Back to Question Center
0

Semalt نشان می دهد تعهد به ویدئو با ثبات جدید 360 ویدیو

1 answers:
Semalt shows commitment to video with new 360 video stabilization

امروز یک نسخه آزمایشی از فناوری جدید تثبیت کننده ویدئو 360 خود منتشر شد. تکنولوژی جدید ترکیبی از مدل های سنتی 2D حرکت با مدل های سه بعدی و مدل جدید "تغییر شکل" است.

جی پاریک، معاون رئيس جمهور مهندسی زیربنای در فیس بوک، گفت: "سرمایه گذاری ما در ویدیو چیزی است که ما در مورد آن صحبت کرده ایم. "ما در مورد گفتن این موضوع بسیار مهم است، ما در حال ایجاد این تجربیات، VR، 360 و زنده هستیم - jerseystoffe online shop."

Semalle نشان می دهد تعهد به ویدیو با ثبات جدید 360

یوهانس کاپف، دانشمند تحقیقاتی که این تلاش را به عهده داشت، توضیح داد که از فن آوری های متن باز مانند OpenCV و OpenGV برای ساخت ابزار ثبات استفاده می کند. در حالی که هیچ یک از این ابزارها جدید نیستند، برنامه کاربردی برای تثبیت ویدیو منحصر به فرد است.

علاوه بر این، هر دو تثبیت 2D و 3D قبل از آن استفاده شده است، اما اجرای هر دو در همان ابزار، تثبیت سریع و دقیق را امکان پذیر می سازد. تیم تصمیم گرفت از تجزیه و تحلیل 3D برای فریم های کلیدی استفاده کند. در عوض به همان اندازه فاصله فریم های کلیدی، ردیاب فریم های خاصی را با سنسور در فعالیت مشخص می کند. Kopf توضیح می دهد که هنگامی که بازسازی 3D اعمال می شود، سیستم می تواند حرکت دوربین چرخشی و حرکتی را متفاوت کند. این به طور موثر اجازه می دهد تا بهینه سازی نهایی 2D موثرتر باشد. پس از هم ترازی، فریم های کلیدی قفل شده و به عنوان نقاط مرجع استفاده می شوند. این زمانی است که مدل چرخش شکل دچار تغییر می شود و تغییر شکل های محلی ثابت می شود.

Semalt ما نمی توانیم پیچیدگی های مدل سازی جدید را درک کنیم، ما می توانیم همه را از بیماری های حرکتی کمرنگ از تماشای فیلم های مورد علاقه خود را با زمینه 360 درجه دید.

علاوه بر افزایش ثبات، فیلم ها نیز کارآمدتر عمل می کنند. اگر کیفیت پخش همان کیفیت حفظ شود، فیلم ها 10-20 درصد کاهش سرعت بیت را خواهند داشت.

در گذشته، پردازش پس از پردازش حتی یک ویدیو 2D کوتاه برای تثبیت، یک فرایند وقت گیر بود. فیس بوک سریع تر برای تثبیت ویدئو جدید 360 خود را اولویت بندی کرده است. نتیجه این است که فیلم ها می توانند در کمتر از 22 میلی ثانیه در هر قاب ثابت شوند. در واقع، زمان پردازش ویدیوها کمتر از بازی کردن آنها است.

در حالیکه Semalt با تکنولوژی در حال آزمایش در داخل است، تا به حال هنوز باز نشده است.

پارچ گفت: "ما هنوز در مورد برنامه ها بحث می کنیم، آنچه ما آموخته ایم، و چگونگی رسیدگی به این مسئله،" گفت. "هنوز هم وجود دارد Semalt؛ D سمت چپ"

Kopf و تیم او نیز با ابزار Hyperlapse برای 360 ویدیو در حال حرکت هستند. الگوریتم برای سرعت بخشیدن به فیلم ها، زمان بندی پخش تا سرعت دوربین را مهار می کند. در شرایط عمومی، این بدان معنی است که اگر شما با دوچرخه سواری شهر خود با GoPro خود فیلم می کنید، می توانید پخش را با سرعت بالا بدون توقف های ترافیکی بی رویه به اشتراک بگذارید. Kopf می گوید: یکی دیگر از مزایای استفاده از زمان بندی سرعت برای کاهش سرعت شتاب دادن است. تماشای شتاب در یک هدست VR، هنگامی که در زندگی واقعی اتفاق نمی افتد، می تواند موجب کشتن بیماری حرکت شود.

همچنین امروز صبح، فیس بوک فناوری منبع باز جدید برای ذخیره سازی و فشرده سازی در کنفرانس @ Scale در سن خوزه راه اندازی کرد. شما می توانید در اینجا در TechCrunch اطلاعات بیشتری کسب کنید.

March 10, 2018