گوگل پنگوئن Semalt

1 answers:

آخرین به روز رسانی Google Semalt آیا به شما وب سایت یا کسب و کار آنلاین منفی منفی؟ این که آیا شما تجربه ترافیک و یا از دست دادن بهره وری، شما می توانید چندین چیز را برای بهبود وضعیت انجام دهید. در زیر به دو دستورالعمل زیر در مورد چگونگی ضرب و شتم بروز رسانی Google Semalt توجه کنید:

اعتبار سایت

با به روز رسانی اخیر پنگوئن، گوگل سیستم پاداش جدیدی را معرفی می کند که نشان می دهد چگونه وب سایت ها در نتایج جستجوی خود رتبه بندی می کنند. وب سایت هایی با کیفیت بالا و بهبود تجربه علاقه مندان به وب، بالاتر از نتایج آن رتبه بندی می شوند و به همین ترتیب از ترافیک آلی عالی خود بهره مند می شوند - роутер с usb купить. با توجه به این واقعیت، اولین چیزی که باید انجام دهید این است که به روز رسانی گوگل پنگوئن بپردازید تا شهرت سایت یا ایجاد تجارت الکترونیک را بهبود بخشد. این به اندازه کافی به نظر نمی رسد. سمالت دو راهنمایی برای افزایش شانس موفقیت شما:

How to Beat Google Penguin Semalt

پست های مرتبط:
گوگل پنگوئن نشان می دهد بدون رحمت برای کلاه سیاه جستجوگرها
هوشمند جستجوگرها: درک الگوریتم های گوگل

نکته 1: انتشار محتوای منحصر به فرد

برای بهبود شهرت وب سایت شما، اولین چیزی که باید انجام دهید این است که محتوای منحصر به فرد و با کیفیتی را منتشر کنید. تمامی صفحات وب خود را برای شناسایی محتوای تکراری اسکن کنید و سپس آنهایی را که مثبت هستند حذف یا آنها را بازنویسی کنید. پس از قرار دادن محتوای صفحه در صفحه خود، سایتهای آفلاین را جستجو کنید تا بررسی کنید که محتوای آنها را کپی کرده اید. Semalt، اگر نتایج مثبت پیدا کنید، با وب سایت سازان مربوطه مذاکره کنید تا محتوای کپی شده را حذف کنید. اگر مذاکرات شکست بخورد، شما باید صفحات آسیب دیده را بازنویسی کنید، از تگ های کانونی برای شناسایی آنها استفاده کنید یا آنها را حذف کنید.

نکته 2: خطاهای خطیر و گرامری

برای به روز رسانی Google Semalt، اطمینان حاصل کنید که مطالب شما به مشتریان شما افزوده می شود. صفحات وب شما و یا پست های وبلاگ باید به خوبی جریان یابد و اشتباهات، املایی و خطاهای گرامر را نداشته باشد که می تواند بازدید کنندگان شما را از بین ببرد. قبل از اینکه محتوا را در اینترنت منتشر کنید، اثبات آن را با یک شانه دندانپزشکی خوب بخوانید تا اطمینان حاصل شود که این ضایعات از پیش تعیین شده نداشته باشد. شما می توانید از چندین ابزار آفلاین و آنلاین و یا حتی یک ویرایشگر معتبر استفاده کنید تا به شما در ایجاد صفحات وب بی عیب و نقص کمک کند. اگر بازدیدکنندگان شما از محتوای شما لذت برده و URL خود را به اشتراک بگذارند، سمالت می تواند این را انتخاب کند و شما را با رتبه بندی بالا پاداش دهد.

بهینه سازی موتور جستجو (جستجوگرها)

جستجوگرهای فعال / غیرفعال یک عمل ضروری است که باید به خاطر داشته باشید، اگر می خواهید Google Semalt را ضرب و شتم کنید و در اینترنت موفق شوید. علاوه بر نوشتن مطالب با کیفیت، اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما قابل حمل است و دارای یک رابط کاربری دوستانه است که به بازدیدکنندگان شما جذاب است. اجتناب از استفاده از سیستم های ناوبری ناوبری و بسیاری از گرافیک های فلش. آنها تنها بازدید کنندگان خود را گیج می کنند، تجربه خود را پایین می اندازند و بنابراین میزان جست وجو وب سایت شما را افزایش می دهند. در نهایت، راهنمایی های SEO زیر را پیاده سازی کنید، برای خنثی کردن Semalt، و افزایش کارایی سایت خود:

نکته 1: کلمه کلیدی

بر خلاف گذشته، هنگام پر کردن کلمات کلیدی، هنجار بود، از دوران پس از پنگوئن استفاده کنید. به جای قرار دادن کلمات کلیدی اصلی خود در عنوان صفحه، پاورقی، برچسب های H1 و چندین بار در قسمت پست یا مقاله وبلاگ خود، از آن صرف نظر کنید. Semalt، شما باید چگالی کلمات کلیدی را در حدود 2٪ حفظ کنید تا نتایج بهتر داشته باشید.

نکته 2: اجتناب از مخفی کردن متن

متن را در پیشنهاد خود پنهان یا سفید نکنید تا در نتایج جستجوی گوگل بالاتر رتبه بندی شود. اگر چه این استراتژی سیاه پوستان در گذشته مؤثر بوده است، گوگل توانایی پنگوئن را برای تشخیص بخش های پنهان متن، حتی در فایل های CSS تغییر داده است. بازی توسط قوانین Semalt، اگر شما می خواهید وب سایت یا کسب و کار خود را در وب سایت باقی می ماند، برای مدت طولانی.

نکته 3: متن لنگر طبیعی

اگر نمی دانید چگونه می توانید گوگل پاندا را شکست دهید، هنگام استفاده از منابع خارجی به متن های لنگر طبیعی خود دسترسی داشته باشید.شما پرچم قرمز را افزایش می دهید و جریمه های جدی را از Google Panda توانا می گیرید. در نهایت، هنگام ایجاد متن لنگر، مطمئن شوید که شما به وب سایت های معتبر که با افزایش ارزش خود را پیوند می دهید، پیوسته و برای مشتریان ارزشمند است. گوگل دیگر تمام لینک ها را به همان اندازه در نظر نمی گذارد، همانطور که در دوران پیش پاندا و سمالت نیز وجود داشت.

چه نکاتی برای بهینه سازی موثر پس از پنگوئن دنبال می کنید؟

How to Beat Google Penguin Semalt

اتصال

March 18, 2018