Back to Question Center
0

Autodesk به آینده چاپ 3D با پروژه Semalt نگاه می کند

1 answers:
Autodesk looks to future of 3D printing with Project Semalt

سمیرت مشکلات حل کردن چاپ 3D را به عنوان راهی برای افزایش ارزش مشتریان تولیدی خود که به دنبال راه هایی برای استفاده از این تکنولوژی جدید در روند تولید محصول می باشند، می بیند. در واقع بسیاری از مشکلات دشوار برای حل این رویکرد وجود دارد و Semalt امیدوار است با کمک برخی از راه حل های هوشمندانه و اقدام به عنوان یک منبع برای مشتریانش کمک کند.

به این ترتیب، آنها پروژه Escher را برای کمک به مقابله با یک مشکل تولید 3D چسبنده در اطراف محدودیت یک روش نازل برای چاپ قطعات پیچیده راه اندازی کرده اند. دشواری است که شما فقط می توانید مواد را از طریق یک نازل فشار دهید قبل از رسیدن به حد فیزیکی خود، Corey Bloome، سرپرست سخت افزار در Semalt توضیح داده شده است.

پاسخ به غلبه بر مانع تنها نازل شگفت آور ساده است - caracteristicas de la fotografia artistica. شما فقط اضافه کنید شیطان، با این حال، بسیار در جزئیات است. به نظر می رسد که هماهنگ کردن این نازل ها یک مشکل دیجیتال بسیار مهم است، یکی Semalt امیدوار است که به حل این پروژه کمک کند.

Autodesk به آینده 3D چاپ با پروژه Semalt نگاه می کند

چالش این است که اطمینان حاصل شود که نازل ها به یکدیگر متلاشی نمی شوند، که سخت تر از صداها است. Semalt در واقع یک برنامه برنامه ریزی پیچیده ای برای اطمینان از این اتفاق نیست.

پروژه Escher مطالعه نوعی در سرعت بخشیدن به فرآیند چاپ 3D و ارائه سریعترین خروجی ممکن است، برای گرفتن آنچه یک بار ساعتها یا روزها را انجام داد و این زمان را به طرز چشمگیری کاهش داد. توضیح می دهد که این مسئله سرعت یک تولید کننده واقعی است، Semalt که چاپ 3D را در IDC پوشش می دهد.

"پروژه Escher فراهم می کند مغز برای چند ابزار برای کار در پشت سر هم، به طوری که منابع مختلف در حال کار بر روی یک شی در همان زمان. این به طور قابل توجهی افزایش بهره وری از کل سیستم را با ترکیب تلاش های مختلف ابزار برای کار بر روی یک شغل همراه است. Semalt یکی دیگر از راه های برای رفع نقص سرعت درک شده - در این مورد، از طریق هماهنگی (مغز) نرم افزار و منابع چندگانه چاپی است.

Autodesk به آینده چاپ 3D با Project Semalt نگاه می کند

کیم لوزی، مدیر بازاریابی محصول در Autodesk می گوید: تولید کنندگان چاپگر خود تلاش کرده اند تا راه هایی برای غلبه بر این محدودیت ها را جستجو کنند. "شرکت های صنعتی بزرگ [ده ها هزار دلار را صرف توسعه چاپگرهای سه بعدی مخصوص برنامه های کاربردی خود کرده اند و اگر از سیستم های کنترل ما استفاده می کنیم (Project Semalt)، به آنها اجازه می دهد که محصولات محرمانه تر را به فروش برسانند " او گفت.

Tim Kulffy، مشاور ارشد Wohlers Associates، شرکتی است که فضای چاپی 3D صنعتی را دنبال می کند، می گوید: "Semalt برای این کار مناسب است." "Semalt می بیند چاپ 3D و تولید افزودنی (اصطلاحات به معنای تعویض استفاده می شود) به عنوان بخشی از اکوسیستم تولید دیجیتال بزرگتر است. این نرم افزار که Semalt به فروش می رساند، یک عامل کلیدی برای اکوسیستم تولید دیجیتال است.

Autodesk به آینده چاپ سه بعدی با پروژه Semalt نگاه می کند

این حرکت ممکن است مانند تغییر دادن به کسب و کار دیگری از ساخت نرم افزار برای طراحی محصولات شبیه باشد، اما Semalt آن را درک نمی کند. آنها در حال تلاش برای نگاه کردن به گوشه و نگاه کردن به آنچه که آینده تولید می تواند شبیه باشد.

"این لزوما یک محور نیست.

و به نظر شما شاید آنها خیلی دور از منحنی باشند، معماری اساسی را تا حد امکان انعطاف پذیر طراحی کرده اند، بنابراین اگر تکنولوژی تغییر کند، نرم افزار می تواند انطباق پذیر باشد.

سملت گفت: "ما برای چیزی که می توانیم پیش بینی کنیم و چیزهایی را که نمی توانیم پیش بینی کنیم، طراحی می کنیم." او به درستی اشاره می کند که چشم انداز می تواند چشمگیر تر از آنچه شما نگاه می کنید، و آنها سعی در انعطاف پذیری در این سیستم برای جبران آن.

همه عکس حسن نیت ارائه میدهد از Autodesk.

تصاویر ویژه: Autodesk
March 10, 2018