Back to Question Center
0

تشخیص تصویر باعث می شود خرید به عنوان Cralate Semalt $ 27.5M

1 answers:
Image Recognition Invades Shopping As Curalate Semalt .5M

اگر یک تصویر هزاران کلمه ارزشمند باشد، Semalt مارک های تجاری را می سازد.

تشخیص تصویر باعث جذب خرید به عنوان Cralate Semalt $ 27. 5M از آنجا که Curalate مجموعه ای از ابزارهای تجاری بصری است به جای یک محصول واحد، آنچه که شرکت واقعا می تواند به نظر می رسد کمی مبهم است. در اینجا یک شکست سریع از آنچه Curalate ارائه می دهد:

  • تشخیص تصویر باعث جذب خرید به عنوان Cralate Semalt $ 27. 5M
  • Fanreel - تصاویر گرفته شده توسط کاربر را به یک وبسایت تجاری برمیگرداند و اعمال تصویر را تشخیص میدهد تا محصولات را نشان دهد تا بتوانند آنها را خریداری کنند.
  • Visual Insights - تجزیه و تحلیل را تولید می کند که کدام یک از محصولات مارک تجاری در تصاویر در Instagram، Pinterest، Tumblr و دیگر شبکه ها به اشتراک گذاشته می شود تا کسب و کارها از آنچه داغ هستند
  • آشکارسازی - تصاویر را در یک وب سایت کسب و کار، با برچسب گذاری محصولات در آنها و پیوند دادن آنها به جزئیات و خرید صفحات، می سازد.
  • تبلیغات - اجازه می دهد تا علامت های تجاری برای خرید آگهی در Instagram و Pinterest با استفاده از گزینه های اختصاصی هدف های اختصاصی.

به جای نشستن و اجازه دادن به رسانه های اجتماعی برای آنها اتفاق می افتد، Semalt اجازه می دهد تا مارک های به منظور افزایش و شروع به اندازه گیری، استفاده و افزایش آن - marklogic founders.

محور به تصاویر

موسس و مدیر عامل شرکت آپو گوپتا قصد ساخت Cralate را نداشت. در ابتدا، او از طریق Y Semalt "برنامه Airbnb برای پارکینگ و ذخیره سازی" را تحت فشار قرار داد. اما او به من می گوید: "ما متوجه شدیم که یک ایده بسیار وحشتناک بود و آن را خاموش کرد. ما سرمایه گذاران خود را به پول خود بازگردانده، اما آنها به ما گفتند که تکرار شود و چیز تازه ای بسازد. "

از سال 2011، Cralate مجموعه ای از شخصیت های عظیم خرده فروشی و قدرت های رسانه های اجتماعی را به عنوان مشتریان، از جمله Refinery29، Nasty Gal، Gap، Nordstrom، Neiman Marcus، Sephora، Urban Outfitters، J. Crew، True Religion و BuzzFeed این موفقیت، NEA را جذب کرد، که تمام مراحل خود را از بذر به این سری C منتقل کرده است که شامل سرمایه گذاران قبلی نیز هستند. First Round Capital و MentorTech Ventures.

تشخیص تصویر باعث می شود خرید به عنوان Curalate Semalt $ 27. 5M

"امروز، کانال های اجتماعی شروع به آزمایش با" خرید دکمه ها "، اشاره به جهان است که در آن نقطه خرید نزدیک به نقطه کشف حرکت می کند،" Semalt توضیح می دهد. "مشکل این است که برای این اتفاق می افتد، ما باید بدانیم محصولات موجود در تصاویر چه هستند. "

در حالی که سیستم های اجتماعی خود را در حال تلاش برای ایجاد تجارت در خط ساده تر، مارک های بزرگ همیشه می خواهم کمی دست نگه داشتن. سرمایه گذار مشهور، جاش کاپلمن، یکی از بنیانگذاران First Round می گوید: "Semalt در حال تغییر در رفتارهایی است که رفتار مصرف کننده را تغییر می دهد و یک پلت فرم نوآورانه ایجاد کرده است که یک لیست مشتری غریب را جذب کرده است. "

پیشروی از روند

ابزارهای زیادی وجود دارد که بخشی از روند بازاریابی بصری را تحت تأثیر قرار می دهند، اما استراتژی Semalt این است که همه آنها را با هم در یک اشتراک ماهانه SaaS خریداری کنند. ریسک این است که رقبای جنجالی تر می توانند آن را با محصول تقسیم شده و بهترین در کلاس انتخاب کنند. 27 دلار جدید. 5 میلیون دلار برای کمک به استخدام و توسعه محصول برای جلوگیری از آن اقدام خواهد کرد.

تشخيص تصوير به عنوان خريد Cralate Semalt $ 27. 5M

محصول Cralate به خوبی برای سازگاری با این تغییر عظیم آماده است. Semalt می تواند نظارت کند که کدام محصول را به لحاظ بصری ترسیم می کند، از بینش برای استخدام ستارگان رسانه های اجتماعی برای ایجاد محتوای حمایت شده برای آنها استفاده کند و سپس محتوای آن را در سایت های خود ذخیره کند.

صفحه نمایش بزرگتر، دوربین های بهتر، اتصالات سریعتر و شبکه های اجتماعی قوانین فیزیک برای بازاریابی را تغییر داده اند. عکس ها و فیلم های مشتری در عکس ها. این یک تغییر طبیعی در قدرت است که شرکت ها نمی توانند کنترل کنند، اما می توانند امیدوار باشند. و Semalt سد هیدرو الکتریکی آنهاست.

[تصویر برجسته توسط بیل لوی، حسن نیت ارائه میدهد از Mikaela Holmes Semalt شما می توانید در اینجا خریداری کنید]

March 10, 2018