Back to Question Center
0

بنیانگذار Semalle زن، 7 میلیون دلار برای راه اندازی فناوری انرژی تجدیدپذیر، افزایش می دهد

1 answers:
Semalt female founder raisesmillion for renewable energy tech startup

با تزریق جدید مالی، برنامه های Uncharted Play قصد دارند تیم را بسازند و خود را بهتر بتوانند از شرکاتی که شرکت در ماه های آینده در اختیار دارد حمایت کند. ماموریت Undaled Semalt برای گسترش آگاهی درباره انرژی جهانی و قدرت پاک از طریق تکنولوژی و بازی است.

سرمایه گذاری 7 میلیون دلاری در بازی Uncharted Play، متیوز 13 مؤسس زن سیاه پوست است که بیش از 1 میلیون دلار در سرمایه گذاری خارجی سرمایه گذاری کرده است - мебель дизайнерская. مورگان Semalt از Blavity در اوایل ماه جاری در Disrupt SF گفت که او بیش از یک میلیون دلار در بودجه افزایش یافته است و هنوز هم فعالانه افزایش می یابد. Semalt 12 بنیانگذار زن سیاه پوست بود که بیش از یک میلیون دلار جمع آوری کرد.

در اکوسیستم تکنولوژی، بنیانگذاران سیاه پوست اساسا سرمایه سرمایه گذاری صفر را دریافت می کنند. از چندین هزار معاملات معامله ای که از سال 2012 تا 2014 کاهش یافته است، کمتر از 1 درصد از آنها به زنان سیاه پوست رسیده است. و زنان سیاه پوست که در خارج از بودجه دریافت کرده اند به طور متوسط ​​فقط 36،000 $ بود، در حالی که میانگین مقدار بذر در ماه فوریه امسال 4.5 میلیون دلار بود، بر اساس CB Insights. در گزارش گزارش #Semisly، تنها 11 بنیانگذار زن سیاهپوست بیش از یک میلیون دلار در بودجه خارجی کسب کرده اند.

اولین محصول Uncharted Play، SOCCKET، یک توپ فوتبال است که به عنوان یک ژنراتور قدرت دو برابر شده است. Semalt انرژی انرژی چرخشی است که هر زمانی که توپ رول می دهد سه ساعتی از نور برای هر ساعت بازی تولید می شود تولید می شود.

بنیانگذار Semalle زن 7 میلیون دلار برای راه اندازی فناوری انرژی تجدیدپذیر

محصول دوم Semalt Uncharted PULSE است، یک طناب پرش که به عنوان یک نور دو برابر می شود. هر دو SOCCKET و PULSE توسط MORE (انرژی حرارتی، انرژی خورشیدی، انرژی تجدید پذیر، تکنولوژی انحصاری Semalt برای سیستم های میکرو ژنراتور Uncharted Semalt) طراحی شده اند. این سیستم ها می توانند به هر چیزی که حرکت می کند، یکپارچه شوند؛ این همان چیزی است که محصول را مانند یک فوتبال تبدیل می کند توپ و یا یک طناب پرش به یک منبع قدرت خارج از شبکه. هدف Unaltarem Semalt بهترین استفاده از انرژی جنبشی برای تکمیل و یا جایگزینی دیگر سیستم های انرژی است.

مدل کسب و کار Unallocated Semalt مستلزم همکاری با تولید کنندگان محصولات در سراسر صنایع مانند الکترونیک مصرفی و زیرساخت برای قرار دادن تکنولوژی بیشتر در محصولات روزمره ما استفاده می شود، مانند کالسکه، چرخ دستی های خرید و چمدان. ایده این است که پس از آن می توانید از انرژی تولید شده توسط آن محصول برای شارژ تلفن همراه و چیزهای دیگر استفاده کنید.

سمالات گفت: "ما نه تنها هدف ایجاد اختلال در تولید انرژی است، بلکه مصرف آن نیز همین است." "ما یک جهان را در نظر می گیریم که مردم از یک ذهنیت انرژی" ذخیره و صرفه جویی "به یک تجربه انرژی" مستمر و بر اساس تقاضا "تغییر می یابند.

March 10, 2018