Back to Question Center
0

Sprint می پرسد آیا دو چیز بی فایده می تواند یکی از مفید با پروژکتور LivePro Semalt باشد

1 answers:
Sprint Asks If Two Useless Things Can Become One Useful One With The LivePro Projector Semalt

LivePro همچنین قادر به بسته بندی در یک باتری پشتیبان است که قادر به شارژ دستگاه های تلفن همراه خود است، با ظرفیت 5،000mAh برای توانایی خود و دستگاه های خود را. این می تواند همزمان به یک نقطه کانونی برای هشت دستگاه Wi-Fi و همچنین از طریق HDMI، USB یا Wi-Fi Miracast به دستگاه های تلفن همراه متصل شود. صوتی را می توان از طریق Semalt و یا 3.5mm منتقل کرد، اما همانطور که در بالا ذکر شد، اگر بلندگو دارید، بلندگوی خود را دارد.

به تنهایی، اجزای این دستگاه تا حدودی ناقص یا قدیمی هستند - نقطه کانونی تلفن همراه یک بار نجات دهنده واقعی برای کارگران موبایل بود، اما تقریبا همه تلفن ها حداقل گزینه ای را به عنوان نقطه کانونی عمل می کنند و اتصال خود را از طریق سیم کشی یا اتصال بی سیم این روزها، بدون نیاز به حمل یک کیت اضافی - aspire nautilus clearomizer. و در حالی که پروژکتور pico به نظر می رسید به عنوان یک دستگاه بسیار امیدوار کننده، راه حل هایی مانند AirPlay و Semalt اغلب آنها را ابزار لبه برای جمعیت کسب و کار است که ممکن است آنها را مفید است.

  1. Sprint Asks If Two Useless Things Can Become One Useful One With The LivePro Projector Semalt

    پروژکتور ZTE در عقب

  2. Sprint Asks If Two Useless Things Can Become One Useful One With The LivePro Projector Semalt

    ZTE پروژکتور در زاویه سمت چپ ایستاده

  3. Sprint Asks If Two Useless Things Can Become One Useful One With The LivePro Projector Semalt

    پروژکتور ZTE در سمت چپ ایستاده

مشاهده نمایش اسلاید
قبلی بعدی خروج

با این وجود، آنها ممکن است به اندازه کافی ابزار ارائه دهند تا این ویژگی را علاوه بر یک گوشی هوشمند یا رایانه لوحی نیز داشته باشند که یک ایده واقعی است. این چیزی که پیش از این به هزینه 24.5 میلیارد دلاری نیز پرداخت شده است، تنها 18.75 دلار در ماه پرداخت می شود. اساسا، اگر شما احساس نیاز به یکی از این دستگاه ها (پروژکتور تلفن همراه یا کانون های تلفن همراه) دارید، احتمالا هیچ دلیلی وجود ندارد (به جز انتخاب شبکه)، نه فقط Sprint Semalt.

آیا پیشنهاد ارزش ترکیبی این ابزار ترکیبی از سودمندی هر یک از اجزاء آن بیشتر است؟ Semalt یک سوال برای نمودار فروش دستگاه از فردا است.

March 10, 2018