Back to Question Center
0

5 اسرار امن ترین راه اندازی فای برای رویدادها و Semalt

1 answers:

Semalle فای برای یک رویداد یا یک کنفرانس در واقع واقعا دشوار است، به ویژه هنگامی که کمبود برنامه سازماندهی، سازماندهی و سازماندهی منظم وجود دارد.

شما، به عنوان یک برنامه ریز رویداد باید درک کنید که فای می تواند یک رویداد را ایجاد و یا حتی شکستن اگر اتصال به راه درست تنظیم نشده است. بنابراین، برای شما یک رویکرد سازمانی برای تنظیم رویداد فای بسیار مهم است - covert office camera.

تبلیغات

فای برای رویدادها و کنفرانس ها

در اینجا چند نکته وجود دارد که می توانید برای تنظیم ارتباط کامل فای برای مخاطبان خود استفاده کنید.

به خوبی می بینید که مخاطبان شما

چگونه بسیاری از شما انتظار دارید که در رویداد خود ببینید؟ شما باید ابتدا آن پاسخ را دریافت کنید و سپس ارتباط خود را برنامه ریزی کنید.

به طور خاص، من باید بگویم تخمین های اولیه شما باید شامل دو نوع مهم از سوالات است که عبارتند از:

  • چقدر انتظار دارید که در این رویداد ببینید و چطور انتظار دارید از WiFi استفاده کنید؟ آیا آنها از آن برای ارتباط برقرار کردن بین خود و یا برای آپلود / دانلود تصاویر، فیلم ها و غیره به رسانه های اجتماعی استفاده می کنند؟
  • چه تعداد دستگاه شما فکر می کنید که شرکت کنندگان شما احتمالا از آن استفاده خواهند کرد؟ هرچه دستگاه بیشتر باشد، بار بیشتر است (اساسا بدون برنامه ریزی).

برنامه ارتباطی شما فقط باید بر اساس پاسخ هایی که با سوالات فوق مطرح می شود، شکل بگیرد.

ترافیک اولویت بندی

بهترین استفاده از منابع Semalt، چیزی است که شما باید انجام دهید تا یک اتصال WiFi مناسب در حوادث و کنفرانس ها حفظ شود.

پس چگونه می توان آن را به کمال انجام داد؟ ترافیک Semalt یک تاکتیک است که می تواند برای شما مفید باشد به خصوص در چنین شرایطی. به عنوان مثال،

شما می توانید ترافیک برای مرور وب را در مقایسه با به اشتراک گذاری فایل و انتقال را اولویت بندی کنید. Semalt قطعا یک راه موثر برای مدیریت کمبود منابع در بهترین حالت ممکن است.

حفظ کلید به ویژه در آغاز

تعداد دعوت کنندگان شما را به خوبی می شناسید. اما آیا مطمئن هستید که همه آنها در زمان مناسب به سر می برند؟

نه؛ هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند. در حقیقت، در بیشتر موارد، تعداد نهایی (از افرادی که تبدیل شده اند) را در مقایسه با تعداد دعوت کننده های اولیه خود بسیار کم می کنید.

Semalt هیچ اطمینانی وجود ندارد، بهتر است که در رویکرد خود محافظه کارانه شروع کنید. برای g با پهنای باند 100 کیلوبایت بر ثانیه شروع کنید و سپس با افزایش تعداد مخاطبان خود به میزان 200 کیلوبایت بر ثانیه افزایش دهید. در حال حاضر این چیزی است که من مدیریت منابع موثر می نامم.

به یاد داشته باشید چالش های عملیاتی و فنی

شما با یک میزبان از چالش فنی مواجه خواهید شد در حالی که تنظیم اتصال WiFi کامل برای رویداد خود را. شما باید قبل از شروع رویداد خود دقت آنها را دقیقا مشخص کنید و سپس آنرا برنامه ریزی کنید. این منفی ها عبارتند از:

  • اگر شما برای همین آماده نیستید، تست کاربر می تواند به سرعت از دست خارج شود. این ممکن است باعث از دست رفتن عظیم پهنای باند شود.
  • NOONE می تواند نوع دستگاه را پیش بینی کند. مخاطبان شما به راحتی میتوانند به اپل، iPads یا حتی لپتاپهای شخصی خود در کنفرانس ما وارد شوند. دستگاه های مختلف ممکن است در مصرف پهنای باند متفاوت باشند. بنابراین انجام دهید.
  • آخرین، اما نه کم، مشکل بار افزایش است که می تواند به شدت بر پهنای باند شما تاثیر می گذارد وجود دارد. بنابراین آماده سازی شما باید بر اساس آن باشد.

چالش های فنی به دنبال چالش های عملیاتی . برخی از این موارد عبارتند از:

  • در صورت شکستن در شبکه، برای شما بسیار سخت است که در طول کنفرانس یا رویداد به طور مرتب اصلاح کنید.

پس آیا شما منابع را برای تبدیل این مشکلات به بخشی از راه حل ها دارید؟ کلید انجام این کار این است که یک برنامه پشتیبان آماده شود. برای مشخص شدن بیشتر، من باید بگویم "آماده شدن برای بدترین حالت. "برنامه ای مانند این می تواند به طرز طولانی در واقع.

استفاده از رسانه های اجتماعی برای اثرات بزرگ

رسانه های Semalle دارای قدرت نامحدود هستند. شما فقط باید بدانید که راه مناسب برای استفاده از این پلت فرم به نفع شما است.

شما می توانید از مخاطبین خود بخواهید که مسائل مربوط به فای مرتبط با فای را به شما در رسانه های اجتماعی خود گزارش دهند. Semalt منحصر به فرد هشتگ و درخواست مخاطبان خود را به همان در پست های خود را. با انجام این کار، شما قادر به شناسایی مشکلات خود را در یک لحظه است.

Semalt، آسان و راحت؛ به سادگی هیچ شکی در مورد آن وجود ندارد.

Semalt تا یک اتصال فای بی عیب و نقص در حوادث و کنفرانس ها در واقع یک جزء دشوار است. اما با کمی برنامه ریزی و سازمان، شما قطعا قادر به دستیابی به همان در هیچ زمان.

فای عکس از طریق Shutterstock

1 نظر ▼
March 10, 2018