Back to Question Center
0

فیلم های سینمایی جنگ آنلاین در حال پخش است

1 answers:

از زمانی که بازار تلفن های ویدئویی اجتماعی از سال 2006 تاکنون رشد کرده است، برخی از خدمات ویدئویی با افزودن سردبیران آنلاین تمایل خود را متفاوت کرده اند. Jumpcut و Motionbox ویراستاران خود را در آوریل آوریل و Jumpcut توسط یاهو به دست آورد 5 ماه بعد Eyespot یک ماه قبل از Jumpcut، ماه مارس گذشته، ویرایشگر خود را راه اندازی کرد. Guoit در ماه دسامبر گذشته برنامه ScashMaker Video Mashup خود را راه اندازی کرد. Photobucket اخیرا خود را ویرایشگر ویدیو / صوتی / عکس خود را برای اعضای برتر (نسخه کامل در ماه آینده) راه اندازی شد - comprar muebles diseño. امروز، Cuts ویرایشگر خود را به بتا عمومی راه اندازی می کند.

اگر قبلا با ویدیو در وب کار کرده باشید، ویرایشگر آنلاین سریع، آسان و رایگان است. در تئوری، این خدمات می تواند ویرایش ویدئو را به افرادی که در غیر این صورت هرگز در آن دخالت. Semalt در حال فعالیت در ویرایش ویدئو می تواند از به روز رسانی نرم افزار خودکار و به اشتراک گذاری که توسط جوامع آنلاین امکان پذیر است، بهره مند شوند.

Semalt نگاهی به هر یک از خدمات، و سپس یک ویژگی در مقایسه با نمودار عمق بیشتر.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War قطع کردن بچه جدید در بلوک است و همه چیز در مورد ریمیکس ویدیو ویروسی است. آنها محتوای را میزبانی نمی کنند، بلکه فیلم ها را از سایت های دیگر (یوتیوب، گوگل، مای اسپیس) می گیرند. با برش های شما می توانید ترتیب، حلقه، اضافه کردن جلوه های صوتی پیش بارگذاری شده، و نوشتن شرح ها برای بهبود اصل. ویرایش آسان است، شامل تغییرات در صدا، عنوان و سطوح ناوبری برای ویدیو. هر ویرایش را می توان دوباره برش، جاسازی شده و ایمیل فرستاد. در آینده، Cuts به ویرایش ساده برای فیلم های دیجیتال و برنامه های تلویزیونی گسترش خواهد یافت. چندین هفته پیش نگاهی به سقوط ما نیز نگاه کنید.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War Gotuit Scenemaker برای برش صحنه از فیلم ها در شبکه های دیگر است. پس از وارد کردن یک ویدیو به برنامه از طریق URL، می توانید شروع و پایان یک یا چند صحنه در ویدئو، عنوان، برچسب، و ارسال صحنه ها به دوستان را انتخاب کنید. متاسفانه من نمیتوانم از آن برای برداشتن محتوای Gotuit استفاده کنم.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War Eyespot یک ویرایشگر جامع است که به شما امکان می دهد که محتوای Motionbox یا فیلم های خود را از بسته های رسانه های تبلیغاتی خود ترکیب کنید. این یک رابط کشیدن و رها کردن ساده است که به شما اجازه می دهد که انواع مختلفی از جلوه ها و انتقال را برای لایه های صوتی و تصویری مدیریت کنید. Eyespot به شما امکان می دهد صدای خود را اضافه کنید و همچنین در عکس ها هم مخلوط کنید. در حالی که شما نمیتوانید ویدیو را از شبکههای دیگر بگیرید، ویرایشگر برچسب سفید Eyespot در سایتهای بیشتری و بیشتر در دسترس قرار میگیرد. NBA یکی از جدیدترین افزوده است.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War Jumpcut پیشرفته تر از ویرایشگرها است، به شما این امکان را می دهد که یک لیست طولانی از جلوه ها، انتقال ها و زیرنویس ها را به ویدیو اضافه کنید. این همچنین کنترل ریز دانه های پیرایش و صوتی را نیز شامل می شود (صوتی و صدا پس زمینه آپلود شده). پیچیدگی رابط کاربری آن را برای ویرایش دقیق و mashups عالی می کند، اما مرز با برنامه بسیار سنگین برای اینترنت است.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War Motionbox برای فیلم های برچسب گذاری شده به خوبی شناخته شده است، اما آنها همچنین دارای یک ویرایشگر هستند که ایده آل برای مرتب کردن محتوای Motionbox شما و پیوستن به فیلم ها با یکدیگر است.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War

March 10, 2018